Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yeter Artik!!! (1 Kullanıcı)

berra34

Kayıtlı Kullanıcı
HAKKARİ DE ÖLEN ŞHİTLERİMİZİN ACILI AİLELERİNE RABBİMDEN METANET VE SABIR DİLİYORUM.ALLAHIM ÖLÜMÜ VEREN AMA YASAYAN SEHİTLRIMIZERAHMET ETSİN.
BU NEREYE KADAR GİDECEK...

nur_yuzlum

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Kardeşim.bu Soru özelliklede Bu Sabah Ki Olaylardan Sonrada Aklimda Firtinalar Oluşurdu.gerçekten Izlerken Kendimi Zor Tutuyorum..rabbim Inşallah Bu Nasipsizleri Islah Eder Bu Kan Dökme Savaşini Sona Erdirir Bu Insafsizlari Engeller.. ölenlere Allahtan Rahmet Yakinlarina Sabir V E Yaralilarada Rabbimden şifa Diliyorum..

mabet_bekcisi

Kayıtlı Kullanıcı
artık sabrımız taştı tahamül sınırları zorlandı 200 hain terör mehmetçiklerimizi şehit etti.biz bile dayanamazken bu acıya analar eşler çocukar babalar nasıl dayansın.nasıl bir insaftır neyin kavgasıdır neden.sınır ötesi yapılsın ve görsünler TÜRK ordusu ne imiş TÜRKten korkulur mu korkulmazmı görsünler.1 teröre 10 şehidim feda olsun

şehitlerimize ALLAHtan rahmet ailelerine sabır diliyorum
selam ve dua ile

monece

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim Sabir Versin Artik Yeter Onlardan Nedir çektiğimiz Bizim Ya

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
HAKKARİ DE ÖLEN ŞHİTLERİMİZİN ACILI AİLELERİNE RABBİMDEN METANET VE SABIR DİLİYORUM.ALLAHIM ÖLÜMÜ VEREN AMA YASAYAN SEHİTLRIMIZERAHMET ETSİN.
BU NEREYE KADAR GİDECEK...

BERRA KARDEŞİM 2 .Cİ HATİM İÇİN CÜZ ALMAK İSTİYORMUSUN.......CUMA GÜNÜ DUASI YAPILICAK......ŞEHİTLERİMİZİN MEKANLARI CENNET OLSUN İNŞALLAH........A.E.OL.DUA İLE.....

çöl arslanı

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Hepimize Ve şehit Ailelerine Sabir Gerekenlere Cezasini Versin Amin Allah Rahim Ve Rahmandir

seherce

Kayıtlı Kullanıcı
evt toplum olarak cinnetteyiz cok hassasiz ve müzderibiz bu konuda ALLAH sehit yakinlarina sabir versin baska elem keder göstermesin bu son olmasi dilegiyle

monece

Kayıtlı Kullanıcı
Ama Toplum Olarak Asla Galyana Gelmemeliyiz Amaç Farkli Kardeşi Kardeşe Vurdurmak Rabbim O Kişileri Kahretsin Inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt