Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hediye Olsun Sizlere (1 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM OLURYA BİR GÜN OLMAZSAK BENDE HEDİYEM OLSUN SİZLERE BAKAR BENİ HATIRLARSINIZ CÜNKÜ ÖLÜM VAR KİMİN NE ZAMAN NE OLACAĞI BELLİ DEĞİL DEMİ RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE :gulegule

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
gözyaşlarıyla izledim kardeşim eline sağlık...:gulegule

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam...Güzel gönlüne. ellerine emeğine sağlık CEVDET abicim...ALLAH senden razı olsun...ALLAHım seni ve cümlemizi Peygamber Efendimizin KARDEŞLERİM sözüne muhatap kılsın inşallah...Kalbimize Peygamber Sevgisini koyan ALLAHa emanet olunuz..

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykum selam Cevdet abi çok güzel olmuş
ellerine
emegine
yüregine saglık

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam...Güzel gönlüne. ellerine emeğine sağlık CEVDET abicim...ALLAH senden razı olsun...ALLAHım seni ve cümlemizi Peygamber Efendimizin KARDEŞLERİM sözüne muhatap kılsın inşallah...Kalbimize Peygamber Sevgisini koyan ALLAHa emanet olunuz..

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN DUALARINA AMİN AMİN DERİM RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
elıne sağlık
cok guzel olmuş
bır gun göcüp gıdeceğız ama ne mutlu kı burada gosterdığın guzellıklere gorduk
allaha emanet olun

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
elıne sağlık
cok guzel olmuş
bır gun göcüp gıdeceğız ama ne mutlu kı burada gosterdığın guzellıklere gorduk
allaha emanet olun

ve aleyküm selam kardeşim allah razı olsun evet bir gün olmayacağız cünkü ölüm var demi rabbime emanet olun selam ve dua ile

gul_i rana

Kayıtlı Kullanıcı
Essalamu aleykum ve rahmetullahi ve berakatuhu daimen ve ebeden insaAllah ; Rabbim (c.c.) razi olsun.Emeginize saglik.Salat ve selam Gönlümün Gülü'ne olsun. :A Baki selam ve dua ile kalin.

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Cevdet Kardeşim Hem Izledim Hem Agladim Ogüzel Resimler Ve Sözler Için.... Bu Güzel Hediyenize çok Teşekkür Ederiz Allah Sevdiklerinizle Hayirli Günler Nasip Etsin Bizlere Bu Sitede Yardimci Olup Güzel Konular Açiyorsunuz Sagolun Sizde Allaha Emanet Olun Sizde Selam Ve Dua Ile Kalin Hakkinizi Helal Edin Kardeşim.

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum abi.
RABBIM razı olsun.çok güzel bir video hazırlamışsın.ellerin dert görmesin.
RABBIM eçrini mislince versin.amin.selametle.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Cevdet Kardeşim Hem Izledim Hem Agladim Ogüzel Resimler Ve Sözler Için.... Bu Güzel Hediyenize çok Teşekkür Ederiz Allah Sevdiklerinizle Hayirli Günler Nasip Etsin Bizlere Bu Sitede Yardimci Olup Güzel Konular Açiyorsunuz Sagolun Sizde Allaha Emanet Olun Sizde Selam Ve Dua Ile Kalin Hakkinizi Helal Edin Kardeşim.

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN BEN TEŞEKKÜR EDERİM RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum abi.
RABBIM razı olsun.çok güzel bir video hazırlamışsın.ellerin dert görmesin.
RABBIM eçrini mislince versin.amin.selametle.

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN BEĞENDİĞİNİZE SEVİNDİM RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
[FLASH]http://www.youtube.com/v/cCmXlpwDyKg[/FLASH]

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Selamunaleyküm Cevdet abi Allah sizden ebeden razı olsun...ellerinize ,emeklerinize sağlık çoook güzel olmuş...emin olun bu sitede hiç unutulmayacaksınız selam ve dua ile...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt