Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ayrilmaz ikilileri yazalim. (1 Kullanıcı)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
:D mahcup olacak bişey yok ki şakadan anlamasa hemşerime takılmayız yahu ;)

neyse ayrılmaz ikilileri falan bırakında bende kaçıyom cümleten hayırlı akşamlaaarr :D

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
ya zaten girmeyecektim ama nasıl orduysa kendimi yine pc de buldum neyse bu sayede iş çırından çıkmadan düzeltim...

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
yok yok en güzel iki
ben ve geldimden beri forum birbirene girdi...

hiç sormaya hep benım yüzünden mahcup oldu yok ya ben en iyisi artık bırakayım şu forumu kendine gelsin benım yüzümden ne hallerde...

ya zaten girmeyecektim ama nasıl orduysa kendimi yine pc de buldum neyse bu sayede iş çırından çıkmadan düzeltim...

Kardeşim est siz ne yaptınız ki, tamamen benim şaşkınlığım, yazdığınız mesajı adam akıllı okumadan görmeden atlamışım hemen :a03: hem ortada birşey yok ki, mahcup olduysam da ne güzel sizin gibi gönlü güzel kardeşlerime oldum, yüzünüz yüzümüz güldü bu vesileyle.. ;)

Benim gönlü güzel kardeşim, Allah razı olsun senden, yok yere sizi de üzdüm, hakkınızı helal edin, bizi candan muhabbetinizden mahrum bırakmayın ;) siz olmadan, forumun tadı tuzu mu kalır :a15:

:D mahcup olacak bişey yok ki şakadan anlamasa hemşerime takılmayız yahu ;)

neyse ayrılmaz ikilileri falan bırakında bende kaçıyom cümleten hayırlı akşamlaaarr :D

eyvAllah hemşerim ;)

sana da hayırlı akşamlar..

Ben şimdi yemeğe oturuyorum da, herkese hayırlı akşamlar.. Allah'a emanet olun ;)

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim est siz ne yaptınız ki, tamamen benim şaşkınlığım, yazdığınız mesajı adam akıllı okumadan görmeden atlamışım hemen :a03: hem ortada birşey yok ki, mahcup olduysam da ne güzel sizin gibi gönlü güzel kardeşlerime oldum, yüzünüz yüzümüz güldü bu vesileyle.. ;)

Benim gönlü güzel kardeşim, Allah razı olsun senden, yok yere sizi de üzdüm, hakkınızı helal edin, bizi candan muhabbetinizden mahrum bırakmayın ;) siz olmadan, forumun tadı tuzu mu kalır :a15:

eyvAllah hemşerim ;)

sana da hayırlı akşamlar..

Ben şimdi yemeğe oturuyorum da, herkese hayırlı akşamlar.. Allah'a emanet olun ;)

est demeyin öyle:a03: ben gördüğümde çok mutlu oldum:)

bi okadar gülmektende koptum sadece benım yüzünden mahcup olmanız beni üzdü:)
ortada hak meselesi yok asıl siz edin zaman ayırıp çok güzel bir şey paylaştınız:)
bundan büyük mutlulukmu var:)
böyle değer verilmesi çok güzel:)
ya sadece çok fazla konuşuyorum ve konuştuyorum diye öyle söylüyorum:)
sizlere değer vermeseydim zamanımı ayırmazdım:)

size affiyet olsun...

SerkanMuhammedSAV

Kayıtlı Kullanıcı
Peygamberimizin Orjinal Kalbini çok Seviyorum O Harbiydi sadece Allahı Sevgisinden Herşeyden vazgeçti Aklı sadece Allah için hep düşüncedeydi :a45:

buket58

Kayıtlı Kullanıcı
Gül peygamber efendimiz sallahu aleyhi ve sellem :a35::a12:

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
est demeyin öyle:a03: ben gördüğümde çok mutlu oldum:)

bi okadar gülmektende koptum sadece benım yüzünden mahcup olmanız beni üzdü:)
ortada hak meselesi yok asıl siz edin zaman ayırıp çok güzel bir şey paylaştınız:)
bundan büyük mutlulukmu var:)
böyle değer verilmesi çok güzel:)
ya sadece çok fazla konuşuyorum ve konuştuyorum diye öyle söylüyorum:)
sizlere değer vermeseydim zamanımı ayırmazdım:)

size affiyet olsun...

Allah razı olsun kardeşim güzel düşünceleriniz için :)

teşekkür ederim :)

bu arada yeni nickiniz de hayırlı uğurlu olsun ;)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt