Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SEKİNE DUASI Kardeşligi (1 Kullanıcı)

Leyla_Ebedi

Kayıtlı Kullanıcı
bezgin38 kardeşim herkes okudu görevini aldı uygulanacaktır inşallah ... sıra ile devam ediyoruz ..Rabbim kabul eylesin .

Sıra sende dualarımdasın Rabbim gönlündekini tez zamanda nasip eylesin inşallah ... Amin Amin Amin..

güzel haberlerini bekliyorum kardeşim. Bizi haberdar et .

Dua ile

Leyla_Ebedi

Kayıtlı Kullanıcı
1. Gönül Saray ... ( 28-29-30 MAYIS tarihleri arasında Yatsı Namazı kılındıktan sonra herkes hemen kılamayabilir diye saat 21.00 olarak belirledik)

2.BEZGİN 38(sevil) ... (4-5-6 HAZİRAN 2008)(sevdiğiyle enkısa zamanda engellerin kalkması hayırlı bir yuva kurması,sıkıntılarından kurtulması için)

3.Leyla_Ebedi ... (11-12-13 HAZİRAN 2008)(Gönlündeki muradının tez zamanda inşallah nasip olması dualarının kabulü için )

4.Özlem_27...... (18-19-20 HAZİRAN 2008 )(sevdiğiyle evlenmek,işlerinin düzelmesi, sıkıntılardan kurtulmak için)

5. Özlem Yağmurr (25-26-27 HAZİRAN 2008)

6.Esma Cemre....(2-3-4 TEMMUZ 2008)

7.Dualar ...........(9-10-11 TEMMUZ 2008)

8.gülefşan ........ (16-17-18 TEMMUZ 2008)

9.ggökyüzü_21... (23-24-25 TEMMUZ 2008)

Leyla_Ebedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bir Müslümanın din kardeşinin arkasından ettiği hayır dua kabul olur. O dua edince, bir melek, “Âmin, kardeşin için istediğinin aynısı sana da verilsin” der.) [Müslim, Tirmizi, İbni Mace]

BEZGİN38

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim.sizde benim dualarımdasınız.kimseden ses çıkmayınca form öylece kaldımı dedim?selametle kalın selam ve dua ile...

ggökyüzü_21

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar ben sizlerden çok özür diliyorum sekine duasına bundan sonra katılamıyacam babaannemin hastalıgından onunla ilgilendigimizden dolayı vakit ayıramıycam hakkınızı helel edin allah hepinizin duasını kabul etsin inş

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar ben sizlerden çok özür diliyorum sekine duasına bundan sonra katılamıyacam babaannemin hastalıgından onunla ilgilendigimizden dolayı vakit ayıramıycam hakkınızı helel edin allah hepinizin duasını kabul etsin inş

ne demek kardeşim helal olsun. seni anlayabiliyorum çünki benimde babannem hasta, hastaneye yatırdık. ne yalan söyleyim bende sekine duasını henüz okuyamadım ama mutlaka okuyacağım. hastalık şaşırtıyo insanı. benim içinde hakkınızı helal edin. :(

Leyla_Ebedi

Kayıtlı Kullanıcı
1. Gönül Saray ... ( 28-29-30 MAYIS tarihleri arasında Yatsı Namazı kılındıktan sonra herkes hemen kılamayabilir diye saat 21.00 olarak belirledik)

2.BEZGİN 38(sevil) ... (4-5-6 HAZİRAN 2008)(sevdiğiyle enkısa zamanda engellerin kalkması hayırlı bir yuva kurması,sıkıntılarından kurtulması için)

3.Leyla_Ebedi ... (11-12-13 HAZİRAN 2008)(Gönlündeki muradının tez zamanda inşallah nasip olması dualarının kabulü için )

4.Özlem_27...... (18-19-20 HAZİRAN 2008 )(sevdiğiyle evlenmek,işlerinin düzelmesi, sıkıntılardan kurtulmak için)

5. Özlem Yağmurr (25-26-27 HAZİRAN 2008)

6.Esma Cemre....(2-3-4 TEMMUZ 2008)

7.Dualar ...........(9-10-11 TEMMUZ 2008)

8.gülefşan ........ (16-17-18 TEMMUZ 2008)

9.ggökyüzü_21... (23-24-25 TEMMUZ 2008)

gökyüzü 21 kardeşim Hakkımız helaldir .. Rabbim Babannenizin yardımcısı olsun Şifa versin hastalığına inşallah .. sen edemesende mademki listemize katıldın biz sana ederiz .. Rabbim gönlündekini nasip eylesin inşallah.. Zaten listemizi bitirelim son vercez .. Dua Eden edemeyen herkesten Rabbim razı olsun .

Selam ve dua ile

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
s.a ben de katılmak istiyorum ama sanırım geç kalmışım.

Leyla_Ebedi

Kayıtlı Kullanıcı
bu hafta Özlem_27 kardeşimiz için okuyoruz .

benim için okuduysanız .. Rabbim kabul eylesin inşallah aminn

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
herkese selam. sıra bendeymiş.........:)

gulbanu

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.

s.a.

leyla kardeşim eğer geç kalmadıysam bende katılmak istiyorum. duayı söylediğiniz günlerde bir defa mı yoksa her namazın ardından birer defa mı okuyacağız.bilgi veririmisiniz.

ozlem_yagmur

Kayıtlı Kullanıcı
Bu Akşam özlem Kardeşim Için Inşallah Dua Edeceğim Trabbim Kabul Etsin

Leyla_Ebedi

Kayıtlı Kullanıcı
leyla kardeşim eğer geç kalmadıysam bende katılmak istiyorum. duayı söylediğiniz günlerde bir defa mı yoksa her namazın ardından birer defa mı okuyacağız.bilgi veririmisiniz.

gulbanu canım bu sırayı bi bitirelim istek olursa tekrar başlarız inşallah . Rabbim seninde ne muradın varsa nasip eylesin inşallah . sende kendin kendine istersen bizleride katarak okuyabilirsin çok kıymetli bir dua . Rabbim kabul eylesin inşallah Aminn

gulefsan

Kayıtlı Kullanıcı
Özlem kardeşim bu hafta sende de duada özel bir isteğin varmıydı dua edrken söyliyeyim demiştim

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
Özlem kardeşim bu hafta sende de duada özel bir isteğin varmıydı dua ederken söyliyeyim demiştim
günaydın canım saol. evet var. sevdiğime kavuşup tez zamanda onunla evlenmek ve yuva kurmak istiyorum. böyle niyet edersen sevinirim :)

gulbanu

Kayıtlı Kullanıcı
gulbanu canım bu sırayı bi bitirelim istek olursa tekrar başlarız inşallah . Rabbim seninde ne muradın varsa nasip eylesin inşallah . sende kendin kendine istersen bizleride katarak okuyabilirsin çok kıymetli bir dua . Rabbim kabul eylesin inşallah Aminn

Amin leyla kardeşim. okumaya calışacağım inş.sizleri de unutmam inş. kusura bakmassan bir şey sormak istiyorum.bu duayı ksç defs okumak gerekiyor belli bir sayısı ve belli bir zamanı varmı.yoksa niyet edip okuyabildiğmiz kadarmı okuyacağız şimdiden Allah Razı olsun kardeşim hakkını helal et. selam ve dua ile

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
leyla_ebedi kardeşim istersen bu forumu ben devam ettirim sanırım sen işlerin dolayısıyla pek ilgilenemiyosun. katılmak isteyen arkadaşlar varsa benim açacağım yeni foruma adlarını yazdırabilirler.

gulefsan

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm sekine duası devam ediyordur değil mi? hiç foruma katılan görünmüyor da.....ben okuyorum bu hafya dualar kardeşimizde duada özel bir istediği varsa yapalım inşallah.....selam ve dua ile......

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim bu forum devam etmiyo. ben yeni bir forum açmıştım YENİ SEKİNE DUASI KARDEŞLİĞİ

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim bu forum devam etmiyo. ben yeni bir forum açmıştım YENİ SEKİNE DUASI KARDEŞLİĞİ diye ama onu da takip eden olmadı. :(

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt