Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yorum yok.....(resim) (1 Kullanıcı)

DIDEM

Kayıtlı Kullanıcı
DAVAMIZ ......Yüce Kur’an’a ve Sahih Sünnet’e dönmek,
Kur’an ve Sünneti bu ümmetin selefinin (sahabe – tabiun – etbeuttabiun) anladıkları ölçüde anlamak, hayatın her sahasına Kur’an ve Sünneti hakim kılmak...

aysu

Kayıtlı Kullanıcı
RE: yorum yok.....(resim)

medeniyet ve özgürlük çıplaklık ise maymunlar ezelden beri medeni imiş meğer.

ifteron

Kayıtlı Kullanıcı

islamiyette kadının yeri ve önemi çok büyüktür ancak çoğu kişi kadına islamiyettin ölçüleriyle değilde kendi kişisel yorum ve ölçüleriyle bakmaktadır

aysenem_17

Kayıtlı Kullanıcı

bizde özgür olacağız inşeallah ümitsizliğ kapılmayalım arkadaşlar:|

lana

Kayıtlı Kullanıcı

saolasınız kardeşim bizim ülkemizde böyle işte özgürlük varmış ama sadece açıklardan yana Rabbim!in adaleti sayesinde inşaAllah ki bizde huzura kavuşacağız kardeşlerim biz müslüman kadınları yılmayacağız biiznillah Allah yardımcımız olsun selametle kalın...:(

gul-rana

Kayıtlı Kullanıcı

Zaten bu sorunu yaşayanlar o kadar fazla ki yorum yaomaya gerek yok.Resim her şeyi anlatmış..Yorumlamaya kelimeler yetmez saçmalıklar ülkesi..

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

RABBİM YARDIM ETSİ BİZLERE YANLIZ BEN BİŞEY FARKETTİM RESİMDE ÖZGÜR OLAN KIZ APTALCA TEBESSÜM EDİYOR DİĞERİ İSE DÜŞÜNCELİ VE GERGİN GÖZÜKÜYOR YANİ BANA ÖYLE GELDİ VE BUNU TEK ŞEYE YORUMLUYORUM KAPALI KARDEŞİMİZ GELECEĞİNDEN ŞÜPEYE DÜŞMÜŞ DÜŞÜNÜYOR DİĞERİ İSE HİÇBİRŞEYİN FARKINDA DEĞİL APTALCA TEBESSÜM EDİYOR A.E.O.

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

lana yazdı:
saolasınız kardeşim bizim ülkemizde böyle işte özgürlük varmış ama sadece açıklardan yana Rabbim!in adaleti sayesinde inşaAllah ki bizde huzura kavuşacağız kardeşlerim biz müslüman kadınları yılmayacağız biiznillah Allah yardımcımız olsun selametle kalın...:(
katılıyorum kardeşime.selametle

islamicforce

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Özgürlük

RE: Özgürlük

Özgürlügün tanimini Bas örtülü bacima sorsalar ne derdi acaba ?

Amerika'da bir heykel adi mi yoksa Türkcelesmemis yabanci bir sözcük mü ?

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

BEN BU RESİMDEN HİÇ BİRŞEY ANLAMADIM ANLAMAKTA İSTEMİYORUM YAZIK DİYORUM PAYLAŞIMIN İÇİN ÇOK SAĞOL KARDEŞ

islamicforce

Kayıtlı Kullanıcı

muhammed kutsal yazdı:
BEN BU RESİMDEN HİÇ BİRŞEY ANLAMADIM ANLAMAKTA İSTEMİYORUM YAZIK DİYORUM PAYLAŞIMIN İÇİN ÇOK SAĞOL KARDEŞ

Ben eklememistim resmi ama yine de Allah razi olsun :)

konak

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun

adigecale

Kayıtlı Kullanıcı

didem göndermiş olduğun ftg çok ilgi çekici bravo sana..s.a.

adigecale

Kayıtlı Kullanıcı

Peygamber Efendimizin hicretin onuncu yılında, son hacları esnasındaki hutbesindeki sözlerinden, son nasihatlarından biri: (Kadınlarınıza eziyyet etmeyiniz! Onlar, Allahü teâlâ'nın sizlere emanetidir. Onlara yumuşak olunuz, iyilik ediniz!) olmuştur. İslamiyette evlenmek, bir kızı mes'ud etmek, ibadettir ve bütün nafile ibadetlerden daha sevabdır.

DUN_SURGUNU_YA

Kayıtlı Kullanıcı

Bizler başörtümüzlede özgür vede mutluyuz bir de bizi rahat bıraksalar dahada mutlu olucaz.
RABBİM BİZLERE O GÜNLERİDE GÖSTERİR İNŞAALLAH.

adigecale

Kayıtlı Kullanıcı

Hadis-i şerifte, (Yabancı bir kızı görüp de, Allahü teâlânın azabından korkarak, başını ondan çeviren kimseye Allahü teâlâ ibadetlerin tadını duyurur) buyuruldu. İlk görmesi afolunur. Bir hadis-i şerifde, (Allah için yapılan cihadda düşmanı gözleyen veya Allah korkusundan ağlıyan veya haramlara bakmıyan gözler, kıyametde Cehennem ateşini görmiyeceklerdir) buyuruldu.

adigecale

Kayıtlı Kullanıcı

Kızlar, kendilerinden emin olsalar da, yabancı erkeklere dokunmaları caiz değildir. Şehvet ile dokunurlarsa, hurmet-i müsahere hasıl olur. Kızın ve ihtiyarların şehveti, kalbinin meyl etmesi demekdir. Şehvete sebeb olmıyacak derecede ihtiyar kadınla müsafeha etmek [tokalaşmak] ve elini öpmek, kendinden emin olana caiz ise de, yapmamak daha iyidir.

Yabancı kadın çok olsa da, halvet olur. Çok ihtiyar kadınla ihtiyar erkek sefere çıkar ve yalnız kalabilirler .

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt