Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İTİRAF EDİYORUM... (İtiraf Köşesi) (1 Kullanıcı)

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
buket sen nerdeydin canım

setenay_eslem

Kayıtlı Kullanıcı
karsmııı aaa bız tayın için yazdık orasını bu sene tayınımız cıkarsa aaaa ne guzel olurr:)kars cıkcak dıye sevıncegımı hiç düşünmemiştim:)

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
tebrikler buket kardeşim bende aranıza yeni katıldım içimdeki deryaları dindirmek adına uzaktan takip ediyrum sizleri Rabbim hepimizi Hak yolundan ayırmasın Rabbim en başta eşimeoğluma ve tüm müsluman kardeslerımızıe onun layıgında kul olmayı nasit etsin

Es selamu aleykum kardeşim..
Aramıza hoşgeldiniz. Hayırlı olsun..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Bizim tayinimize daha çok var. 1. yılımızı bitirdik bu yıl.. Bakalım zaman ne gösterecek..

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlısı olsun canım olur inşallah ozaman... sizin içinde hayırlıysa

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
hakkınızda hayırlısı canım evet uzaklık zor hele anne babaysa söz konusu... ben o korkuyla iç ayrılamadım burdan..
inşallah istediğiniz bir yer olur ama doğu olacaksa burası olsun itiraz istemem

Anne-baba-aile-dost özlemi işte..
Ama dediğin gibi Hakkari Şırnak olacaksa Kars olsun isterim tabii...
Hayırlısı olsun bakalım..

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
itiraf ediyorum;

yuvamı,eşimi çok özledim.ya rab dinecek mi bu üzüntü vuslata erebilecekmiyim.herkez kızıyor bana yıpratma kendini seni umursamayan biri için diyor.ama ben anlam veremiyorum benim eşim çok vicdanlı merhametliydi kendinden önce başkasını düşünürdü.ben onun hico'suydum nasıl bu duruma geldik ortada hiç bişey yokken.ya rabbim aklımı sen koru,eğer senin (c.c) aşkını bulmasaydım bu dönemde halim nice olurdu,bırakma beni,ayırma beni kendinden yalvarıyorum.selamete çıkar beni... elhamdülillah ala külli hal...

Rabbim yardımcın olsun canım..
İnşaAllah zaman ve duayla bekleyelim..
Rabbim neyler.. Neylerse güzel eyler..

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
bizde batmanda oturmuştuk babamın görevi nedeniyle 3 yıl istanbulda 10 yıl oturduk çocukluğum orada geçti herzaman çekmiştir beni istanbul başka bir havası var maneviyatı var sanki ne bileyim oraya gittimmi içim huzur doluyor

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
ayy gülüm benim :) muhabbetlerinizi gülerek,zevkle takip ediyordum futbol falan o yüzden erkek sandım sizleri,sonra bi kuş bana sizin bayan olduğunuzu fısıldadı hatta kuzenmişsiniz yanlış hatırlamıyorsam vaveyla ve çeşmi,istihbaratım sağlamdır umarım bi yanlışlık olmamıştır... :)

o kuş kimse ya o yanlış bilgi vermiş ya sen iyice karıştırıp çorba yapmışsın :D çeşmiyle ben kuzen deiliz ki benle bir umut kuzen :D

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
bir umut ve Vaveyla kuzen..
çeşmi arkadaş... :)
karıştırmışsın can..

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Ben çok yabancı kaldım bu konuya amma da geç geldim iyi mi mevzu kapanmış :p

İtiraf ediyorum birgün Çok sevgili Pek sevgili ibra kardeşime harika bir jest yapcam gıccıııkkk :p

Ha bide neyse.. :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt