Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kefenin altındaki Filistinli bir kız (1 Kullanıcı)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı

2710a.jpg

Kefenin altındaki Filistinli bir kız çocuğu.Ölmeden önce çok güzeldi sanırım.Ama senin yaptığın gibi LOREAL kullanmadığına eminim.

BUNUN SORUMLUSU SİZSİNİZ..! HALA İSRAİL MALI MI KULLANIYORSUNUZ..? ONUN NE SUÇU VARDI?

SEN LIKIR LIKIR COCA COLA İÇERKEN İSRAİL TIKIR TIKIR ÇOCUKLARI KATLEDİYOR? BELKİ 1 COLA DAHA AZ İÇSEN 1 CAN KURTARIRSIN!

ALDIĞIN HER MARLBORO DA İSRAİLE 4 KURŞUN PARASI VERİYORSUN ONUNLA NE Mİ OLUYOR?? ŞU RESME DİKKATLİ BAKARSAN GÖRÜRSÜN....!

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı

İşte İSRAİL ASKERLERİNİN VAHŞİ EĞLENCESİ!!!!

57478.jpg

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
'(Ha israil ha abd birbirinin dostu) malları Müslümana HARAM'dır!!' Prof. Dr. Vehbi ZUHAYLİ

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Görüntüyü miden kaldırıyor mu? Sen sadece izliyosun birde babasını, annesini düşün! Ama boşver senin çocugun DİSNEY'in ne oldugunu bilsin bu sana yeter!

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
'Ey iman edenler! Yahudileri ve Hristiyanları dost edinmeyin. Onların birbirlerinin dostlarıdırlar. İçinizden kim onları dost edinirse şüphe yok ki, o da onlardandır. Muhakkak ki Allah o zalimleri hidayete, doğru yola iletmez.' (Mâide Sûresi, 5:51)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
İSRAİL MALLARINDAN SADECE BİRKAÇI

95173174ar3.png

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
TÜRKİYE'nin artık ABD ve İSRAİL'e ve de bilimum sömürgeci medeniyet timsali AVRUPALILARIN istediklerini yapmaya mecbur olmasını istemiyormusun!?

TÜRKİYE'nin artık MÜSLÜMAN TÜRKLERİN olmasını mı istiyosun?

PKK'ya destek veren ABD, İSRAİL ve AVRUPA ÜLKELERİNE bir ders vermek mi istiyorsun!?

AFRİKA'daki aç insanlara destek olmak mı istiyosun!?

Yıllarca sömürülmüş hala da sömürülen ÜLKELERE destek mi olmak istiyosun?

KUSURA BAKMA SEN BUNLARI İSTEMİYOSUN! YUKARIDAKİLERİN BİR MESULÜ DE SENSİN! SEN AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERİ KULLANDIĞIN MÜDDETÇE DE BU ADAMLAR SENİ APTAL YERİNE KOYMAYA DEVAM EDECEK VE KATLİAMLAR SÜRECEK...

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Ey Müslümanlar siz Amerikan ve Yahudi mallarını aldıkça bu vahşet bitmeyecektir.

UNUTMAYALIM Kİ YAHUDİ MALLARI KULLANANLAR BİZE ATILAN KURŞUNA DESTEK VERİR....
SADECE EĞLENMEK İÇİN YAŞAMAYIN ONLARIN EĞLENMEYE HAKKI YOKMUYDU?????

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
filistinde-israil-vahseti-

Bu yavrunun suçu neydi acaba senin içtiğin her Coca Cola yudumu olmasın??​

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
'Şüphesiz ki kâfirler sizin apaçık düşmanınızdır.' (Nisâ: 101)
'Eğer onların güçleri yetse, sizi dininizden döndürünceye kadar size karşı savaşa devam ederler.' (Bakara: 217)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
2003737698012256094_rs.jpg

'Allah katında din İslâm'dır.' (Âl-i imrân: 19)

'Ey iman edenler! Benim de düşmanım, sizin de düşmanınız olanları dost edinmeyin.' (Mümtehine: 1)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
58filistin07.jpg

PEPSİ içerken bunu düşündügünü hiç sanmıyorum?

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
55filistin01.jpg

Bu görüntünün nedeni içtigin her COCA COLA yudumu!!?

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
bu ürünleri kullandıgın müddetçe zulüm devam edecek ve senin bunu kınamaya hiç bir hakkın olmayacak!!! Savaşa hayır demeye hiç bir hakkın olmayacak!!! Yeter artık suçsuz insanlar ölüye demeye hiç bir hakkın olmayacak!!! Elinde cola bardağıyla haberleri izlerken gördüklerine 'bravo bana..coca cola içtim, pepsı içtim, arıel kullandım, sabah nescafemi içtim, carrefour'dan alısveriş yaptım, maggı ürünlerini soframdan eksik etmedim..........vs vs..ve neticede bunların olmasını sağladım...yaşasın israil...yaşasın abd...yaşasın avrupa ülkeleri..yaşasın rus ürünleri......yaşasın emperyalizm.....kahrolsun filistin...kahrolsun lübnan.....masum insanlara ölüm....' demek tek hakkın olacak....çünkü bunların sebebi bu ürünlere para ödediğin müddetçe sensin!!!!​

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
60filistin13.jpg

Bu çocukları kardeşinin yerine koyabilirmisin. Misket oynaması gerekirken tank taşlıyor. Ama sen çocuğuna yabancı marka oyuncak almaya devam et. TOYSRUS mağazalarından veya K MART tan olabilir mesela. Aklına şu gelebilir 'buda mı parayı İSRAİL'e yolluyo?'... Vergi vermesi kafi değil mi?

BUNU YAPAN TAŞERON PKK, İSRAİL VE ABD MALLARINI ALARAK ONLARA YARDIM YAP, ONLARDA TAŞERON PKK'YA YARDIM EDİP BEBEKLER ÇOCUKLAR ÖLSÜN NE KADAR BASİT DEĞİL Mİ SENİN İÇİN??????????? SENDE ELİNDE COCA COLA'YLA OLAN BİTENİ İZLE EY BASİT, SORUMSUZ VE ŞUURSUZ İNSAN!!!!!!!!!!!!!!!

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
EY MÜSLÜMAN...!
DEĞERİNİ BİL... KENDİNİ KÜÇÜLTME... BENİM BOYKOT ETMEMLE NE OLUR DEME SAKIN HAA......!

Ve unutma ki; BUNUN HESABINI ÖBÜR ALEMDE VERECEKSİN.

Ve unutma ki; SIRA SANA DA GELEBİLİR...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt