Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ayrilmaz ikilileri yazalim. (1 Kullanıcı)

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
VARYA ismimin değişmesini hiç beklmeyiyordum
halen tuaf geliyor daha sonra girmeye kalktığımda olmayınca kesin banlandımı düşünecektim:D
gerçekten bugün güzel ve şaşırtıcıydı:D

SüheyL-Behzat UYGUR:D
espiriye son surat devam:D

abi bu arada hoş geldiniz:)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
VARYA ismimin değişmesini hiç beklmeyiyordum
halen tuaf geliyor daha sonra girmeye kalktığımda olmayınca kesin banlandımı düşünecektim:D
gerçekten bugün güzel ve şaşırtıcıydı:D

SüheyL-Behzat UYGUR:D
espiriye son surat devam:D

abi bu arada hoş geldiniz:)

Ben de ilk girdiğimde avatarınızı gördüm ama üzerinde başka bir isim yazınca şaşırdım :)

hoşbulduk kardeşim :)

gününüzün güzel geçmesine sevindim, inş midenizden de iyi haberler alırsınız, yarınınız da güzel geçer.. ;)

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Ben de ilk girdiğimde avatarınızı gördüm ama üzerinde başka bir isim yazınca şaşırdım :)

hoşbulduk kardeşim :)

gününüzün güzel geçmesine sevindim, inş midenizden de iyi haberler alırsınız, yarınınız da güzel geçer.. ;)

ASLINDA DURUMU İLKTE ÇAKSAYDIM KAPATIDIM AVATARIMI:D
aslında doğum gunu olayından sonra çok güldüm:D

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun mahcup etmemk için söylelemiştim ama koptum resmen neyse doğum günüm erken kutlandı yeni yaşıma erken girdim sayenızde:D

Keşke ben de koptum diyebilseydim kardeşim :) mesajınızda ama bugün benim doğum günüm değil ki dediğinizi hatırlıyorum, ondan sonrası boş :D :D uyandığımda evdeydim :D :D

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Keşke ben de koptum diyebilseydim kardeşim :) mesajınızda ama bugün benim doğum günüm değil ki dediğinizi hatırlıyorum, ondan sonrası boş :D :D uyandığımda evdeydim :D :D

ilk behiye yazısı gördümde ALLAH uyarı gelmiş dedim baksamı bakmasammı karar veremedim sonra tam okuyunca tam bi komediydi resmen:DALLAH razı olsun aslında o an hiç keyfım yoktu:Dama sonrası hep güldüm benım için çok güzel bi anı olarak kalacak:D

_YUSUF_

Yönetici
İslamiyet.gen.tr ve _YUSUF_ :)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
ya ama yapmayın öyle alıştık artık sayesınde hiç kilo derdim yok:D
zaten fazla yemek yemek kalbide öldürürmüş:)
benım yüzünden yüzünüz asılmasın ahmet abi
ozaman üzülürüm...

peki kardeşim :) ama ilaçlarınızı aksatmayın emi, haftaya çarşamba güzel haberlerinizi bekliyor olacağız ona göre.. ;)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt