Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Evlilikte iletişimin altın kuralları... (1 Kullanıcı)

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
hele şu zamandakı evlılıkler için altın kurallar evet..... etrafımda görüp duyduğum şeyler benı çok korkutuyo hep dua ediyorum rabbim cumle bekarlara haklarından hayırlılarını versin(içindede bana) AMİN...ve cumlemıze dinimize uygun evlılıkler yapmayı nasıp etsın

amin kardeşim, gözlerine sağlık.....

zeynepberil

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ben bu siteye yeni üye oldum ve pek anlayamadım bana yardımcı olursanız sevinirim. allah razı olsun

gokceayan

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun.saolasın.allaha emanet ol.

pinar1988

Kayıtlı Kullanıcı
bence insanın herşeyden önce karşı tarafın kendisine nasıl davranmasını istiyorsa o kişide karşı tarafa öyle davranırsa bütün problemler ortadan kalkar. ancak öyle yapmadığı zamanlarda sorunlar ortaya çıkmakta...

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
bence insanın herşeyden önce karşı tarafın kendisine nasıl davranmasını istiyorsa o kişide karşı tarafa öyle davranırsa bütün problemler ortadan kalkar. ancak öyle yapmadığı zamanlarda sorunlar ortaya çıkmakta...

doğru fakat, takdir görmemekte söz konusu....

hayri07

Kayıtlı Kullanıcı
saolasın kardeşim selametle kalın.

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
okuyan gözlerine sağlık hayri 07 kardeş...

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
ben evlilik ve aileyle ilgili bi çok okudum ve kesinlikle insan üzerinde faydası çok fazla oluyo.CEMİL TOKPINAR'ın yazdığı ''ÖMÜR BOYU AŞK'' kitap'bu konuda yazılmış mükemmel kitaplardan birtanesi.bana katkısı çok fazla oldu

cemil tokpınarın o kitabı gerçekten çok muhteşem okumayan arkadaşlara ben de tavsiye ediyorum
emeğine sağlık kardeşim bu arada Rabbim razı olsun
selam ve dua ile..

cahil1kul

Kayıtlı Kullanıcı
* Sorun çıktığında taraf tutacak hakemler tayin etmeyin. Kişileri değil, olayları değerlendirecek hakem bulun.

cahil1kul

Kayıtlı Kullanıcı
ben bunu çok beğendim allah razı olsun ama etrafımızda öyle insanlar yoksa ne yapabiliriz

cennet_esra

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar lütfen benim için dua edermisiniz 6 aydır eşimden ayrı yaşiyorum bosanmak üzereyiz hakkımdan hayırlı olanı istiyorum.lütfen benim için dua edermisiniz kafam cok karışık

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar lütfen benim için dua edermisiniz 6 aydır eşimden ayrı yaşiyorum bosanmak üzereyiz hakkımdan hayırlı olanı istiyorum.lütfen benim için dua edermisiniz kafam cok karışık
Rabbim sana ve eşine hayırlı olanı nasip etsin , nefsin oyununa getirmesin
Huzur ve sevgi doğsun içinize, herşey aydınlık olsun
gönlünüz ferah , yolunuz Hakka doğru olsun
Rabbim yar ve yardımcınız olsun
(büyüklerinizden aklı vicdanı sağlam kişilerden yardım alın, gerci bu zamanda pek bulunmuyor)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı

Allahım kimsenin yuvasını bozmasın kardeşim.. hiç kimsenin.. dua edelim hatta tefriciyemiz bitince sizin içinde okuyalım.. sizde saff suresini okuyun bol bol.. dua edin.. rabbim YA MUKSİT ve YA CAMİ İsimleri hürmetine sizleri bir araya getirsin..
ablamızında dediği gibi büyüklerden yardım alın...

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Allahım kimsenin yuvasını bozmasın kardeşim.. hiç kimsenin.. dua edelim hatta tefriciyemiz bitince sizin içinde okuyalım.. sizde saff suresini okuyun bol bol.. dua edin.. rabbim YA MUKSİT ve YA CAMİ İsimleri hürmetine sizleri bir araya getirsin..
ablamızında dediği gibi büyüklerden yardım alın...
Seni seviyorum buket _zeynep iyiki varsın
Ne güzel bir yürek ....Rabbim daim yardımcın olsun, güzellikleri sunsun (cumaysa bu dua kabul olsun inşallah ...amin denir inşallah denmez hep unutursun)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH.. Ben hep unutuyorum bunu.. aslında içimden söylüyorum..
bende seni çok seviyorum gül ablam güzel ablam... içimi ısıtıyorsun..
RABBİM Evlerimize huzur versin inşallah.. eşlerimizle bağlarımızı kör düğümle bağlasın inşallah...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt