Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hediye Olsun Sizlere (1 Kullanıcı)

berat05

Yönetici
SELAMÜN ALEYKÜM CEVDET KARDEŞİM

MAAŞALLAH BU İŞİ EPEYCE ÖĞRENMİŞ VEDE BİRÇOK VİDEO HAZIRLAMIŞSIN.YOU TUBE DAN İZLİYORUM ŞU AN ELLERİNE GÖNLÜNE SAĞLIK

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
allah uzun ömür versin versinki allah ve muhammet aşkını hep beraber yaşayıp duygularımızı paylaşalım eline sağlık allaha emanet ol selam ve dua ile

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Cevdet Kardeşim...

Eline emeğine yüreğine sağlık kardeşim RAHMAN razı olsu çok güzel olmuş

Selam ve Baki DUA ile ALLAH a emanet ol

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm Cevdet abi Allah sizden ebeden razı olsun...ellerinize ,emeklerinize sağlık çoook güzel olmuş...emin olun bu sitede hiç unutulmayacaksınız selam ve dua ile...

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ALLAH SİZDENDE RAZI OLSUN BEĞENDİĞİNİZE SEVİNDİM BENDE SİZLERİ HİC UNUTMUYACAĞIM RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm cewdet abicim bak bende bu konuyu sizler için açmıştım ölüm war demi abi bak ne güzel söylemişin ozaman tıklarmısın aşağıdaki linke
http://forum.islamiyet.gen.tr/nasihatler/57061-hafize-cevdet-71-ishakyakup-kardeslerime.html

VE ALEYKÜM SELAM BENİM KALBİ GÜZEL KARDEŞİM BAKIN BU KONUNUN SİZİNLE HİC BİR ALAKASI YOK VE FORMUNUZLADA BU BENİM VE İSAK BEYLE İLGİLİ BU SENİN FORMUN OLACAK AHMETİN VEYA MEHMETİN HİC ÖNEMİ YOK BENİM İSAK BEYE SİNİRLENMEMİN SEBEBİ HERKESE MUHALEFET OLMASI MUHALEFETE GEREK YOK EĞER BİR ŞEY BİLİYORSAN ANLAT İNSANLARI KIRMA DEMİ BİLGİLİ BİR KARDEŞİMİZ AMA COK MUHALEFET YAPIYOR VE BU TUTUMUNDAN VAZ GECMEZSE BEN YİNE KIZARIM BAŞKA BİR ŞEY YAZMAK İSTEMİYORUM BURAYA YAZDIĞINIZ İCİN SİZİN HATIRINIZ İCİN YAZDIM DEDİMYA SİZLE HİC BİR ALAKASI YOK
SİZ RAHAT OLUN RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı

VE ALEYKÜM SELAM BENİM KALBİ GÜZEL KARDEŞİM BAKIN BU KONUNUN SİZİNLE HİC BİR ALAKASI YOK VE FORMUNUZLADA BU BENİM VE İSAK BEYLE İLGİLİ BU SENİN FORMUN OLACAK AHMETİN VEYA MEHMETİN HİC ÖNEMİ YOK BENİM İSAK BEYE SİNİRLENMEMİN SEBEBİ HERKESE MUHALEFET OLMASI MUHALEFETE GEREK YOK EĞER BİR ŞEY BİLİYORSAN ANLAT İNSANLARI KIRMA DEMİ BİLGİLİ BİR KARDEŞİMİZ AMA COK MUHALEFET YAPIYOR VE BU TUTUMUNDAN VAZ GECMEZSE BEN YİNE KIZARIM BAŞKA BİR ŞEY YAZMAK İSTEMİYORUM BURAYA YAZDIĞINIZ İCİN SİZİN HATIRINIZ İCİN YAZDIM DEDİMYA SİZLE HİC BİR ALAKASI YOK
SİZ RAHAT OLUN RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

selamün aleyküm ewet haklısın cevdet abicim seninde dayanamadığıun we sinirlendiğin şeyler illaki wardır ama şu 3 günlük dünya için birbirini kırmaya değer mi hiç hemde senin gibi bir abime
3 GÜNDEN FAZLA KÜS DURANIN İMANSIZ GİTMESİNDEN KORKULUR:A

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM CEVDET KARDEŞİM

MAAŞALLAH BU İŞİ EPEYCE ÖĞRENMİŞ VEDE BİRÇOK VİDEO HAZIRLAMIŞSIN.YOU TUBE DAN İZLİYORUM ŞU AN ELLERİNE GÖNLÜNE SAĞLIK

ve aleyküm selam kardeşim evet ben bir şeyi yapacağım derde inat edersem yaparım ve herkes aynıdır sadece kafaya koymak yapacağım demek ben bu siteye gildiğim ilk günler video kaydetmesini bile bilmiyordum bahar 58 kardeşim öğretmişti allah razı olsun rabbime emanet olun selam ve dua ile

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
allah uzun ömür versin versinki allah ve muhammet aşkını hep beraber yaşayıp duygularımızı paylaşalım eline sağlık allaha emanet ol selam ve dua ile

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM CÜMLEMİZE İNŞALLAH HEP BERABER RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

afakisevda

Kayıtlı Kullanıcı
[flash]http://www.youtube.com/v/cCmXlpwDyKg[/flash]

Selamün Aleyküm hayırlı akşamlar Abi iyisinizdir inşaalllah...buda en az diğerleri kadar güzel olmuş emeğinize yüreğinize sağlık RABBİM razı olsun devamı duasıyla

ALLAHA EMANET OLUN SELAM ve DUA ile kalın

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Cevdet Kardeşim...

Eline emeğine yüreğine sağlık kardeşim RAHMAN razı olsu çok güzel olmuş

Selam ve Baki DUA ile ALLAH a emanet ol

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

ESİLA NUR

Kayıtlı Kullanıcı
ALEYKUM SELAM ABİCİM ben daha yeniyim ama bende üstüme alınıyorum hazırladığın videoyu :)
ellerine sağlık

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
ALEYKUM SELAM ABİCİM ben daha yeniyim ama bende üstüme alınıyorum hazırladığın videoyu :)
ellerine sağlık

selamün aleyküm kardeşim diyer forumda hoş geldiniz yazdım yalmız burada ne demek istediniz anlamadım rabbime emanet olun selam ve dua ile

ESİLA NUR

Kayıtlı Kullanıcı
Yeniyim ya hemen kattım kendimi etkinliklernize demek istedim kabul ederseniz tabi :) :)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
dınlerken defalarca huzur buluyorum
allah razı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt