Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Birbirimize TEFRİCİYE Okuyalım... (2 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
]kardelele kardeşimizin Niyeti için Başlıyoruz inşallah.

Haydi Bismillah dedik.

leyla-1........................1.194
mavci.............................100
Mir_erhan................... ..600
Kardelele........................350
leyla arkadaşı.................350
umuteden........................50
leyla(arkadaşı).............1.450

okunan:4.144

Toplam :300

Allah kabul etsin

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
canlarım 50 tane tefriciye aldım ama yazılmıyor.giriş yapıldı gözüküyor ama olmuyor

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
20 tane daha aldım.yukarıya ekledim ama ana sayfada gözükmüyor.bi eklerseniz

leyla-1

Altın Üye
canlarım 50 tane tefriciye aldım ama yazılmıyor.giriş yapıldı gözüküyor ama olmuyor

20 tane daha aldım.yukarıya ekledim ama ana sayfada gözükmüyor.bi eklerseniz

Selam canım benim Allah razı olsun emeklerine gönlüne sağlık Rabbim mükafatınızı her harf adedince tek tek vermek nasip etsin Allah kabul etsin.
Allah hakkımızda ne hayırlı ise en hayırlı ve güzelini nasip etsin Rabbim.
Rabbim sana da hayırlı güzel kapılar açmak nasip etsin Rabbim.
Hayırlı bayramlar Allah sağlıklı huzurlu mutlu nice bayramlara hep beraber inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun selametle kalınız.

leyla-1

Altın Üye
kardelele kardeşimizin Niyeti için Başlıyoruz inşallah.

Haydi Bismillah dedik.

Mir_erhan................... ..600
serap8191.........................70

okunan:4.214

Toplam :230

Allah kabul etsin

mir_erhan

Moderator
selamün Aleyküm
100 tanede ben aldım.

selam ve dua ile

leyla-1

Altın Üye
selamün Aleyküm
100 tanede ben aldım.

selam ve dua ile

Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun senden de emeklerine gönlüne sağlık Allah ecrini her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim iyilik güzellikler nasip etsin hayırlı güzel günler hayırlı ömürler hayırlı yaşlar hayırlı uzun ömürler nasip etsin Rabbim inşallah.
Bütün yuvalarda huzur mutluluk dirlik düzen geçim sevgi muhabbet anlayış hoşgörü nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile selametle kalınız herşey gönlünüzce olsun hayırlı cumalar.

leyla-1

Altın Üye

Haydi Bismillah dedik.

Mir_erhan................... ..700
Cankiriklari.........................50

okunan:4.364

Toplam :80

Allah kabul etsin

mir_erhan

Moderator
Selamün Aleyküm..
80 tane de alınmıştır.
Kardele kardeşimizin tamamdır inşallah...
Rabbimiz Her ne niyet için okunduysa Hayırlı bir şekilde kabulüne vesile kılsın. amin

Selam ve dua ile

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm..
80 tane de alınmıştır.
Rabbimiz Her ne niyet için okunduysa Hayırlı bir şekilde kabulüne vesile kılsın. amin

Selam ve dua ile

Allah razı olsun .
Kıymetli kardeşim.
Emeğine yüreğine sağlık.
selametle kal.
Dualarımdasın inşallah.

mir_erhan

Moderator
İnşallah kardeşim.
Dualara çok ihtiyacımzı var bu aralar.
Sende öyle Allah c.crazı olsun..

leyla-1

Altın Üye
Selamün Aleyküm..
80 tane de alınmıştır.

Selam ve dua ile
Amin
Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun senden de emeklerine gönlüne sağlık Allah ecrini her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim inşallah.
Kardeşim niyetinizi yapın size başlayalım inşallah Allah tez zamanda sıkıntılarınızdan kurtulmak nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim iyilik güzellikler nasip etsin hayırlı güzel günler hayırlı ömürler hayırlı yaşlar hayırlı uzun ömürler nasip etsin Rabbim inşallah.
Bütün yuvalarda huzur mutluluk dirlik düzen geçim sevgi muhabbet anlayış hoşgörü nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile selametle kalınız herşey gönlünüzce olsun hayırlı akşamlar

leyla-1

Altın Üye

Haydi Bismillah dedik.

Mir_erhan................... ..780
Cankiriklari.........................50

okunan:4.444

Toplam :00

Allah kabul etsin

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Ahiret yoldaşım can dostum.
duasınıda yaparmısın niyetime.
o dualı güzel gönlünle...
çok sağol.

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
benim için emek verip okuyan tüm dostlarımdan,
Allah razı olsun inşallah.
Rabbim gönül muratlarını versin inşallah.
Darda zorda bırakmasın .
bende sizler için fetih süresi okuyorum.
Rabbim kabul ve makbul eylesin inşallah.

leyla-1

Altın Üye
Ahiret yoldaşım can dostum.
duasınıda yaparmısın niyetime.
o dualı güzel gönlünle...
çok sağol.

benim için emek verip okuyan tüm dostlarımdan,
Allah razı olsun inşallah.
Rabbim gönül muratlarını versin inşallah.
Darda zorda bırakmasın .
bende sizler için fetih süresi okuyorum.
Rabbim kabul ve makbul eylesin inşallah.

Amin
Selam Aleyküm gönül dostum ahiret yoldaşım sende de Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah'ta senin ne muradın niyetin varsa kabul etsin bildiğim bilmediğim ne kadar sıkıntı varsa Allah kurtarsın tez zamanda selamete çıkmak yaşamına bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Rabbim inşallah tamam canım Allah kabul etsin ne niyetle okuttuysan Rabbim tez zamanda kabul etsin.
Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah razı olsun Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Allah şu anda bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan engellerden olumsuzluklardan bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin yaşamımıza bir düzen yön versin. Hayatımızdaki engelleri olumsuzlukları olumluya çevirsin hayırlısıyla inşallah.
Allah hastalara şifa, dertilere deva , borçlulara eda, evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş çocuksuzlara hayırlı çocuk, sevipte kavuşamayanlara hayırlısıyla kavuşmak önlerindeki engellerden olumsuzluklardan kurtulmak nasip etsin.
Evlenemeyen kızlara evlenemeyen erkeklere hayırlı gönüllerine evlilik nasip etsin engelleri olumsuzlukları ortadan kaldırıp hayırlı yuva hayırlı çocuklar nasip etsin Rabbim.
Görünür görünmez kazalardan belalardan, kötü art niyetli insanların şerlerinden kötülüklerinden, ani ölümlerden Rabbim bizleri koruyup gelmeden esirgesin inşallah hepimizi. Okuyan okumayan herkesin dualarını kabul etsin Rabbim.
Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygamber efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin. Rabbim dünyada kur'an ahirette iman dünyada dünya ahirette ahiret muradımızı versin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı akşamlar...

leyla-1

Altın Üye
mir_erhan kardeşimizin Niyeti için Başlıyoruz inşallah.

Haydi Bismillah dedik.

leyla-1..........144

okunan:144

Toplam :4.300

Allah kabul etsin

mir_erhan

Moderator
Allah c.c. razı olsun kardeşim.
Benim için başlatmışsın çok sevindim.

Bende 300 tane alıyorum .
Rabbim her ne sıkıntın varsa gidersin.
Her ne dileğin ve duan da var ise Hayırlısı ile en kısa zamanda kabul eylesin amin.

selam ve dua ile

leyla-1

Altın Üye
Allah c.c. razı olsun kardeşim.
Benim için başlatmışsın çok sevindim.

Bende 300 tane alıyorum .
Rabbim her ne sıkıntın varsa gidersin.
Her ne dileğin ve duan da var ise Hayırlısı ile en kısa zamanda kabul eylesin amin.

selam ve dua ile

hayırlı sabahlarınız olsun inşallah.
100 adet aldım.

Amin
Selam Aleyküm cok degerli kardeşlerim Allah binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Allah mükafatınızı her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Allah bu mübarek günlerin okunan Kur'anlar,salavatı tefriciyeler dualar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin yar ve yardımcısı olsun içinde bulundukları sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup tez zamanda selametlerine çıkmak yaşamlarına bir düzen bir yön hayırlı bir çıkış kapısı nasip etsin Rabbim.
Allah bütün yuvalarda huzur mutluluk dirlik düzen geçim sevgi muhabbet nasip etsin.Allah bütün çocukları yeğenlerimizi hidayet eylesin vicdan merhamet Allah korkusu nasip etsin sonlarını hayırlara vesil etsin Rabbim.
Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Allah şu anda bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan engellerden olumsuzluklardan bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin yaşamımıza bir düzen yön versin. Hayatımızdaki engelleri olumsuzlukları olumluya çevirsin hayırlısıyla inşallah.
Allah hastalara şifa, dertlilere deva , borçlulara eda, evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş çocuksuzlara hayırlı çocuk, sevipte kavuşamayanlara hayırlısıyla kavuşmak önlerindeki engellerden olumsuzluklardan kurtulmak nasip etsin.
Evlenemeyen kızlara evlenemeyen erkeklere hayırlı gönüllerine evlilik nasip etsin engelleri olumsuzlukları ortadan kaldırıp hayırlı yuva hayırlı çocuklar nasip etsin Rabbim.
Görünür görünmez kazalardan belalardan, kötü art niyetli insanların şerlerinden kötülüklerinden, ani ölümlerden Rabbim bizleri koruyup gelmeden esirgesin inşallah hepimizi. Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygamber efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin. Rabbim dünyada kur'an ahirette iman dünyada dünya ahirette ahiret muradımızı versin Rabbim.
Allah'ım ülkemize de dirlik düzen versin birlik beraberlik kardeşlik bağlarını güçlendirmek nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun HAYIRLI AKŞAMLAR

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt