Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

21 yasin yeni listemiz kardeşlerim hep beraber iştiraklerinizi bekliyoruz:) (1 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Esselamûaleykum...

Esselamûaleykum...

Ben de 1 Yasin okudum kardeşim...
Alalh Celle Celalühu kabul etsin inşallah...

NOT:
Yeriniz varsa beni de ekleyebilirsiniz...

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm kördüğüm kardeşim..
Şaşırıdm yaa nickini bu yüzden koyduğuna.Hiç aklıma gelmemişti:a32:
Çok güzeeell :a12:

Ayrıldıkça kavuşanlar.. Daha önce de tavsiye etmiştiniz. Allah razı olsun. Ozamandan beri kitap aklımda. Hemen almak istiyorum.. Alıp okumak.

Duana gönülden kocamaaann bir aminn..
Rabbim sana, gncl kardeşime, bana:) tüm bekar kardeşlerime hayırlısıyla evlenmeyi, hayırlı, imanlı, huzur dolu mutlu bir yuva kurmayı nasip etsin inşaallah.. Hayırlı akşamlar..

:a12:milyon kere amiiiiiiiiinnnnn :a12: VE ALEYKÜMSELAM canım.evet nikimin anlamı çok güzel uçsuz bucaksız sonsuz bi sevgi nin EFENDİMİZLE sav ile hz Aişenın sevgisinin ismi.bizede böyle sevgiler böyle bağlılıklar nasip eder RABBİM inşALLAH:a15:

evet o kitabı ksinlikle oku(yun)ya ben kitap kısa olduğu için üzülmüştüm.keşke daha uzun olsadı keşke kitapta geçen çiftlerin çocukluklarıdnan başlansaydı romana vfatlarına kadar yer verseydi yazar öyle çok istedim o kitabın uzun olmasını.o kitabı okuduktan sonra bu tür kitaplar varmı d,ye nette bakındım araştırma yaptım ama karşıma çıkmadı hiç.kitabı kuzene verdim alıp tekrar okumayı düşünüyorum.
veee kitapta geçen çiftlerin ismi mümin ile nur.biliyormusun KURANI KERİMDE mümin ile nur suresi var.ESMA ÜL HÜSNA DA da .o kitaptaki hayatın kaderime yazılması için bu sureleri ve isimleri günük düzenli olarak okumayı düşündüm.günde hep aynı bi saatte sadece bu güzelim istek çin ALLAH cc dua edicem inşALLAH böyle dşündüm RABBİM uygulamayı nasip etsin.sende deneybilirsin.ya ben kitaptan çok etkilendim gözlerim bile dolmuştu.
sözlü olduğunu yazmışsın.bu kitabı sözlünede hediye et canım.hatta imkan varsa beraber okuyun.tek taraflı yürümüyor hiç bşy o yüzden çiftlerin bu kitaba aynı ölçüyle bakması önemli.,
ben bu kitabı okuduktan sonra bu hayatı yaşamayı bu hayata sahip olmayı çok istemiştim.ama bakalım karşı taraf ynı düşüncedemi.önemli olan bizden çok karşı tarafın bu hayatı yaşamayı istemesi :a23: inşALLAH onlar bizlerden çok daha fazla ister ve hemen uygulamaya gecerler.

ben kitaptan çok fazla etkilenmişim.:a35:

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Bende 1 adet okudum.allah kabul etsin.selaetle kalın.

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
s.a canlar bu sayfada sadece isim listesi oluşturuluyor.asıl konu diğer sayfamızda ordan devam ediyor.okumalarınızı oraya belirtin inşALLAH.

ayse64

Kayıtlı Kullanıcı
allah cc hakkınızda hayırlara vesile olur inşallah bende katılmak istiyorum benim niyetimde içinde bulunduğumuz sıkıntılardan allah hepimizi en kısa zamanda kurtarması dilği ile hepiniz allaha emanet olun

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Esselamûaleykum...

Esselamûaleykum...

s.a canlar bu sayfada sadece isim listesi oluşturuluyor.asıl konu diğer sayfamızda ordan devam ediyor.okumalarınızı oraya belirtin inşALLAH.

Nasıl kardeşim?
O sayfa neresi?
Link?:a03:

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
Nasıl kardeşim?
O sayfa neresi?
Link?:a03:

http://forum.islamiyet.gen.tr/dua-k...-kardesligine-varmisiniz-kardeslerim-640.html

işte burda abicim.dua köşesındeki yasin suresi konusundan devam ediliyor.son bi kişi kalmış eski listeden o yüzden bu bölüme sadece isim listesini oluştur ak için konu açılmış.çünkü eski listede son bi kişi kalmış.yanı burda sadece isim listesi oluşturuluyor konu aslında aynı açılan bölümden devam edicek sanırım çünkü tek dileğimin annesi yasini şerfi suresi okuduğunu sayfaya belirtti ancak yasin suresi bu linkteki ilgili konuya ekledi leyla abla.ben öyle anladım inşALLAH karışıklık yoktur

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm kardeşim bende ıkı tane alıyorum en kısa zamanda okuyunca haber verırim sanırım kardeşim namervede alır iki.yasin tama ALLAH
emanet olun

Amin
Aleyküm Selam canım Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inş.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ben de 1 Yasin okudum kardeşim...
Alalh Celle Celalühu kabul etsin inşallah...

NOT:
Yeriniz varsa beni de ekleyebilirsiniz...

Amin
SelamAleyküm kardeşim Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Olmaz olur mu kardeşim sizide ekliyorum listeye siz niyetinizi yazarsınız son ablamın Yasin'i bitince diğer konudan kaldığımız yerden devam edeceğiz yeni listeden yeni listeyide ekledim Allah kabul etsin hepimizin dualarını inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.

leyla-1

Altın Üye
Bende 1 adet okudum.allah kabul etsin.selaetle kalın.

Amin
Selam Aleyküm canım Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
allah cc hakkınızda hayırlara vesile olur inşallah bende katılmak istiyorum benim niyetimde içinde bulunduğumuz sıkıntılardan allah hepimizi en kısa zamanda kurtarması dilği ile hepiniz allaha emanet olun

Amin
Selam Aleyküm canım Allah razı emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim. Tamam ekliyorum canım Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
Okunan Kişi(Leyla(ablası)
Niyeti(Hayırlı şifalar annesine kendine dayısına ve bütün hastalarımızada inşallah,Hayır kapılarının açılması haklarında ne hayırlı ise Rabbim en hayırlısı nasipetsin. maddi sıkıntılardan kurtulmak, çocuklarına ve bütün çocuklar hidayet salih evlat olmak hayırlı yaşlar hayırlı ömürler sağlık afiyet için, okullarında başarı çalışma azmi büyük adam olmaları nasip etsin Rabbim. bütün bekarlara ve kızkardeşlerinin gönlüne göre hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı çocuklar, yuvalarında mutluluk bir ömür boyu hayırlı yaşlar hayırlı ömürler cümlemizede inşallah, eşine hayırlı rızk kapıları bütün kardeşlerimizin dualarının kabulu ve iş hayatında başarılar nasip etsin engellerin ortadan kalması, Peygamber Efedimizin Şefaatine ve iki cihan saadetine nail olmak)

kalan:9
Allah kabul etsin.
Bu eski listenin sonuncusu kardeşlerim bitince yeni yasin'e başlayacağız inşallah.
http://forum.islamiyet.gen.tr/dua-listesi/dua-ko...lerim-640.html

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
ablacım iki ablamız var onlar da listeye katılmak istiyorlar. yazıyorum niyetlerini.

HAVA SİPAHİGİL : yeni aldıkları evin borcunu ödemek . sağlıklı huzurlu bir hayat.çocuklarının işlerinin rastgelmesi ; allah yolunda bir hayat sürmeleri. günahlarımızın affı. iki dünya saadeti. bu dünyadaki işlerimizin yolunda gitmesi. Peygamber efendimiz'e komşu olmak.

CEMİLE SAYLU : eşini hidayet yoluna döndürsün rabbimiz.
evlatlarının Allah yolunda hayırlı ameller işlemeleri. evin içinde huzur sağlık mutluluk birlik olması.
sevdikleriyle iki cihan saadetine nail olmak. bu dünyadaki işlerimizin yolunda gitmesi. her işte hayrı gözetmemiz. Peygamber efendimize komşu olmak.

bu arada ablacım 2 yasin cemile abla, 1 tane de hava abla okudu. listeye eklersin kardeşinin.
ALLAH KABUL ETSİN DUALARINIZI.

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
selamün aleykum ...

yasın okumalari ne zaman başlayacak abla yoksa başladida bızım mı haberımız yok:(

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleykum ...

yasın okumalari ne zaman başlayacak abla yoksa başladida bızım mı haberımız yok:(

http://forum.islamiyet.gen.tr/dua-k...-kardesligine-varmisiniz-kardeslerim-640.html

bu linkten devam ediyor okumalar abicim.şuan eski listeden son bir kişi kalmış ona okunuyor.bu sayfada sadece yenıden katılacak olanların isim listesi yazılıyor.aslı konumuz ordan devam ediyor.son bi kişi kalmış eski listeden o bitince yenı listeye başlanır sanırım.o linki bi ziyaret edin inşALLAH:a12:

leyla-1

Altın Üye
ablacım iki ablamız var onlar da listeye katılmak istiyorlar. yazıyorum niyetlerini.

HAVA SİPAHİGİL : yeni aldıkları evin borcunu ödemek . sağlıklı huzurlu bir hayat.çocuklarının işlerinin rastgelmesi ; allah yolunda bir hayat sürmeleri. günahlarımızın affı. iki dünya saadeti. bu dünyadaki işlerimizin yolunda gitmesi. Peygamber efendimiz'e komşu olmak.

CEMİLE SAYLU : eşini hidayet yoluna döndürsün rabbimiz.
evlatlarının Allah yolunda hayırlı ameller işlemeleri. evin içinde huzur sağlık mutluluk birlik olması.
sevdikleriyle iki cihan saadetine nail olmak. bu dünyadaki işlerimizin yolunda gitmesi. her işte hayrı gözetmemiz. Peygamber efendimize komşu olmak.

bu arada ablacım 2 yasin cemile abla, 1 tane de hava abla okudu. listeye eklersin kardeşinin.
ALLAH KABUL ETSİN DUALARINIZI.

Amin
Selam Aleyküm canım Allah razı emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim. Tamam ekliyorum canım Allah kabul etsin. Tamam canım ekliyorum dün rahatsızdım ekleyemedim kusura bakma canım.Yasin'ler kimin için okundu canım?:a15:

leyla-1

Altın Üye
selamün aleykum ...

Aleyküm Selam kardeşim eski liste çok şükür bitti bugün başlıyoruz Allah'ın izniyle inşallah yeni listeye kardeşim diğer konudan devam edecek Allah hepimiizn dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Sizin Yasin'ler sabit 3 tane mi olacaktı kardeşim yanlışlık olmasın.

leyla-1

Altın Üye

bu linkten devam ediyor okumalar abicim.şuan eski listeden son bir kişi kalmış ona okunuyor.bu sayfada sadece yenıden katılacak olanların isim listesi yazılıyor.aslı konumuz ordan devam ediyor.son bi kişi kalmış eski listeden o bitince yenı listeye başlanır sanırım.o linki bi ziyaret edin inşALLAH:a12:

Allah razı olsun canım benim emeklerinize gönlünüze sağlık beni aratmadığınız için Rabbim ecrini her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.:a15:
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt