Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kefenin altındaki Filistinli bir kız (2 Kullanıcı)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
cokead6bf.jpg

VE COCA COLA'NIN DEĞİŞİK YAHUDİ BÖLGELERINDEKI REKLAMI: Üstteki yazının tercümesi:

(We're moving to a new location!!!= Artık yeni yerimize taşınıyoruz!!!)

Aklımızı başımıza toplayalım... Ümitsizlik etmeyelim... Umutsuzluk etmeyelim... Bizler inanan ve inançlı Müslümanlarız... çalıştıkça Allah verecek... Bizler çalışmıyoruz, gayri müslim çalışıyorda Allah ona veriyor... Uyanalım... Uyandıralım... Uyuma vakti değil...

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
'Bİ BENLE NE OLUR DEMEMELİ' Boykota'a katılıp kardeşlerinin yanında olmalı..İsrail'e inat... Amerika'ya inat... AB'ye inat...

Peygamber Efendimiz(s.a.v.) ne buyuruyor: 'MÜSLÜMAN KARDEŞİNİN DERDİYLE DERTLENMEYEN MÜSLÜMANLARDAN DEĞİLDİR..'

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
62filistin20hq7.jpg

Bu adamın yerine babanı koy. Yerde sürünürken üstü kirlenmiştir heralde ama ziyanı yok sen elbiseni
ARİEL'le yıkıyosun ondan sana ne...????????????

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
katliam_02.jpg

DANONE DANETTE DANİNO
gerçekten taze sütlü tatlı mı? Belki yaşama şansı verilseydi bu çocukta yeme şansı bulurdu ama UNUTMA senin geride bıraktıgın her boş DANONE kutusu yüzünden bu çocuğa yaşam şansı tanınmadı........???????

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Allah için onlara buğzetmek gerek, onlara karşı olmak, onlara muhalefet etmek gerek...

Haydi diyorum gelin el ele verelim, kardeşliğimizi bütün dünyaya gösterelim...Bugün kardeşimizin başına gelenlerin yarın bizim başımıza hemde bizim paralarımızla gelmiyeceğinin hiçbir garantisi yok..

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
'İnsanlar içerisinde, müminlere en şiddetli düşman olarak yahudileri bulursun.' (Mâide: 82)

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm canım kardeşim çok hakısın..
Rabbim perişan eylesin düşmanlarımızı tez zamanda onlara fırsat vermesin....

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm Gül Damlam..
Rahman c.c razı olsun inşallah.. Her bir markaları, her reklamları gizliden gizliye Müslümanlara bir mesaj içeriyor. Dünya geneline de bakıldığında en çok müslümanlar üzerinden ekonomik rant elde ediyorlar.. Ne kadar acı! Halbuki şu ana dek senelerce Müslümanlara ait markalar desteklense idi, Müslüman kardeşlerimiz bugün ekonomik üretimde de belli bir kaliteye ulaşmış olacaktı.. Şu da bir gerçek, dünya ülkelerinin geneli onların mallarını almasa dahi yazık ki Müslümanlara katkı olarak alınan şeylerin bile KDV'si yahudilere gitmekte..
Çünkü Dünya ekonomik çarkları onların elinde.. Onların insiyatifinde işliyor..
Allah c.c bizlerin yardımcısı olsun can..
Ben de bana gelen bir mailden bildirilen bazı markaları eklemek istiyorum inşallah..
Emeğine, yüreğine sağlık.. Baki Selam ve Dua ile..

Omo
Rexona
Rinso
Sana
Lipton
Rama
Luna
Yumoş
Algida
Knorr
Elidor
Maggi
Blendax
Rejoice
Pantene - Pro-V
Domestos
Clear
Cif
Calgon, Calgonit, Kosla
Calve
Becel
Jacobs
Milka
Axe
Avon (Müslüman hanımlar yazık ki Avon'a rağbet gösterebiliyorlar.. Cilde zararlılığı defalarca ispatlanmış ve Avrupa'da dahi kullanılmamakta.Gelirinin %60'ını İsrail'e bağışlamakta)
Oriflame
Amway
İpana
Max Factor

tatarforum

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Filistinli kardeşlerimize yardım etsin. El-Kassam tugaylarının füzelerinin hedeflerini dosdoğru yerine iletsin

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Gül Damlam..
Rahman c.c razı olsun inşallah.. Her bir markaları, her reklamları gizliden gizliye Müslümanlara bir mesaj içeriyor. Dünya geneline de bakıldığında en çok müslümanlar üzerinden ekonomik rant elde ediyorlar.. Ne kadar acı! Halbuki şu ana dek senelerce Müslümanlara ait markalar desteklense idi, Müslüman kardeşlerimiz bugün ekonomik üretimde de belli bir kaliteye ulaşmış olacaktı.. Şu da bir gerçek, dünya ülkelerinin geneli onların mallarını almasa dahi yazık ki Müslümanlara katkı olarak alınan şeylerin bile KDV'si yahudilere gitmekte..
Çünkü Dünya ekonomik çarkları onların elinde.. Onların insiyatifinde işliyor..
Allah c.c bizlerin yardımcısı olsun can..
Ben de bana gelen bir mailden bildirilen bazı markaları eklemek istiyorum inşallah..
Emeğine, yüreğine sağlık.. Baki Selam ve Dua ile..

Omo
Rexona
Rinso
Sana
Lipton
Rama
Luna
Yumoş
Algida
Knorr
Elidor
Maggi
Blendax
Rejoice
Pantene - Pro-V
Domestos
Clear
Cif
Calgon, Calgonit, Kosla
Calve
Becel
Jacobs
Milka
Axe
Avon (Müslüman hanımlar yazık ki Avon'a rağbet gösterebiliyorlar.. Cilde zararlılığı defalarca ispatlanmış ve Avrupa'da dahi kullanılmamakta.Gelirinin %60'ını İsrail'e bağışlamakta)
Oriflame
Amway
İpana
Max Factor

aleykum selam gültanem haklısın ama bir yerden başlamak gerekiyor bir yerden bunları bilmeyen insanlara ulaştırmak gerekiyor benim kursum biteli 3 sene kadar oldu o zamanlarda yayabildiğimiz kadar bu markalardan almayın bu gibi yerlerden alışveriş yapmayın hatta kampanya olarak bile bilmadiğimiz numaralara bu marka isimleri yapıp gönderiyorduk şuan herşeyi görüyorlar kardeşlerimizin ne durumda olduklarını görüyoruz hepimiz kanım donuyor söylenecek söz bırakmıyorlar onlar bizim kardeşlerimiz eger bunları sadece bir yerde görüp sonra normal hayatımaza dönmememiz lazım...rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun rabbim bizlerle bu günlerde geçicek inşallah...markalar için sagol gültanem..
rabbimize emanetsin inşallah
selam dua ve muahbettle
<<B)>>

ecriteala

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun damla kardeş bu markaları inşlh tanıdık herkese yollıcam.sitedeki bütün arkadaşlar da aynı şeyi yapacaklardır inşlh.ALLAH razı olsun...

gulmelekgul

Kayıtlı Kullanıcı
Ahirzaman peygamberi buyuruyor:

“Müslümanlar, Yahudilerle harp etmedikçe kıyamet kopmayacak. Harp olacak ve Müslümanlar onları yenip öldürecekler. Öyle ki, Yahudiler ağaç ve taşların arkasına saklanacaklar, o ağaç ve taşlar konuşarak, “Ey Müslüman, ey Allah’ın kulu, arkamda bir Yahudi var, gel onu öldür,” diyecek. Sadece ⁄arkad ağacı haber vermeyecek, çünkü bu ağaç, onların ağacıdır.” (Ennihaye, cilt 1, shf. 87, 103, 104, 117, İbni Mace, cild: 2, shf: 1363; Müslim, cild: 4 Shf: 2239)

Hadiste adı geçen ⁄arkad ağacı. Kâmus’ta “Sincan Dikeni” veya “Yahudi ağacı” olarak belirtilir. Anadolu’nun muhtelif bölgelerinde ise Karaçalı, Karadiken, Kunar, Çalıtohumu, Çalıdikeni, Çeşmizen ve Hz. İsa Dikeni gibi çeşitli isimler altında tanınır. Boyu 2-3 m. olan bu ağacın Lâtince ismi “PALIURUS SPINA CHRISTI”dir.

Tehlikeli dikenlere sahip olan bu ağaç, Filistin havalisinde Yahudiler tarafından hâlen çok yaygın bir şekilde dikilmektedir...

“Onlar toplu olarak sizinle savaşmazlar ancak müstahkem şehirlerde yahut surların ardında sizinle savaşmak isterler. Kendi aralarındaki çekişmeleri oldukça çetindir. Sen onları toplu sanırsın, oysa onların kalpleri dağınıktır. Öyledir, çünkü onlar aklını kullanmayan bir topluluktur” (Haşr, 14)

Bundan yıllar önce gazetecilerin, İsrail Devleti’nin o günkü başbakanı Şimon Perez’e “Kur’an-ı Kerim, sizin devletinizin yıkılacağından haber veriyor” diye hatırlattıklarında, Perez şu cevabı vermişti:

“Kur’an’ın bahsettiği Müslümanlar gelsin, düşünürüz.” (Tercüman Gazetesi, Ergun Göze, 1986)

İsra sûresinin 51. âyeti:

“Sana alaylı alaylı başını sallayacaklar ve ne zamandır, diyecekler. Sen, ‘yakında olması mümkündür’ de.”

T.Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Allah onların belalarını verecek işallah bundan eminim. oradaki kardeşlerime sabır ve dualar ediyorum ve ben kendi adım akonuşursam türk malı olmayan bir cok şeyi ihtiyacım olsa dahi almıyorum savaş olsada olmasa almıyorum. almamda insanlığa kurşan sıkmak olurmu mahsum insanlar canlar yok oluyor.... ve dünya sessiz ne acı.... bir köpek için bile milyonlar hayvan hakları diyee sokaklara dökülürken nice canlar ölüyor ama dünya susuyor.... rabbim yardımcımız olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt