Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sevgili Nemire hocamız..Mubarek RUH 'larını Allah C.C. na teslim etti... (1 Kullanıcı)

yakais

Yasaklı Kullanıcı
islamiyet.gen.tr. 'nin sayın üyeleri...;

Çok sevgili NEMİRE '' İbrahim '' hocamız ; geçtiğimiz gece 02: 00 sularında ...Mubarek RUH ' larını Allah C.C. na teslim etmiştir...
Allah C.C. ...Muhammed Mustafa A.S. ve Kur'an-ı Kerim aşığı olan ; Hafız NEMİRE hocamız 'ın definleri bu gün ikindi namazı müteakibinde olacaktır...
Gıyabi Cenaze namazını Türkiye saati ile 16:10 'da bulunduğumuz yerde kılacağız... İştirak etmek isterseniz ...16:10 'da Cenaze namazını bulunduğunuz yerde kılabilirsiniz... Haklarımızı varsa helal ederek ....16:10 Allahu Ekber hitabı ile namaza başlayacak ve Subhaneke duası ...tam eksiksiz okunarak ...selam ile bitirilecek ve 10 ihlas bir fatiha ile tamamlanacaktır...

Başımız sağ olsun...Ailesine ...sevenlerine ve islamiyet. gen. tr nin siz değerli üyelerine sabırlar diliyorum...

Sonsuz selamlarımla...

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Kişisel veya toplu yapacağınız dua ve hatimlerinizi bizlerden bağımsız olarak okuyarak İbrahim hocamıza kişisel dua ile hediye etmenizi istirham ederim...
Şimdiden şükranlarımızı sunarız...
Selamlar...

Ailesi...sevenleri adına... aciz yakais.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum kac gunlerdir hastanede yogunbakim onundeyiz giremedim internete bugun girmek nasip oldu ve bu aci haberi almak nasip oldu gonuller bicare hocamin hasreti bitti ya bizim ona hasretimiz ne olacak simdi cahidem iyilesince dedesinin elini opmeye goturecektim ibrahim dedesi onun alnindan opecekti rabbim hocama rahmetiyle merhametiyle davransin gunahlarini affetsin her zaman duamdasin ibrahim hocam ben ve kizim seni gormedik tanimadik ama inan cok sevdik seni unutmayacagiz hocam icin bugun yasin ve tesbihler okuyacagim sonrasindada hatimlere baslayacagim insallah yazamiyorum daha fazla selametle dua ile........

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
ben disari aglamaya gidiyorum, Rabbim sabir ver...dunya dar elir artik bu garibe
Rabbim bagisla tabiki o senin kulun...
Rabbim Rahmet eylesin, bizlere sabir versin, cennetinde agirlasin(uzulme yakinda ordasin)insallah

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim mekanını cennet eylesin güzel abimiz sevdiklerine kavuştu inşallah sabır bize kalan ne kadar kısa bi süre tanısamda herzaman dualarımda olacak inşallah Rabbim ailesine bizlere sabırlar versin dualarımızı ekjsik etmeyeceğiz büyüğümüzden

yakais

Yasaklı Kullanıcı
21- ENBİYÂ SÛRESİ

Bismillâhirrahmânirrahîm.

34. Biz, senden önce de hiçbir beşere ölümsüzlük vermedik. Şimdi sen ölürsen, onlar ebedî mi
kalacaklar?
35. Her nefis ölümü tadacaktır. Sizi bir imtihan olarak hayır ile de şer ile de deniyoruz. Ancak bize
döndürüleceksiniz.

İbrahim nemire hocama Allah Celle Celelehu ..Rahmet etsin...Siz Cenaze namazına katılan ... katılmayan arkadaşlarımdan razı olsun...

Başınız .. Başımız sağ olsun... Allah yakınlarına ve hepimize sabır nasip etsin...

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Nemire ...İbrahim hocam İnşallah ...Cenneti Ala 'ya ulaşmışsındır...

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
haberi nurayım verdi telde gözyaşlarıyla açtım bilgisayarı... RABBİME EN SEVDİĞİNE kavuştu hocamız... sevdiğinin yanında bizlere haklarını helal etmiştir inşallah

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
İnna lillahi ve inne ileyhi raciun...
Rabbim rahmetiyle muamele etsin ve Cennetine nail etsin inşallah...
Rabbim kalanlarına sabır versin inşallah...
Yeni hemhal olmuştuk değerli abimizle ama inşallah cennette de hep beraber oluruz...
Hakkımız ver ise her daim helaldir...
Sende hakkını helal et değerli abimiz...

nsnygmru

Kayıtlı Kullanıcı
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.. Rabbim tüm sevenlerine sabır versin...

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
allah celle celaluhu rahmet eylesin inşallah,çok üzüldüm.rabbim kalanlarına sabır versin inşallah...

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim mekanını cennet eylesin, kabrini cennet bahçelerinden bir bahçe..Ailesine ve tüm sevenlerine büyük sabırlar versin.
Gözlerimden akan yaşlara engel olamadım.. İnsanız işte.. Ölüm hak ama çok üzgünüm..
En güzel hediyemiz, hocamıza yapacağımız dualarımız, okuyacağımız Kur'n'ımız olcaktır..
Rabbim Kur'an'ı nur eylesin, yoldaş eylesin hocamıza.. Bizlere o kadar çok şey kattı ki..
Mütevaziliği, üslubu, imanı, Kur'an'a olan derin aşkı, bizler için çırpınışı.. Hepimizin başı sağolsun..

Rabbim, bizlere ölüm gerçeğini unutturma..
Ölümü her daim ananlardan, ölümü anarken, dirilenlerden eyle..

Kaan Erdem

Yönetici
Tanıma fırsatı bulamadım,fakat sahsına olan sevgı saygıyı tum uyelerımızden gordum.Mekanı cennet olsun....Üzgünüm samımı ve yürekten hissiyatlarımla.........Yakınlarına sabır diliyorum........

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Allah rahmet eylesin,ailesine sevdiklerine sabırlar ihsan eylesin inşallah..kaç gündür vefat haberleri alınca tuhaf oluyorum forumdan :( gaybı Allahtan başkası bilemez şüphesiz,mekanı cennet olur inşallah..

salavatqetir

Kayıtlı Kullanıcı
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun hafiz amcamın.
Rabbim ailesine sabır versin çok üzüldüm

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Gormeden sevdigim, can insan, sevkatli , saygili, edepli, nur yuzlu, gül sözlü
Peygamber asigi, Ku-an asigi, hak asigi, CAN insan, yokluguna nasil dayansam?
ilk defa hayatimda aldigim en guzel hediyeyi sunan, garip iste bende kendimce okudugum hatmi yetirstirmeye calisiyordum, 7.ayeti vermistim, bana guc katsin diye, Rabbim kizdin mi? simdi okudukca aglayacagim
ben hatmi ona sunacaktim, yine sunacagim ama ...
Rabbim gani gani Rahmet etsin, Rabbim sukurler olsun ki bu guzel insani tanidim, bir nebze olsun
Ah , ah, gorseydim, bu gozler cenneti gormus olacakti...

hacer_fatih

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum Abi'mizin haberini yeni aldım şuan şaşkın ve o kadar çok üzgünüm ki evimizden biri gibiydi saygıyla takdir ettiğimiz güzel insandı Rabbim merhametini abimizden eksik etmesin mekanı cennet olsun hakkım varsa helal olsun inşaallah o da bize helal etmiştir o kadar çok söyleyeceğim sözler var ama boğazıma düğümleniyor hepimîzin başı sağolsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt