Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İTİRAF EDİYORUM... (İtiraf Köşesi) (1 Kullanıcı)

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
ah can biz başörtüsüyle İSLAMIN temsilcisiyiz.... müslüman olduğumuzun kanıtı başörtümüz... VE SİZLER yolarkadaşlarım... CANlarım iyiki varsınız iyiki yanımdasınız... siz yanımda oldukça YÜRÜDÜĞÜM YOL değerleniyor çünkü siz varkenbenim yollarım aydınlanıyor...sizle ALLAHA YAKLAŞIYORUM...

:a21:Buket, senin yuregini açmak lazim...ne demek mi bu? yureginden harika yanik , yanik esen yanik türkuler gibi bizleri aglatacagindan eminim, ayni seninle bizde çosacagiz, Rabbul alemine ovguler sunacagiz, af sunacagiz, yanik yureklerimizi sunacagiz...

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Itiraf ediyorum, bu sayfa sevenleri bulusturdu, kaynastirdi,
Tesekkurler, hicran Allah gönlundeki muradini versin...

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Itiraf ediyorum, bu sayfa sevenleri bulusturdu, kaynastirdi,
Tesekkurler, hicran Allah gönlundeki muradini versin...

amin ablacım amin.az önce bende anneme dedim ki anacım iyiki bu konuyu açtım herkes içini döküyor biribirine kaynaşıyor çok mutluyum dedim.sizleride mutlu ettiğimden dolayı kat be kat arttı mutluluğum...

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
canım acımış çokkkk çok acımış canım..
ilk namazım geliyor aklıma ilk secdem... bu nasıl bir duygu diye ağlayışım namazdan kalkmak istemeyişim.... daha 14 ümde....
kitaplara sığınışım okulda gizli gizli namaz kılışım ALLAHIM BENİ SENDEN AYIRMA deyişim.... 17 imde gittiğim evde gece yarısı ezan sesi duyuşum ilk teheccüd namazım... yanında kaldığım ablanın pardesüsüne eşarbına aşkım ilk takışım... onun gibi olmak isteyişim... sınav öncesi HASAN HARAKANİ HZ.nin türbesinin bulunduğu camide ANNEME namaz kılmayı öğretişim... ve ünv de kapandım diye annemden babamdan duyduklarım ağlaya ağlaya vazgeçisim... yanlış yollara sapışım... islam üzerine yuva kurayım derken eşimi evimi islama kapayışım... kahroluşum...
sonra bir müsibet kendime gelişim...
bir rüya HZ ASİYE
hasta yatağımda yanımda.... eli o mübarek eli alnımda kalk bitti dertlerin deyişi...
sabah anlımda kıpkırmızı bir iz görüşüm,,,
bir rüya daha
EFENDİMİZ in kapısındayım ağlamaktan bitkin önce eşinin rızasını al yapman gerekenleri yap gel yoksa kapım sana kapalı deyişi...
çaresizliğim...
kızım karşımda; dışardakiler gibi olmasından kaygım hakkına nasıl girerim deyişim... nasıl olmasını istediğimi anlayışım, benim gibi olmasın deyişim...
ve örtüm herşeyim... sadece saçımı değil bakışlarımı örten örtüm, yüreğimi, gönlümü ,ruhumu tüm hayatımı kötü nazarlara örten beni yeniden dünyaya getiren örtümmmm...
AFFET BENİ YARAB...
KAPINA GELDİM...
nasıl affedersin bilemem ... öle çaresiz öle korkak oldum ki.... titriyorum ADINI her andığımda...

ah ablam çok fena içim hıçkıra hıçkıra ağlayasım içimi dökesim varda tükeniyorum bazen...

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Ben de normalde konusmayı severim, gönlümün ısındıklarıyla..
Ama forumda çok değil.. Yazılanları takipteyim ama her daim =)
Hepinizi Seviyorum..
12847162ql8.gif
12847162ql8.gif

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
okulda gizli gizli göz yaşlarıyla kıldığım namazı özlemişim.....

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
ah buket keşke senin dediğin yaşlarda tanışsaydım namazla 30a geldik anca aklımız başımıza geldi Rabbim hak yolundan ayırmasın yaktın içimi bomboş bir hayat nasıl telafi edilir Rabbim yardımcımız olsun

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Demistim Buket yanik yaniksin, belli koku, yanik kokuyorsun, kokuyu alanlar geliyor ayni yere .. niye ayni kokuya hasret belkide, belki kendi yanik kokusundan tanir ... Repsol yanmadim deme! yanmayan goremez yahu yaniklari sevenlerle isin ne?
Tek, tek isimleri yazmiyorum çunku akil edemem bayagi variz Haydi ayni sevdadayiz
Rabbim sana sukurler olsun , (simarmayin, yolunuz hep açik olsun) olsun insallah
La ilahe illallah ...Muhammeden Rasulallah S.A.V

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
tanıştım ben ailemde namaz kılan tek bir kişi yokken ben yatılı bir okulda ateist öğretmenlere rağmen korka korka ağlayarak kıldım namazımı...
ama en rahat olduğum zamanlarda unuttum... ah yüreğim nasıl dayandı bu acıya
nasıl vazgeçti yıllarca o hasretle baktığı örtüden...
ey nefis çok tehlikelisin...
ve arkadaşlar kendin gibi insanlarla olmalısın... bunu anladım

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH açarmı yolumu... gaflete takılıp kalmışken unutmuşken onu, rahatı bulup sefaya dalmışken sonra günahkar gelip yanaşmışken kapısına affedermi beni...
RABBİM yandım aşkınla, yandım EN SEVGİLİNİN aşkıyla,,
yalanmış seviyorum demelerim, yalanmış elimi salavat getirirken kalbime koyuşlarım...
tanımadan severmiymiş insan.. yok sevmez
ben şimdi tanıyorum EN SEVGİLİNİ...
şimdi seviyorum çok seviyorum YA RASULLAHH SENİ...
Tanıyorum seviyorum... bir kere görseydimde ayağının altında toprak olsaydım diyorum...

geçmiyor abla içimin yangısı, gece ağlamalarım... BENİ ALLAHA yaklaştıran müsibete şükrediyorum...başım kalkarmı artık yerden ayrılırmıyım yolundan... hayır bi daha girmem batağa... YA RAB SEN VARSIN ARTIK YANIMDA

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
tanıştım ben ailemde namaz kılan tek bir kişi yokken ben yatılı bir okulda ateist öğretmenlere rağmen korka korka ağlayarak kıldım namazımı...
ama en rahat olduğum zamanlarda unuttum... ah yüreğim nasıl dayandı bu acıya
nasıl vazgeçti yıllarca o hasretle baktığı örtüden...
ey nefis çok tehlikelisin...
ve arkadaşlar kendin gibi insanlarla olmalısın... bunu anladım

Nefis gercekten çok tehlikeli canım..
Ve arkadaş.. Arkadaş seçimi çok önemli..
Elini verirsen, kolunu kaptırırsın. Çünkü şeytan ve nefs ölene dek bizimle..
Dikkat etmemiz lazım..
Bir örnek..
Ben tv de film izlemiyordum..
Bir film izlesem içim erirdi sanki vaktim boşa gidiyor diye,
kendimden çaldığım bu vaktin hesabının sorulacağını düşünerek..
İçimde derin huzursuzluk..
tv de sürekli aynı filmi izleyen arkadaşlarının sana geldiğinde de o filmi izliyor olması..
Zamanla senin izlemene de vesile olabiliyor.. Belki zararsız ama zaman israfı gercekten büyük..

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Dikkat etmemiz lazım..
Bir örnek..
tv de sürekli aynı filmi izleyen arkadaşlarının sana geldiğinde de o filmi izliyor olması..
Zamanla senin izlemene de vesile olabiliyor.. Belki zararsız ama zaman israfı gercekten büyük..

hayatımdan facebook u çıkardım, televizyonuda neredeyse ve rahatım ya kendimi bir kutunun karşısına hapsetmek ne komikmiş anlıyorum... arkadaşlarım kaybettirdiler sadece süs püs düşünürken kaybettim... namazı kaybettim ölçümü kaybettim ama artık kaybetmek yok

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
Dikkat etmemiz lazım..
Bir örnek..

çok doğru arkadaş ortamı çok önemli bir arkadaşım var kapalı çok seviyorum onu 15 günde bir ailecek görüşürüz 1 aydır görüşemiyoruz bi ben hasta oldum bi onun kızı görüşemedik onunla oturup saatlerce muhabbet edebiliyoruz konuştuğumuz konular islami bana şimdi tecvidte öğretecek inşallah yararlı arkadaş bulmak çok önemli

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
hayatımdan facebook u çıkardım, televizyonuda neredeyse ve rahatım ya kendimi bir kutunun karşısına hapsetmek ne komikmiş anlıyorum... arkadaşlarım kaybettirdiler sadece süs püs düşünürken kaybettim... namazı kaybettim ölçümü kaybettim ama artık kaybetmek yok

Aynen canım..
Okumanın, öğrenmenin verdiği lezzet hiçbirşeyde yok..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
çok doğru arkadaş ortamı çok önemli bir arkadaşım var kapalı çok seviyorum onu 15 günde bir ailecek görüşürüz 1 aydır görüşemiyoruz bi ben hasta oldum bi onun kızı görüşemedik onunla oturup saatlerce muhabbet edebiliyoruz konuştuğumuz konular islami bana şimdi tecvidte öğretecek inşallah yararlı arkadaş bulmak çok önemli

O arkadaşınlayken aldığın manevi huzur ne büyük değil mi?
MaşaAllah ne güzel.. Değerini bilmek gerek..

merve.yusuf boran

Kayıtlı Kullanıcı
tebrikler buket kardeşim bende aranıza yeni katıldım içimdeki deryaları dindirmek adına uzaktan takip ediyrum sizleri Rabbim hepimizi Hak yolundan ayırmasın Rabbim en başta eşimeoğluma ve tüm müsluman kardeslerımızıe onun layıgında kul olmayı nasit etsin

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
çok Allahım bozmasın çok seviyorum onu

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt