Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

YEŞİL ELBİSE (1 Kullanıcı)

ikraa

Kayıtlı Kullanıcı
allah-u teala bizleri geç kalan kullarından eylemesinn..
allh yar ve yardmcmız olsunn..

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam hepimizden Allah razı olsun..saolasın..ben bunu alıntı olarak yaptım içerigini degiştirmedim herne kadar ben olarak geçse de..tamamen alıntıdır herhangi bir sorun olmaz inşaAllah..Selamun Aleykum

selamun aleykum kardeşim altına alıntı yazdıkdan sonra ALLAH'IN izniyle birşey olmaz inşallah
rabbimize emanetsiniz inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>

başak_08

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm bu yazı bir alıntı olsada onu bulmak ve bizimle paylaşmanda güzel bir şey böyle konulardan bu şekilde ibret almak gerekli sanırım paylaşımın için teşekkürler iyi günler.

alfonso_54

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşim altına alıntı yazdıkdan sonra ALLAH'IN izniyle birşey olmaz inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>

Aleykum Selam alıntı yazıyorda ben yinede bildirmek istedim..kimseye yanlış bir şey anlatmak istemem dikkatimi çekti ben de sizlerle paylaşmak istedim..Allah hepimizden Razı olsun..burada o kadar güzel konular varki..kimsenin biryerde bulamayacagı Güzellikleri buraya toplayan Kardeşlerime Sonsuz teşekkürlerimi sunarım..Allaha c.c Emanet olun İnşaAllah

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykum Selam alıntı yazıyorda ben yinede bildirmek istedim..kimseye yanlış bir şey anlatmak istemem dikkatimi çekti ben de sizlerle paylaşmak istedim..Allah hepimizden Razı olsun..burada o kadar güzel konular varki..kimsenin biryerde bulamayacagı Güzellikleri buraya toplayan Kardeşlerime Sonsuz teşekkürlerimi sunarım..Allaha c.c Emanet olun İnşaAllah

selamun aleykum kardeşim amin inşallah rabbim senden ebeden razı olsun güzel paylaşımlarının devamını diliyorum çok güzel bir paylaşımdı ders alınıcak bir kıssaydı ellerinize yüreğinize saglık paylaştıgınız için teşekkür ederim kardeşim
selam ve dua ile
<<B)>>

berkanazkara46

Kayıtlı Kullanıcı
Yeşil Elbise ''mutlaka Okumalisiniz''

Yeşil Elbise ''mutlaka Okumalisiniz''

Yolda karşılastığımızda ezan okunuyordu.
-”Gel seni camiye götureyim” dedim. “Bugün cuma biliyorsun”
-”Sende benim camiye gitmedigimi biliyorsun” dedi.
-”Biliyorum ama sebebini gerçekten merak ediyorum”
-”Ne bileyim, olmuyor işte. Hem pantolonumun ütüsü bozulup, dizleri cıkar diye endişe ediyorum” dedi.

Gayri ihtiyari gülmeye başladım.
-”Herhalde şaka yapıyorsun. Bunun icin cami terk edilir mi?
-”Ciddi söylüyorum. Giyimime ve özellikle yeşile düşkün olduğumu bilirsin.” dedi.
Gerçekten de öyleydi. Giydiği birbirinden güzel elbiseleri; mutlaka yeşilin bir başka tonundan seçer ve her zaman ütülü tutardı.
-”Peki” dedim. “Hayatında hiç camiye gitmedin mi?”
-”Çocukken dedemle birkaç kere gitmiştim. Hem o yaşlarda dizlerimin aşınacak diye herhalde endişe etmiyordum. Fakat artık camiye gidebileceğimi zannetmiyorum.”
Söyledikleri beni son derece şaşırtmış ve bu konuyu açtığıma pişman etmisti. Daha sonra tokalaşıp ayrıldık. Onunla konuşmamızdan iki ay sonra; kendisinin camide olduğunu söylediler.Hemen gittim. Bahcedeki namaz saflarının en önünde duruyordu ve yine yeşiller vardı üzerinde . Yavasca yanına yaklaştım ve Kısık bir sesle:
“Hani camiye gelmiyecektin ?” dedim
Hiç sesini çıkartmadı. Çünkü musalla taşının üzerinde, yeşil örtülü bir tabut içinde yatıyordu...

ggökyüzü_21

Kayıtlı Kullanıcı
paylaşımın için tşk tüylerim ürperdi ya allah razı olsun

çağrı91

Kayıtlı Kullanıcı
Çok duygulandım mükemmel bir hikaye tüylerim diken diken oldu.Allah razı olsun.

Delete

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun aleyküm ve rahmetullahi ve berakatühü.
Daha önce bunu okumuştum.
Allah razı olsun kardeşim. Selam ve dua ile kalın

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
allah razı olsun
cok anlamlı ve duygulandım
allaha emanet olun

berat05

Yönetici
SELAMÜN ALEYKÜM

YAZINIZ ÇOK GÜZEL..ANLAMLI ..VE SONUNDA TÜYLER ÜRPERTİCİ CİNSTEN...

EMEĞİNİZE SAĞLIK...

A.E.O.

eslem.nm

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel emeğine sağlık Allah'a emanet olun

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Evet Gercekten Ibret Verici Bir Olay Ne Topraktan Kaçabiliriz Nede Camiden Acabe Bir Kefenle Yatabilecekmiyiz Toprağa
Paylaşim Için Allah Razi Olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt