Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Van Depremine yardım etmek isteyenlerin Dikkatine. (1 Kullanıcı)

T

tevbekarım

Emir ve yasaklarını kâle almayan bir toplumu Rabbim uyarıyor..Hala akıllanmayacaklar mı...

İnşallah orada canlarını yitirenlerimiz ve diğer yaralı depremzede müslüman kardeşlerimizin hakkına girmemişsinizdir bu tavrınızla.Her kürt terörist değilidir.islamiyet ırklara üstünlük verseydi en üstünümüz araplar olurdu üstünlük takvadadır.Rabbim bizleri takva örtüsünden mahrum etmesin inşaallah.

ibn Abdilvahhab

Kayıtlı Kullanıcı
Emir ve yasaklarını kâle almayan bir toplumu Rabbim uyarıyor..Hala akıllanmayacaklar mı...

Bu sözde ne bir ırkçılık vardır ne her kürt teröristtir sözü vardır ne de müslüman kardeşlerimize bir eziyet vardır.Aklınıza geleni bana yamamışsınız Allah sizi affetsin.Kaldı ki Irkçılıktan ve millyetçilikten en uzak olanınız bu forumda benimdir(AllaH en iyisini bilir).Çünkü ben Türk olduğuma rahmen türklüğün ahirette 5 para etmeyeceğini mezara girince türklüğümün bana hiçbir fayda vermeyeceğini belirtmiştim diğer yazılarımda...

Bu sözüm şunu kast etmektedir;
Bazı kafirlerin dediği gibi Depremler fay hattının kaymasından vs oluşmuyor.
Bir kafirin bir haber sitesinde yazdığı yorumu aktarıyorum: '' Vay halimize. Faylar ne olur acıyın bize. Yeter bu kadar kurban aldığınız.''...Kafirin sözünün ne anlama geldiğini hepiniz anlamışsınızdır.
Depremler Allah'tan bir ikaz onun emri ile oluyor O diledi ve deprem oldu...
Ölen Onun dilemesiyle öldü.Yaşayanda Onun dilemesiyle yaşıyor...

Kişi başına gelen müsibetleri kendi günahlarından dolayı bilmesi gerekir bu ehlisünnetin temel esasıdır.
Siz başınıza gelenleri acaba nelerden biliyorsunuz ? Günahlarınızdan mı yoksa başka başka şeylerden mi ?

Emir ve yasaklarını kâle almayan müslümanları Rabbim 17 ağustosta uyardığı gibi şimdide uyarıyor...
Bu sözümü yanlış anlayan ve samimim mesajlar yazanları ben affettim.Zanlarından ötürüde Allah'ta(c.c.) affetsin.

Dejavu0107

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlısı diyelim...Umarım herkez bundan ders çıkarır unutulmasınki bu depremde kürt kardeşlerimizi savunan pkk değil ''TÜRK'' millet oldu.

T

tevbekarım

selamün aleyküm dua kardeşlerim ve ibn abdilvahhab kardeşim
depreme yardım konusunun altına hiçbir alıntı yapmadan şahit olduğunuz yorumları aktarmadan örnek verdiğiniz Ayet-i Kerime üzerinden yazmıştım.hakkınızı helal edin amacım size herhangi birşey yamamak değil,sizlerde şahitsiniz ki son günlerde çok rahatsız edici yorumlar var elbette ki inan kişi başına gelenleri kendi yaptıkları neticesinde geldiğine ayetle sabit olarak inanır elhamdülillah.. bizde böyle iman ediyoruz ve iman ediyoruz ki Allah ın yaptığı herşey güzeldir sırları vardır...ve gaybı Allah'tan başkası bilemez...

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
297416_287021657986518_229549557067062_1056966_2141789299_n.jpg

sahaff

Kayıtlı Kullanıcı
Deprem Oldu, kayıplar ikiye ayrıldı!
Doğudakiler canını, Batıdakiler insanlıklarını yitirdiler...malesef

Allah yardımcıları olsundualarımız ve yardımlarımız onlarla

Bütün Türkiye Van için seferber olmuş senin haberin yok. Şunu da söyliyeyim, doğu sadece Van'dan mı ibaret?

kimkimdir

Kayıtlı Kullanıcı
Hiçbir İslam düşmanı güç, Müslüman Türkle,Müslüman Kürdün arasını bozamıyacaktır inşaALLAH...
EEEEY MÜSLÜMAN KÜRT,
EEEEY MÜSLÜMAN TÜRK,
EEEEY MÜSLÜMAN ARAP...
BİRLEŞ VE ALLAH DÜŞMANLARIN BOĞ...
İNŞAALLAH...İNŞAALLAH...İNŞAALLAH...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt