Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (2 Kullanıcı)

GEVHER

Yönetici
selamün aleyküm kardeşim,hayırlı olsun çok güzel düşünmüşsünüz.

eğer kabul ederseniz bende katılmak isterim ...
sıla kardeşimin duasını bende çok beğendim .
Allaha emanet olunuz.

selamun aleyküm.Akşamları evde oluyorum.20.00 den sonra bil.açabiliyorum.Ama namazlarımda Allah'ın izniyle dualara katılırım.Sıraya alırsanız sevınırım.Dilegim Rabbim hayırlı rızıklar açsın.Eşime iş kapısı,yavrularıma hayırlı ömürler hayırlı kader versın

kabul ederseniz böyle güzel bir şeyde ben de yer almak isterim

Listeye dahil edildiniz kardeşlerimiz.
Hergün yoklama vermeniz şartıyla katılmanızdan büyük mutluluk duyarız.:a16:

Not : SILA1 kardeşim , dua nedeniyle telif hakkı almaya başlayabilirsiniz... :a26:

GEVHER

Yönetici
İslamiyet.gen.tr ailesi....

Dualarda Tek Yürek olalım inşaAllah.

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum gevher kardeşim ne kadar güzel düşünmüşsünüz allah razı olsun benıde listeye lütfen ekleyin ve eger 3 gun peş peşe giremezsem listeden cıkarmayın bilgisayarımda problem oldugu içindir girememe sebebim.benimm duam şöyleki sıla kardeşimin duası
ALLAHIM kardeşimizin,eşinin, ailesinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. kul hakkı sahiplerinin kardeşimizi affetmesini nasip eyle. eğer kardeşimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlat daha nasip eyle. eşiyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmeyi nasip eyle.ve eşine(nişanlısına)nefsiyle mucadeleyi nasib edip5 vakit namaz kılmayı nasib eyle

GEVHER

Yönetici
Selamun aleykum gevher kardeşim ne kadar güzel düşünmüşsünüz allah razı olsun benıde listeye lütfen ekleyin ve eger 3 gun peş peşe giremezsem listeden cıkarmayın bilgisayarımda problem oldugu içindir girememe sebebim.benimm duam şöyleki sıla kardeşimin duası
ALLAHIM kardeşimizin,eşinin, ailesinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. kul hakkı sahiplerinin kardeşimizi affetmesini nasip eyle. eğer kardeşimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlat daha nasip eyle. eşiyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmeyi nasip eyle.ve eşine(nişanlısına)nefsiyle mucadeleyi nasib edip5 vakit namaz kılmayı nasib eyle

ve aleykümselam Sevda Hafız kardeşim...

Listeye eklendiniz.Bilgisayar ile sorunlar yaşadığınızı biliyorum. Siz bilgisayar çalıştığı sürece yoklama verin de , giremediğiniz durumlarda mazeretinizi peşinen kabul ettik...:a16:

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim,
kusura bakmayın acil çıkmak zorunda kaldım...duama kızımın şifa bulmasınıda ekleyebilirmisiniz acaba.
hakkınızı helal edin...sıla kardeşime telif hakkı olarak bol bol dua ederiz inşallah.

GEVHER

Yönetici
selamün aleyküm kardeşim,
kusura bakmayın acil çıkmak zorunda kaldım...duama kızımın şifa bulmasınıda ekleyebilirmisiniz acaba.
hakkınızı helal edin...sıla kardeşime telif hakkı olarak bol bol dua ederiz inşallah.

kusur ne demek kardeşim , lafı bile olmaz.
İncinur'umuz için şifa duasını da hemen ekliyorum.

Hayırlı geceler.

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam Sevda Hafız kardeşim...

Listeye eklendiniz.Bilgisayar ile sorunlar yaşadığınızı biliyorum. Siz bilgisayar çalıştığı sürece yoklama verin de , giremediğiniz durumlarda mazeretinizi peşinen kabul ettik...:a16:

:a15:allah razı olsun gevher kardeşim cok sagolasınız:).ne zaman başlıyoruz peki?

GEVHER

Yönetici
:a15:allah razı olsun gevher kardeşim cok sagolasınız:).ne zaman başlıyoruz peki?

İnşaAllah en kısa zamanda , belki yarın belki yarından da yakın...
Bizden ayrılmayın...:a16:

Şaka bir yana mümkün olan en kısa zmanda başlıyoruz , listemizi şöyle bir toparlayalım.
Duyurumuzu yapacağız inşaAllah , siz sık sık sayfayı ziyaret edin mutlaka.

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
İnşaAllah en kısa zamanda , belki yarın belki yarından da yakın...
Bizden ayrılmayın...:a16:

Şaka bir yana mümkün olan en kısa zmanda başlıyoruz , listemizi şöyle bir toparlayalım.
Duyurumuzu yapacağız inşaAllah , siz sık sık sayfayı ziyaret edin mutlaka.

:Ktamam cok teşekkür ederim sık sık girer bakarım inşallah

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Esselamüaleykum...

Esselamüaleykum...

Allah CC. razı olsun kardeşim...
Tabi ki bu aile içinde oluruz da DUA da olmaz mıyız?
Bir guruba dahil edin inşalalh...
Niyetim:
Allah CC. hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını nasip etsin...
Bugünümüzü dünden yarımızı bugünden daha hayırlı ve güzel kılsın...
Bizleri maddi ve manevi darda bırakmasın...
Bizi bir an bile olsa bize bırakmasın...
Bizlere iki dünya saadeti versin Yüce Rabbimiz...
AMİNNN...

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm,

Allah'ın cc izniyle ben de dahil olmak isterim, Rabbim razı olsun böyle bir proje geliştirip uygulamaya geçirdiğiniz için.

Ben işyerinde interneti kullanıyorum, çoğu zaman haftasonu siteye giremiyorum,

en kısa zamanda başlarız inşAllah,

hayırlı günler, selam ve dua ile​

GEVHER

Yönetici
Allah CC. razı olsun kardeşim...
Tabi ki bu aile içinde oluruz da DUA da olmaz mıyız?
Bir guruba dahil edin inşalalh...
Niyetim:
Allah CC. hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını nasip etsin...
Bugünümüzü dünden yarımızı bugünden daha hayırlı ve güzel kılsın...
Bizleri maddi ve manevi darda bırakmasın...
Bizi bir an bile olsa bize bırakmasın...
Bizlere iki dünya saadeti versin Yüce Rabbimiz...
AMİNNN...

selamün aleyküm,

Allah'ın cc izniyle ben de dahil olmak isterim, Rabbim razı olsun böyle bir proje geliştirip uygulamaya geçirdiğiniz için.

Ben işyerinde interneti kullanıyorum, çoğu zaman haftasonu siteye giremiyorum,

en kısa zamanda başlarız inşAllah,

hayırlı günler, selam ve dua ile​

Ve aleykümselam...
Listeye dahil edildiniz. :a15:

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

Dua şeklini ve metnini belirleyen kardeşlerimiz için ben duaya başladım bile...

Bu arada benim dua şeklim de şöyledir genellikle...

Ya Rabbî, günahlarımızı affeyle,
Ya Rabbî, hayırlı dualarımızı kabul eyle,
Ya Rabbî, bizlere hayırlı bir ömür nasip eyle,
Ya Rabbî, bizlere hayırlı bir ölüm nasip eyle...

Allah tüm hayırlı dualarımızı kabul etsin inşaallah...

Allah'a emanet olun...

GEVHER

Yönetici
Selamun Aleyküm,

Dua şeklini ve metnini belirleyen kardeşlerimiz için ben duaya başladım bile...

Bu arada benim dua şeklim de şöyledir genellikle...

Ya Rabbî, günahlarımızı affeyle,
Ya Rabbî, hayırlı dualarımızı kabul eyle,
Ya Rabbî, bizlere hayırlı bir ömür nasip eyle,
Ya Rabbî, bizlere hayırlı bir ölüm nasip eyle...

Allah tüm hayırlı dualarımızı kabul etsin inşaallah...

Allah'a emanet olun...

Süpersiniz abimiz....:a12:
Rabbimiz razı olsun ki hayırda aceleci davranarak bir sünneti eda ediyorsunuz.

Biz de inşaAllah bugün listemizi tamamlayıp , gruplarımızı vakitlere göre belirleyip , yarın sabah namaıyla toplu halde duaya başlayalım.

berat05

Yönetici
esselamün aleyküm DEĞERLİ KARDEŞİM

esselamün aleyküm DEĞERLİ KARDEŞİM

Allah c.c. razı olsun...ne güzel bri program hazırlamışsınız....

benim bölümümede bu şekilde yazarbilirseniz çok sevinirim

Allah c.c. sıla kardeşimden ve emeği geçenlerden razı olsun..

ALLAH' c.c. ım kardeşimizin,eşinin, ailesinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. Kul hakkı sahiplerinin kardeşimizi affetmesini nasip eyle. Eğer kardeşimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlat daha nasip eyle. Eşiyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmeyi nasip eyle.
Yarabbim tüm KARDEŞLERİMİZİN DUALARINI KABUL EYLE'

Birde biz ikinci grup olarak mesela bugün öğlen yarın ikindi çarşamba ikindi ...diye devam edeceğiz değil mi?

GEVHER

Yönetici
Allah c.c. razı olsun...ne güzel bri program hazırlamışsınız....

benim bölümümede bu şekilde yazarbilirseniz çok sevinirim

Allah c.c. sıla kardeşimden ve emeği geçenlerden razı olsun..

ALLAH' c.c. ım kardeşimizin,eşinin, ailesinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. Kul hakkı sahiplerinin kardeşimizi affetmesini nasip eyle. Eğer kardeşimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlat daha nasip eyle. Eşiyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmeyi nasip eyle.
Yarabbim tüm KARDEŞLERİMİZİN DUALARINI KABUL EYLE'

Birde biz ikinci grup olarak mesela bugün öğlen yarın ikindi çarşamba ikindi ...diye devam edeceğiz değil mi?

ve aleykümselam kardeşim.

Rabbim razı olsun ki bizleri yalnız bırakmadınız.:a12:

Sistemimizi şöyle izah edelim o zaman , diğer kardeşlerimizin de aklında sorular varsa cevaplanmış olur inşaAllah bu vesileyle...

Listede ki kardeşlerimizin tamamı her vakit namazından sonra dua edecek inşaAllah.

Örneğin :

Salı günü sabah namazında hepimiz 1. grupta adı geçen kardeşlerimiz için ; öğle namazında 2. grupta adı geçen kardeşlerimiz için ; ikindi namazında 3. grupta adı geçen kardeşlerimiz için ; akşam namazında 4. grupta adı geçen kardeşlerimiz için ve yatsı namazında da 5. grupta adı geçen kardeşlerimiz için dua edeceğiz.

Çarşamba günü sabah namazında 5. grup için ; öğle namazında 1. grup için ; ikindi namazında 2. grup için ; akşam namazında 3. grup için ; yatsı namazında da 4. grup için dua edeceğiz.

İnşaAllah doğru bir şekilde izah edebilmişimdir.:a12:

mir_erhan

Moderator
esselamün aleyküm ve rahmetüllahi ve berekatüh...

allah celle celalüh razı olsun. böyle güzel bir dua birlikteliği tek yürekliliğini hazırlayıp bizleri nasiplendirdiğiniz için...
bir an değil aslında sürekli duaya muhtacız. Rabbimiz kuranı kerim de diyor ya
..".(Resulum) deki Rabbim size ne değer verirdi duanız olmasa..."...

elimden geldiğince allah celle celalüh ün izniye bende takip edip bu güzel dua kardeşliği ve birlikteliğine katılacağım..
...
niyetim...yeni kurduğum yuvamda iman huzur ve bereketin daim olması...evlediğimden beri bir türlü açılmayan rızık kapısının biran önce açılması...ve darda olan bütün kardeşlerime rabbim hayırlı kapılar bekar kardeşlerimize hayırlı eş ve yuvalar..hastalarımıza acil şifalar ve borç sıkıntısında olan tüm kardeşlerimize Rabbim ödeme kolaylığı nasip etsin inşallah...
rabbim şimdiden kabul buyursun dualarınızı.
allah hepinizden razı olsun..Rahman ve Rahim olana emanet olu....

selam ve dua ile

berat05

Yönetici
ve aleykümselam kardeşim.

Rabbim razı olsun ki bizleri yalnız bırakmadınız.:a12:

Sistemimizi şöyle izah edelim o zaman , diğer kardeşlerimizin de aklında sorular varsa cevaplanmış olur inşaAllah bu vesileyle...

Listede ki kardeşlerimizin tamamı her vakit namazından sonra dua edecek inşaAllah.

Örneğin :

Salı günü sabah namazında hepimiz 1. grupta adı geçen kardeşlerimiz için ; öğle namazında 2. grupta adı geçen kardeşlerimiz için ; ikindi namazında 3. grupta adı geçen kardeşlerimiz için ; akşam namazında 4. grupta adı geçen kardeşlerimiz için ve yatsı namazında da 5. grupta adı geçen kardeşlerimiz için dua edeceğiz.

Çarşamba günü sabah namazında 5. grup için ; öğle namazında 1. grup için ; ikindi namazında 2. grup için ; akşam namazında 3. grup için ; yatsı namazında da 4. grup için dua edeceğiz.

İnşaAllah doğru bir şekilde izah edebilmişimdir.:a12:

Yanlış anlamadıysam eğer her bir namaz vakti sonrasında bir grup için dua etmiş olacağız ..inşallah yanlış yapmam.... :a11:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt