Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

21 yasin yeni listemiz kardeşlerim hep beraber iştiraklerinizi bekliyoruz:) (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
1 tane okudum selam ve dua ile

Selam Aleyküm canım Allah razı emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim. Tamam ekliyorum canım Allah kabul etsin.
Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inş.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

ayse64

Kayıtlı Kullanıcı
1 adet okundu selam ve dua ile kalın

kocisime

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar ben aranızda yeniyim kusura bakmayın ben bu başlığı tam anlayamadım bana iyice açıklayın bende katılmak istiyorum Allah hepinizden razı olsun

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
Amin
Selam Aleyküm canım Allah razı emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim. Tamam ekliyorum canım Allah kabul etsin. Tamam canım ekliyorum dün rahatsızdım ekleyemedim kusura bakma canım.Yasin'ler kimin için okundu canım?:a15:
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.

vealeykumselam.
sıradaki kişi için okunmuştu abla.
bugün afyona gideceğim. çalışan ablalarımız okumuşlardır. sana haber veririm kaç tane okuduklarını. selametle kal :H

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
selamun aleykum arkadaşlar yav ben bişey sorsam acaba mumkun mu oğrenmek

21 yasın dendı başlik atıldı ama hala lıste oluşmadi ve ben adımı lısteye yazdırmiştım duamıde ekletmiştım. fakat ya ortada kaldım ben yada benden habersız ılerlıyor bu konu daha hıc yasın okumadım ve lıste oluşmadan da okumak pek yersız olur cunku okursam sadece kendı sevabım ıcın okumuş olurum ondan sebep beklemeye cekıldım yoksa ıptal mı edıldı. eğer ıptal edıldıyse haberımız olması gerekmez mıydı

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı

21 yasın dendı başlik atıldı ama hala lıste oluşmadi ve ben adımı lısteye yazdırmiştım duamıde ekletmiştım. fakat ya ortada kaldım ben yada benden habersız ılerlıyor bu konu daha hıc yasın okumadım ve lıste oluşmadan da okumak pek yersız olur cunku okursam sadece kendı sevabım ıcın okumuş olurum ondan sebep beklemeye cekıldım yoksa ıptal mı edıldı. eğer ıptal edıldıyse haberımız olması gerekmez mıydı
selamün aleyküm kardeşim daha başlamadık başladığımızda haberın olur muhakkak.selametle kal ALLAHA emanet ol

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı

ve aleykum selam okumalar leyla ablanın diğer yasin konusunda başlamış bende burdan başlayacak sanıyordum gecen gun leyla abla yazmıs buraya öteki konudan devam edilecek 21 yasin okumaları ...

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
oteki konu nerde madem otekı konudan devam edecektı neden yenıden başlik açıldı

çünkü diğer yasin okumları bitti.yenıden katılmak isteyenler olur diye haberimiz olsun diye abla llisteyi tekrar açtı burada sadece liste oluşturuyor.diğer okumların yapıldığı yerde baş sayfayı guncellenip yenı liste yazılır merak etmeyin abicim :a12:

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
çünkü diğer yasin okumları bitti.yenıden katılmak isteyenler olur diye haberimiz olsun diye abla llisteyi tekrar açtı burada sadece liste oluşturuyor.diğer okumların yapıldığı yerde baş sayfayı guncellenip yenı liste yazılır merak etmeyin abicim :a12:
selamunaleykum ablacim otekı konu dedığınız yeri bulamiyorum:(:(:(:)

leyla-1

Altın Üye
1 adet okundu selam ve dua ile kalın

1 yasin aldım selam ve dua ile

arkadaşlar ben aranızda yeniyim kusura bakmayın ben bu başlığı tam anlayamadım bana iyice açıklayın bende katılmak istiyorum Allah hepinizden razı olsun

vealeykumselam.
sıradaki kişi için okunmuştu abla.
bugün afyona gideceğim. çalışan ablalarımız okumuşlardır. sana haber veririm kaç tane okuduklarını. selametle kal :H

selamün aleyküm kardeşim daha başlamadık başladığımızda haberın olur muhakkak.selametle kal ALLAHA emanet ol

ve aleykum selam okumalar leyla ablanın diğer yasin konusunda başlamış bende burdan başlayacak sanıyordum gecen gun leyla abla yazmıs buraya öteki konudan devam edilecek 21 yasin okumaları ...

oteki konu nerde madem otekı konudan devam edecektı neden yenıden başlik açıldı

selamunaleykum ablacim otekı konu dedığınız yeri bulamiyorum:(:(:(:)

Selam Aleyküm kardeşlerim Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye

Aleyküm Selam kardeşim sizi ve niyetinizi listeye ekledim dua köşesindeki konumuzdan devam edeceğiz bu konuyu yeni Yasin listemizi oluşturmak ve listede olupta niyetlerini yazmayan kardeşlerimizin niyetlerini yazmalrı için açtım ama biraz karıştı ama neyse yavaş yavaş anlaşılır inşallah.Siz sabit 3 tane demiştiniz size 3 yasin ekledim kardeşim Allah razı olsun Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye

Selam Aleyküm kardeşim hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah.Her kardeşimizin niyeti için 21 Yasin okuyoruz sırayla Allah hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Konumuz dua köşesinde daha önce açılmış yerden devam ediyor burayı yeni listeyi oluşturmak için açtık.Sizde niyetinizi ekleyin sizide listeye ekleyelim kardeşim.Allah sizden de razı olsun.

leyla-1

Altın Üye
Yeni Yasin Listemiz diğer konu http://forum.islamiyet.gen.tr/dua-ko...lerim-643.html Başlamıştır hayırlara vesile olur inşallah:

1-Handan(Gönül muradının olması içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak yaşamına bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim oğluyla birlikte Manisa'ya baba evine dönmek nasip etsin Rabbim bütün kardeşlerimizin dualarının kabulü Peygamber Efedimizin Şefaatine ve iki cihan saadetine nail olmak)

2-Adem(Gönül muradının dualarının kabulü kendinin ve ailesinin içinde bulundukları sıkıntıladan kurtulmak hayırlı rızk iş kaplarının açılması işe girmesidoğan bebeği ve eşiyle bir ömür boyu mutluluklar nasip etsin Rabbim bütün kardeşlerimizin dualarının kabulü Peygamber Efedimizin Şefaatine ve iki cihan saadetine nail olmak)

3-Leyla(arkadaşı)(gönül muradının dualarının kabulu hayırlı rızk iş kapılarının açılması hayırlı eş hayırlı yuva bütün bekar kardeşlerimizin gönlüne göre hayırlı eş hyırlı yuva nasip etsin Rabbim sevdikleriyle ailesiyle huzurlu mutlu yuva hayır kapılarının açılması
bütün kardeşlerimizin dualarının kabulü Peygamber Efedimizin Şefaatine ve iki cihan saadetine nail olmak)

4-Eftalyasun(Sevdiklerimle sağlıklı,huzurlu, hayırlı bir yaşam sürmek, hayırlı ve mutlu bir evlilik yapmak, hayırlısı ile çocuğumun olması, gireceğim sınavları başarmak, iş ve aile yaşamında karşılaştığım ve karşılaşacağım zorlukların üstesinden gelebilmek.
Tüm bekar kardeşlerimize hayırlı eş hayırlı çocuklar hayırlı rızk iş kapıları gönül muradları için ALLAH rızası için)

5-Leyla(Günahlarımızın affı hidayete ermek gönül muradımın hayırlısıyla olması gönlüme göre hayırlı eş hayırlı çocuklar hayır kapılarımın açılması yaşamıma bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim.İçinde bulunduğum sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selamete çıkmak yaşamıma bir düzen bir yön vermek nasip edip engellerin hayırlısıyla ortadan kalkmasını nasip etsin Rabbim.
Rabbim Sevdiklerimle ailemle sağlıklı huzurlu bir ömür bu dünyada ve ahirette ALLAH'ın sevdiği razı olduğu kullar olmak hayırlısıyla inşALLAH bütün hastalarımıza hayırlı şifalar günahlarımızın affolması, yüce ALLAHın rızasını kazanmak, bütün dualarımızın kabul olması, hakkımızda ne hayırlısı ile onun olması,yeğenlerimin hayırlısıyla hidayete ermeleri için, evimizde huzur mutluluk hayırlı yaşlar hayırlı ömürler hacca gitmek,sevdiklerimizle hepimizle ailemizle sonsuz dünya ve ahiret saadetine nail olmak
6-kardelern1711(Eşine hayırlı kapılar açsın.Borçlarından kurtulmak nasip etsin..Ümmeti Muhammedin evlatlarına ardı sıra benimkilere okumayı,imanlı bir yüreği,hayırlı ömürleri nasip etsin Rabbim)
7-defi(Yavrularımın sağlıklı hayırlı evlat olmaları ve hayırlı kaderleri olması için.Haticemin meleğimin atamasının hakkında en hayırlı yere olması için.Borç yükünden kurtulup hayırlı bir ev sahibi olup kiracılıktan kurtulmak için.Sağlık huzur mutluluk ve bilhassa Rabbimin rızasına ulaşabilmek için ve gönlümdeki diğer dilekleri için)
8-Kur'ana sevdalı
9-gül(Hayır kapılarının açılması imanli bir eş hayırlı bir yuva hayırlı çocuklar hayırlısıyla kadrosunu alması hakkında neresi hayırlı ise orasını nasip etsin Rabbim engelleri ortadan kaldırsın Rabbim.Kadrosunu engelleyenlere kendisiyle uğraşana fırsat vermesin Rabbim.Emeklerinin karşılığını her iki dünyada kat kat almak nasip etsin Rabbim.Ailesinin ve bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması kardeşlerine ve bütün bekar kardeşlerimize hayırlı eş hayırlı yuvalar nasip etsin Rabbim.Bütün hastalarımıza hayırlı şifalar iki cihan saadetine nail olmak)

10-kardele(Hakkımda hayırlı olan herşey.işimle ilgili hayırlı gelişmeler.annemle birlikte ümreye gitmek.ölenedek hak yolundan ayrılmamak)
11-zühre_
12-Zeynep ve bütün sınava girecek kardeşlerimiz için
13-tek_dileğim(Sözlümün hayırlısıyla askerliğini bitirip, atanabilmesi.
14-Sıla1
15-Özlemx(hayırlı evlatlar bol rızık için)
16-ykp0038(Rabbimden bu sene kpssye gircek olan Dilek, Görkem, Kenan, Umut, Ali, İzzet, Kadir, Ayhan, Uğurun sınavda başarılı olup atanmalarını Alilerine ve ülkemize hayırlı olmalarını nasip eYler İnşALLAH ve hayatımı birleştirmeK istediğim Dilekle rızanı kazanabiliceğimiz hayırlı bi aile kurmamı nasip eyler İnşALLAH. Hayırlı akşamlar... ve tüm kardeşlerimin dualarını kabul eyler İNŞALLAH)
17-hülya
18-hanife deniz
19 fatoss(Rabbim bugüne kadar işlemiş olduğum büyük küçük bütün günahlarımı affetmesi,Gönlümdekini hakkımda hayırlı etmesini, bana ve kız kardeşlerime tez zamanda hayırlı ve imam dolu bi evlilik yapmayı nasip etmesini,ibadetlerimi aksatmadan tam bi iman içinde yapmayı nasip etsin Rabbim)
20-burcu
21-gülüm.se
22-gncl(1: bu yaşima kadar tum azalarımla bırlıkte işlemiş olduyum gunahlarımın affina..2: peygamber efendımız hz.muhammet (s.a.v) mızın şefaatına naıl olmayı..3: Kazancımın ve malımın helal olmasına ve 3/2 sını allah ve islam yolunda harcamayi ..3: hayırlı ve saliha bır hatunla yuva kurmayi...4: seytanin tuzaklarindan ,nefsın arzularından, kul hakkını yemekten allah(cc) benı ,ailemı, ve tum musluman kardeşlerimi uzak tutup korumasını.. 5: onun rızasını kazanmayı nasıp etsın bana.allah(cc)
23-elifimbenim(ALLAHIM.çocuklarıma hayırlı bir evlilik evlatlar sağlık ve imanlı bir yaşam diliyorum.dünyadaki tüm hastalara şifa derlilere deva borçlulara edalar ve sevdiklerine kavuşmasını çocuk isteyenlere hayırlı evlatlar vermesini.benim emeklilik işimin olmasını ve yuvamda çok mutlu olmak sıkıntılerdan kuttulmak huzur içinde yaşamak itiyorum .emekliliğimin olmasını.ve ALLAH nasip ederse kardeşlerimle hacca gitmeyi ve evlatlarımızında doğru yoldan ayrılmamasını ve helal süt emmiş ve dinine bağlı eşler nasip etsin.tüm ölmüşlerimizin mekanları cennet olsun)
24-KÖRDÜĞÜM
25-lale&gül
26-gülkoksam
27-mavci
28-ayse64(içinde bulunduğumuz sıkıntılardan Allah hepimizi en kısa zamanda kurtarması için)
29-HAVA SİPAHİGİL(yeni aldıkları evin borcunu ödemek . sağlıklı huzurlu bir hayat.çocuklarının işlerinin rastgelmesi ; allah yolunda bir hayat sürmeleri. günahlarımızın affı. iki dünya saadeti. bu dünyadaki işlerimizin yolunda gitmesi. Peygamber efendimiz'e komşu olmak)
30-CEMİLE SAYLU(eşini hidayet yoluna döndürsün rabbimiz.
evlatlarının Allah yolunda hayırlı ameller işlemeleri. evin içinde huzur sağlık mutluluk birlik olması.
sevdikleriyle iki cihan saadetine nail olmak. bu dünyadaki işlerimizin yolunda gitmesi. her işte hayrı gözetmemiz. Peygamber efendimize komşu olmak)

Rabbim Okuyanlardan Ve Okumayanlardan Razi Olsun Hep Beraber Kardeşliğe Iştirakiniz Olmasi Temennisiyle Rabbime Emanet Olun
Yasin Suresi Rabbim Okunanlari Eksiksiz Kabul Etsin

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
Aleyküm Selam kardeşim sizi ve niyetinizi listeye ekledim dua köşesindeki konumuzdan devam edeceğiz bu konuyu yeni Yasin listemizi oluşturmak ve listede olupta niyetlerini yazmayan kardeşlerimizin niyetlerini yazmalrı için açtım ama biraz karıştı ama neyse yavaş yavaş anlaşılır inşallah.Siz sabit 3 tane demiştiniz size 3 yasin ekledim kardeşim Allah razı olsun Allah kabul etsin.
başlayayım ozaman yerından tez yok allah razı olsun

leyla-1

Altın Üye
başlayayım ozaman yerından tez yok allah razı olsun

Tamam kardeşim Allah razı olsun handan kardeşimizin niyeti için okumanız için 3 yasin eklemiştim diğer konuya bakarsanız dua köşesinde Allah kabul etsin herşey gönlünüzce olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt