Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (2 Kullanıcı)

Z

ZÜHRE_

S.A KARDEŞİM BENDE KATILMAK İSTİYİYORUM SÖZLÜMÜN bana karşı olan sevgisinin daha da artması NAMAZLARINI AKSATMADAN KILMASI EFENDİMİZİN izinden giderek lezzetlenmesi,el ele RABBİMİN rızasını kazanarak yaşamanın istek ve arzusunun içimize gelmesi ve beraberliğimizin iman aşkıyla güçlenmesi,bu devrin sahabe ailelerinden birinin de bizim ailemiz olması herkese örnek olabilecek mutlu bir yuvamızın olmasıve en kısa zamanda bu yuvanın kurulması engellerin ortadan kalkması sevgimizin daim olması amin..

GEVHER

Yönetici
AleyküM SeLaM GevheR Kardeşim, Bende gruba girmek istiyorum mümkünse 5. gruba, dua'm ise :

"ALLAHIM GÖNLÜMDEKİNİ HAKKIMDA HAYIRLI EYLE; HAKKIMDA HAYIRLI OLANI GÖNLÜME RAZI EYLE"

SeLaM ve Dua iLe;

Hoşgeldiniz rüyam3 kardeşim...

Listeye dahil edildiniz , hayırlı olsun.:a12:

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

Çok mu aceleciyim acaba bilemiyorum ama öğle namazı sonrasında özelde 2. gurup Cemaldurra (ben oluyorum), Kardelen1711, Berat05, Cemal-i Hilal kardeşlerim olmak üzere genelde ise kampanyamıza dahil olan tüm kardeşlerim için Rabbimize taleplerimizi sunmaya çalıştım... İnşaallah bu gayretlerimiz hayırlı sonuçlara vesile olur...

Ancak bu arada duaya ihtiyacı olan dünyadaki tüm mazlum ve muhtaç müslüman kardeşlerimizi de duadan unutmayalım inşaallah...

Allah'a emanet olun...

GEVHER

Yönetici
Selamun Aleyküm,

Çok mu aceleciyim acaba bilemiyorum ama öğle namazı sonrasında özelde 2. gurup Cemaldurra (ben oluyorum), Kardelen1711, Berat05, Cemal-i Hilal kardeşlerim olmak üzere genelde ise kampanyamıza dahil olan tüm kardeşlerim için Rabbimize taleplerimizi sunmaya çalıştım... İnşaallah bu gayretlerimiz hayırlı sonuçlara vesile olur...

Ancak bu arada duaya ihtiyacı olan dünyadaki tüm mazlum ve muhtaç müslüman kardeşlerimizi de duadan unutmayalım inşaallah...

Allah'a emanet olun...

Bizlere örnek oluyor ,rehberlik ediyorsunuz abimiz , ne güzel işte...:a12:
Ve çok önemli bir hususu belirtmişsiniz , Rabbim razı olsun.

Aslında genel bir dua da mı hazırlasak metin olarak ? Nasıl olur?

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı

Her vakit özel dualardan önce kısa bir genel dua metni çok iyi olur aslında...

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
Allah cc razı olsun abi,

Rabbimiz dualarımızı kabul eder inşAllah,

selam ve dua ile, hayırlı günler

Selamun Aleyküm,

Allah'a emanet olun...

hatice1007

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşlerim bende aranıza katılmak isterim yalnız ben çalıştığım için sadece sabah ve yatsı namazlarını kılabilirim diğerleri kaza oluyo nasıl olur katılmam mümkünmü beni aydınlatır sanız bende niyetimi yazacağım

berat05

Yönetici
vealeykümselamveRahmetullahiveBerakatuhu

vealeykümselamveRahmetullahiveBerakatuhu

Selamun Aleyküm,

Allah'a emanet olun...

Değerli abimiz

Bende acemice davranırım diye yazıp yazmama konusunda kararsız kaldım siz yazınca banada güven geldi.
Bende sizin gibi hemen bizim gruba hemde tüm burdaki kardeşlerimize dua ettim..Rabbim kabul eylesin inşallah

Evet değerli kardeşim...hazır metin olsa ne güzel....yapacak bir kişi var ama..sıla kardeşim el atar mı bilemem

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşlerim bende aranıza katılmak isterim yalnız ben çalıştığım için sadece sabah ve yatsı namazlarını kılabilirim diğerleri kaza oluyo nasıl olur katılmam mümkünmü beni aydınlatır sanız bende niyetimi yazacağım

Selamun Aleyküm,

Organizatör GEVHER kardeşimiz şu an için siteden çıkmak zorunda olduğundan ben seve seve katılımınızdan büyük memnuniyet duyduğumuzu belirtebilirim...

Siz de fırsat buldukça diğer kardeşlerimiz için diliniz döndüğü kadar içinizden geldiği kadar hayırlı dualarınızı eksik etmezsiniz inşaallah...

Sizin için nasıl dua etmemizi isterseniz yazabilirsiniz...

Allah'a emanet olunuz...

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

GEVHER kardeşimizin gecikebileceği düşüncesiyle Hatice1007 ve BÜLENT TUNALI kardeşlerimizi 4. Guruba yazdım ben ancak arzu ettikleri bir başka gurup varsa da değiştirebiliriz...

Allah'a emanet olun...

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Bismillahirrahmanirrahim...

SON LİSTE.........

1. Grup :

Gevher
_Yusuf_
Deniz yıldızı.........Rabbim hakkımda en hayırlı olanı gönlüme de razı eylesin, günahlarımı af, dualarımı kabul etsin. gireceğim sınavlarda başarılı sonuçlar alırım inşallah...

Kördüğüm :..........
gülsengül :.........

2.Grup :

Cemaldurra .........''Ya Rabbî, günahlarımızı affeyle,
Ya Rabbî, hayırlı dualarımızı kabul eyle,
Ya Rabbî, bizlere hayırlı bir ömür nasip eyle,
Ya Rabbî, bizlere hayırlı bir ölüm nasip eyle... ''
Kardelen1711
Berat05
Cemal-i Hilal
bir_umut

3.Grup :

Sıla1 : SILA kardeşimiz için......'' ALLAHIM kardeşimizin,eşinin, ailesinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. kul hakkı sahiplerinin kardeşimizi affetmesini nasip eyle. eğer kardeşimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlat daha nasip eyle. eşiyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmeyi nasip eyle. ''
Smyyes
Mavci :..........'' Allah CC. hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını nasip etsin...
Bugünümüzü dünden yarımızı bugünden daha hayırlı ve güzel kılsın...
Bizleri maddi ve manevi darda bırakmasın...
Bizi bir an bile olsa bize bırakmasın...
Bizlere iki dünya saadeti versin Yüce Rabbimiz... ''
Zühre_ : .......... '' SÖZLÜMÜN bana karşı olan sevgisinin daha da artması NAMAZLARINI AKSATMADAN KILMASI EFENDİMİZİN izinden giderek lezzetlenmesi,el ele RABBİMİN rızasını kazanarak yaşamanın istek ve arzusunun içimize gelmesi ve beraberliğimizin iman aşkıyla güçlenmesi,bu devrin sahabe ailelerinden birinin de bizim ailemiz olması herkese örnek olabilecek mutlu bir yuvamızın olmasıve en kısa zamanda bu yuvanın kurulması engellerin ortadan kalkması sevgimizin daim olması ''

4.Grup :

Ferahhfeza : Ferahhfeza kardeşimiz için ........'' ALLAHIM kardeşimizin,eşinin, ailesinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. kul hakkı sahiplerinin kardeşimizi affetmesini nasip eyle. eğer kardeşimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlat daha nasip eyle. eşiyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmeyi nasip eyle.''

ayşe-rana : ........... Allah'ım,kardeşimizin ve tüm yakınlarını gerçek hidayete erenlerden eyle.Bilerek veya bilmeyerek işledikleri tüm günahları affeyle,mağfiret eyle..Zamanın şerrinden ümmeti ve onları koru.Maddi sıkıntı içinde olan yakınlarına ve ona sağlam hayırlı bol rızıklar nasip eyle.İşlerini kolaylaştır.
Onu ve ailesini sevdiğin kullardan eyle.

Ceylantur

BÜLENT TUNALI.......ALLAH'IM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ İLE BİRLİKTE ACİZLİĞİMİZLE FAKİRLİĞİMİZLE KAPINA GELDİK KAPINDAN AYRILIR İKEN DUALARI KABUL OLMUŞ GÜNAHLARI AF OLMUŞ BİR KUL OLARAK AYRILMAYI BİZLERE NASİP EYLE.EKSİKLERİ İLE BİRLİKTE NAMAZLARIMIZI DUALRIMIZI KABUL EYLE.ADINI ANMAKTAN SANA KULLUK ETMEKTEN BİZLERİ GAFİL KILMA.DÜNYADA VE AHİRETTE BİZLERE İYİLİK VER.SENİN GAZABINDAN SENİN RAHMETİNE LUTFUNA SIĞINIRIZ LUTFUNLA RAHMETİNLE BİZE MUAMELE EYLE.VERDİĞİN İLMİ ARTIR BİZLERE HİDAYET EYLE MAĞFİRET EYLE. BİZLERİ İMANLI SADIK ABİD KULLARINLA HAŞR EYLE.BİZLERİ KÖTÜ İNSANLARIN ŞERRİNDEN GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN MUHAFAZA EYLE.BİZLERE İSLAM AHLAKIYLA YOĞRULMUŞ HAYIRLI EŞLER HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.BİZLERİ AHİRETTE KARŞINA ÇIKTIĞIMIZDA UTANACAĞIMIZ AMELLER İŞLEMEKTEN MUHAFAZA EYLE.BİZLERİ KABİR AZABINDAN CEHENNEM AZABINDAN MUHAFAZA EYLE.İSLAM DİNİ ÜZERİNE YAŞAYIP İSLAM DİNİ ÜZERİNE İMANLA KUR'AN LA KELİME-İ TEVHİD ÜZERİNE SANA TABİ OLARAK ÇENE KAPAMAYI BİZLERE NASİP EYLE.YARABBİ SEN ÜMMEDİ MUHAMMEDİ KORU ÜMMEDİ MUHAMMED DÜŞMANLARINI KAHR EYLE.AMiN

Hatice1007
[mihriban]........ALLAHIM kardeşimizin,eşinin, ailesinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. kul hakkı sahiplerinin kardeşimizi affetmesini nasip eyle. eğer kardeşimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlat daha nasip eyle. eşiyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmeyi nasip eyle.

5.Grup :

Nur-u Secde : Nur-u Secde kardeşimiz için......'' ALLAHIM kardeşimizin,eşinin, ailesinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. kul hakkı sahiplerinin kardeşimizi affetmesini nasip eyle. eğer kardeşimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlat daha nasip eyle. eşiyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmeyi nasip eyle. Ve kızı İncinur'a en güzel şekilde şifa ver.''

Sevda Hafız : ...... '' ALLAHIM kardeşimizin,eşinin, ailesinin ahlakını Kuran ahlakı eyle. kul hakkı sahiplerinin kardeşimizi affetmesini nasip eyle. eğer kardeşimizin ailesinin haklarında hayırlı ise aklen bedenen ve ruhen hayırlı bir evlat nasip eyle. eşiyle arasındaki sevgi, saygı, merhamet, anlayış, hoşgörünün artmasını iki cihanda da mutlu olabilmeyi nasip eyle.ve eşine(nişanlısına)nefsiyle mucadeleyi nasib edip5 vakit namaz kılmayı nasib eyle ''

Mir - Erhan : ........'' yeni kurduğum yuvamda iman huzur ve bereketin daim olması...evlediğimden beri bir türlü açılmayan rızık kapısının biran önce açılması...ve darda olan bütün kardeşlerime rabbim hayırlı kapılar bekar kardeşlerimize hayırlı eş ve yuvalar..hastalarımıza acil şifalar ve borç sıkıntısında olan tüm kardeşlerimize Rabbim ödeme kolaylığı nasip etsin inşallah... ''

Rüyam3 : ........ "ALLAHIM GÖNLÜMDEKİNİ HAKKIMDA HAYIRLI EYLE; HAKKIMDA HAYIRLI OLANI GÖNLÜME RAZI EYLE"

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
ALLAH'IM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ İLE BİRLİKTE ACİZLİĞİMİZLE FAKİRLİĞİMİZLE KAPINA GELDİK KAPINDAN AYRILIR İKEN DUALARI KABUL OLMUŞ GÜNAHLARI AF OLMUŞ BİR KUL OLARAK AYRILMAYI BİZLERE NASİP EYLE.EKSİKLERİ İLE BİRLİKTE NAMAZLARIMIZI DUALRIMIZI KABUL EYLE.ADINI ANMAKTAN SANA KULLUK ETMEKTEN BİZLERİ GAFİL KILMA.DÜNYADA VE AHİRETTE BİZLERE İYİLİK VER.SENİN GAZABINDAN SENİN RAHMETİNE LUTFUNA SIĞINIRIZ LUTFUNLA RAHMETİNLE BİZE MUAMELE EYLE.VERDİĞİN İLMİ ARTIR BİZLERE HİDAYET EYLE MAĞFİRET EYLE. BİZLERİ İMANLI SADIK ABİD KULLARINLA HAŞR EYLE.BİZLERİ KÖTÜ İNSANLARIN ŞERRİNDEN GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN MUHAFAZA EYLE.BİZLERE İSLAM AHLAKIYLA YOĞRULMUŞ HAYIRLI EŞLER HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.BİZLERİ AHİRETTE KARŞINA ÇIKTIĞIMIZDA UTANACAĞIMIZ AMELLER İŞLEMEKTEN MUHAFAZA EYLE.BİZLERİ KABİR AZABINDAN CEHENNEM AZABINDAN MUHAFAZA EYLE.İSLAM DİNİ ÜZERİNE YAŞAYIP İSLAM DİNİ ÜZERİNE İMANLA KUR'AN LA KELİME-İ TEVHİD ÜZERİNE SANA TABİ OLARAK ÇENE KAPAMAYI BİZLERE NASİP EYLE.YARABBİ SEN ÜMMEDİ MUHAMMEDİ KORU ÜMMEDİ MUHAMMED DÜŞMANLARINI KAHR EYLE.AMiN

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH'IM SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZ İLE BİRLİKTE ACİZLİĞİMİZLE FAKİRLİĞİMİZLE KAPINA GELDİK KAPINDAN AYRILIR İKEN DUALARI KABUL OLMUŞ GÜNAHLARI AF OLMUŞ BİR KUL OLARAK AYRILMAYI BİZLERE NASİP EYLE.EKSİKLERİ İLE BİRLİKTE NAMAZLARIMIZI DUALRIMIZI KABUL EYLE.ADINI ANMAKTAN SANA KULLUK ETMEKTEN BİZLERİ GAFİL KILMA.DÜNYADA VE AHİRETTE BİZLERE İYİLİK VER.SENİN GAZABINDAN SENİN RAHMETİNE LUTFUNA SIĞINIRIZ LUTFUNLA RAHMETİNLE BİZE MUAMELE EYLE.VERDİĞİN İLMİ ARTIR BİZLERE HİDAYET EYLE MAĞFİRET EYLE. BİZLERİ İMANLI SADIK ABİD KULLARINLA HAŞR EYLE.BİZLERİ KÖTÜ İNSANLARIN ŞERRİNDEN GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN MUHAFAZA EYLE.BİZLERE İSLAM AHLAKIYLA YOĞRULMUŞ HAYIRLI EŞLER HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLE.BİZLERİ AHİRETTE KARŞINA ÇIKTIĞIMIZDA UTANACAĞIMIZ AMELLER İŞLEMEKTEN MUHAFAZA EYLE.BİZLERİ KABİR AZABINDAN CEHENNEM AZABINDAN MUHAFAZA EYLE.İSLAM DİNİ ÜZERİNE YAŞAYIP İSLAM DİNİ ÜZERİNE İMANLA KUR'AN LA KELİME-İ TEVHİD ÜZERİNE SANA TABİ OLARAK ÇENE KAPAMAYI BİZLERE NASİP EYLE.YARABBİ SEN ÜMMEDİ MUHAMMEDİ KORU ÜMMEDİ MUHAMMED DÜŞMANLARINI KAHR EYLE.AMiN

Selamun Aleyküm,

Duanız isminizle birlikte 4. guruba ilave edilmiştir kardeşim, Allah kabul ettiği dualardan eylesin inşaallah... Amin...

Allah'a emanet olun...

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
Selamun Aleyküm,

Duanız isminizle birlikte 4. guruba ilave edilmiştir kardeşim, Allah kabul ettiği dualardan eylesin inşaallah... Amin...

Allah'a emanet olun...

VE ALEYKÜM SELAM ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM ALLAH VESİLE OLANDANDA UYGULAYANDANDA ECRİNİ EKSİK ETMESİN SELAM VE DUA iLE

berat05

Yönetici
Bu paylaşım gerçekten çok çok güzel oldu..

Allah celle celaluhu dualarımızı kabul eyler inşallah ....bu kampanya için çalışan tüm kardeşlerimizin ecrini kat kat nasip eyler her iki cihanda da..

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
niyetim: Rabbim hakkımda en hayırlı olanı gönlüme de razı eylesin, günahlarımı af, dualarımı kabul etsin.
gireceğim sınavlarda başarılı sonuçlar alırım inşallah

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
niyetim: Rabbim hakkımda en hayırlı olanı gönlüme de razı eylesin, günahlarımı af, dualarımı kabul etsin.
gireceğim sınavlarda başarılı sonuçlar alırım inşallah

Selamun Aleyküm,

Niyetiniz ve duanız Allah katında makbul ve müstecap olsun, inşaallah...
Listeye eklenmiştir denizyıldızı kerdeşim...

Allah'a emanet olunuz...

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

İkindi namazını müteakiben, özel olarak 3. grupta yer alan ferahhfeza, ayşe-rana, ceylantur, BÜLENTTUNALI ve Hatice1007 kardeşlerimiz genel olarak ise dua kampanyamıza katılan tüm kardeşlerimiz, ayrıca dünyada duaya muhtaç tüm müslüman kardeşlerimiz için Rabbimize niyazda bulundum...
Allah dualarımızı kabul etsin ve hayırlı sonuçlara vesile kılsın, inşaallah...

Allah'a emanet olun...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt