Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

işte doğa harikaları (trabzon) görmeye hazırmısınız (1 Kullanıcı)

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Ne yaptın Tuğba kardeş...

Mısır ekmeği ile şu muhlama yenmezmi şimdi...Ağzımızın suyu aktı yani......

Sizlere çok teşekkür ediyorum...Trabzona gösterdiğiniz vefalılıktan dolayı...
abi aslına bakarsan hamsiyle felan pek aram yoktur ama arkadaşlara bi gösterelim dedik e tpabzona gidemesekde aslımız orası bazı degerleriş yaşamak ve yaşatmak çok güzel

erdal

Kayıtlı Kullanıcı
abi aslına bakarsan hamsiyle felan pek aram yoktur ama arkadaşlara bi gösterelim dedik e tpabzona gidemesekde aslımız orası bazı degerleriş yaşamak ve yaşatmak çok güzel

TUĞBA KARDEŞ HAMSİ HERYERDE VAR...TÜRKİYENİN HER YERİNE DE KARADENİZDEN GİDİYOR...IZGARASI HARİÇ BENDE ÇOK TERCİH ETMEM.
AMA O YÖREYE HAS TEREYAĞI , PEYNİR VE MISIR UNU GİBİ YİYECEKLERİN LEZZETİ BİR BAŞKA...ŞU MUHLAMAYA BAYAĞI TAKILDIM YANİ...

BU GÜZELLİKLERİ SUNDUĞUN İÇİN ALLAH c.c. RAZI OLSUN...

SELAMETLE KAL DİYORUM....

Canan38

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Selamun Aleykum

Resimler Harikaydi Ya Eline Emegine Saglik Kardesim Bende Trabzonluyum Ama Gurbette Yasiyom Trabzonu Hic Görmedim Ama Resimdende Olsa Cok Guzel Duygular Insanin Icinde Beliriyo Tsk Saygilar Slm Ve Dua Ile

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
TUĞBA KARDEŞ HAMSİ HERYERDE VAR...TÜRKİYENİN HER YERİNE DE KARADENİZDEN GİDİYOR...IZGARASI HARİÇ BENDE ÇOK TERCİH ETMEM.
AMA O YÖREYE HAS TEREYAĞI , PEYNİR VE MISIR UNU GİBİ YİYECEKLERİN LEZZETİ BİR BAŞKA...ŞU MUHLAMAYA BAYAĞI TAKILDIM YANİ...

BU GÜZELLİKLERİ SUNDUĞUN İÇİN ALLAH c.c. RAZI OLSUN...

SELAMETLE KAL DİYORUM....
Rabbimiz sendende razı olsun abi Rabbimize emanet ol:H:H:H​

TUGAYTOPCU

Kayıtlı Kullanıcı
trabzon tarihiyel deniziyle güzel bir ilimiz

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Resimler Harikaydi Ya Eline Emegine Saglik Kardesim Bende Trabzonluyum Ama Gurbette Yasiyom Trabzonu Hic Görmedim Ama Resimdende Olsa Cok Guzel Duygular Insanin Icinde Beliriyo Tsk Saygilar Slm Ve Dua Ile
ve aleyküm selam Rabbimize emnaet olun inşaallah selametle...:H

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı sabahlar tuğba
ınan kı cok beğendım bolge olarak karadenıze gıtmeyı cok ıstemışımdır.fotoların eskı ve yenı olması hıç fark etmez zaten 100 puanı yeşıllığe verıyorum 100 puan da sana:)
allaha emanet ol

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
Allah,im ne kadar ozledim trabzon,u anlatamam bende trabzonluyum ve geçen yaz gidemedim her kosesi burnumda tutuyooooo.senden de Allah razi olsun kardesim hepsi çooooook guzel resimler çok begendim ve birazda hasret giderdim eline emegine saglik selam ve dua ile...

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
sa kardeşim hakikaten harika biryer ağustosta gittim hayran kaldım ramazan bayramınıda orda geçirdim aklım hala orda güneydoğu hariç yudun tamamını bilirim ama karadeniz bambaşka İNŞALLAH tekrar giderim ama bana göre havası çok nemli o yüzden ya sonbahar yada ilkbahar gitmek istiyorum doğubeyazıtın havası çok kuru bu yüzden havası çok nemli geldi hele hele artvin hopa şaşvat cennet parçası sanki halkı çok çalışkan toprağı çok güzel kullanıyorlar ALLAHA emanet olun emeyinize sağlık

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
EsSelamü Aleyküm tuğba kardeşim
bu kadar güzel olabiliceğiniz tahmın etmiyordum... Gerçekten harika .... senin sayende resım de olsa bu güzel memleketimizi görmüş olduk... sağolasın güzel kardeşim...Buarada muhlamayı çokkkkkkkkk severim ben .... harıka görunuyordu resımde şimdi olsada yesek:)
Rabbım' e emanet ol kardeşim selam ve dua ile..

mustafa_xtar

Kayıtlı Kullanıcı
hey yer çok güzel ama karadeniz bir başka
eline sağlık kardeşim

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşim.... Gösterdğiniz Fotoğraflar Ararsinda Dağlar Ayri Bir Güzel....karadeniz çok Yeşilmiş Görmedim Ama Duydum....

DAĞLARKIZI

Kayıtlı Kullanıcı
S.a. Ben De Samsunluyum Ama üniversiteyi Trabzon Da Okudum..Trabzon U Kariş Kariş Bilirim..gezmeyi Sevdiğim Için..tarihi Yerleri..ilçeleri..resimde Görünen Her Yeri Beni Oyillara Götürdü Bu Resimler çok Güüzel...kemalpaşaya Kadar Gittim Tüm Yöresel Yemeklerinden Yedim Hepsini öğrendim..şimdi Ben Evde Yapiyorum..ankara Ya Taşidim Yemekleri..hamsi Tavam Meşhurdur..herkes Arar Hamsi Yemeğe Geliyoruz Der..Allah Bana Diğer şehirlerimizi Gezmeyi Nasip Etsin Inşallah.. Ve Isteyen Herkese..Ammiinnn...

ilke021

Kayıtlı Kullanıcı
slm ya bunlar süper çok güzel manzaralar insanın içini kıpır kıpır ediyo gidip gezmek isitiyo insan ya çok tşekürler allah razı olsun

enise karadeniz

Kayıtlı Kullanıcı
s.a
ellerine sağlık kardeşim..bende trabzon'yum ve gururu duyuyorum inanın.böylesine bir doğa harikasına ait olmak gerçekten gurur verici.:)ama ne yazıkki bursadayım ayrıyım memleketten olsun böyle daha güzel ordayken pek belli olmuyo güzelliği..ama herşeyiyle güzel..selametle...

erdal

Kayıtlı Kullanıcı
Trabzon'umuzun güzelliği tartışılmaz...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt