Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İslamiyet.gen.tr Ailesi '' Dualarda TEK YÜREK '' (2 Kullanıcı)

GEVHER

Yönetici
esselamün aleyküm ve rahmetüllahi ve berekatüh...

allah celle celalüh razı olsun. böyle güzel bir dua birlikteliği tek yürekliliğini hazırlayıp bizleri nasiplendirdiğiniz için...
bir an değil aslında sürekli duaya muhtacız. Rabbimiz kuranı kerim de diyor ya
..".(Resulum) deki Rabbim size ne değer verirdi duanız olmasa..."...

elimden geldiğince allah celle celalüh ün izniye bende takip edip bu güzel dua kardeşliği ve birlikteliğine katılacağım..
...
niyetim...yeni kurduğum yuvamda iman huzur ve bereketin daim olması...evlediğimden beri bir türlü açılmayan rızık kapısının biran önce açılması...ve darda olan bütün kardeşlerime rabbim hayırlı kapılar bekar kardeşlerimize hayırlı eş ve yuvalar..hastalarımıza acil şifalar ve borç sıkıntısında olan tüm kardeşlerimize Rabbim ödeme kolaylığı nasip etsin inşallah...
rabbim şimdiden kabul buyursun dualarınızı.
allah hepinizden razı olsun..Rahman ve Rahim olana emanet olu....

selam ve dua ile

ve aleykümselam Mir-Erhan kardeşimiz...

Hemen sizi de listeye niyetinizle birlikte ekliyoruz.
Hayırlu olsun inşaAllah.

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
SELAMÜN ALEYKÜM ALLAH RAZI OLSUN İNŞAALLAH.PROJE YÖNETİMİ OLARAK BİZDE BÖYLE BİR ŞEY DÜŞÜNMÜŞTÜK KARDEŞLİK KULUBÜ ADI ALTINDA.SİTEDEKİ KARDEŞLİĞİMİZİ PEKİŞTİRMEK İÇİN KULUBE ÜYE OLAN KARDEŞLERİMİZİN DİĞER KARDEŞLERİMİZE HAFTANIN BELİRLİ BİR GÜNÜNDE DUA ETMELERİNİ İSTEYECEKTİK BU ÇALIŞMANIZ BİR BAKIMA BİZİM DÜŞÜNCELERİMİZEDE İSABET OLMUŞ.ALLAH RAZI OLSUN İNŞAALLAH.HER GÜN OLMASI ELBETTE DAHA İYİ BİZ SADECE HAFTANIN BİR GÜNÜ OLARAK ELE ALMIŞTIK.BUNUN YANINDA BÖYLE BİR KULUB DÜŞÜNÜLMESİNİN İSTİŞARE EDİLMESİ GÖRÜŞÜNDEYİM.SELASM VE DUA iLE

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Listeye dahil edildiniz kardeşlerimiz.
Hergün yoklama vermeniz şartıyla katılmanızdan büyük mutluluk duyarız.:a16:

Not : SILA1 kardeşim , dua nedeniyle telif hakkı almaya başlayabilirsiniz... :a26:
:a01:
kardeşlerimin duygularına tercüman olmuşum demek ki ne güzel.

selamün aleyküm kardeşim,
kusura bakmayın acil çıkmak zorunda kaldım...duama kızımın şifa bulmasınıda ekleyebilirmisiniz acaba.
hakkınızı helal edin...sıla kardeşime telif hakkı olarak bol bol dua ederiz inşallah.
evet en güzeli içten dualar Allah razı olsun sizlerden.

GEVHER

Yönetici
Yanlış anlamadıysam eğer her bir namaz vakti sonrasında bir grup için dua etmiş olacağız ..inşallah yanlış yapmam.... :a11:

Evett.. Aynen öyle olacak inşaAllah..

Siz bu sayfayı takip edin kardeşim , inşaAllah her şey tıkır tıkır yolunda gidecek.:a12:

GEVHER

Yönetici
SELAMÜN ALEYKÜM ALLAH RAZI OLSUN İNŞAALLAH.PROJE YÖNETİMİ OLARAK BİZDE BÖYLE BİR ŞEY DÜŞÜNMÜŞTÜK KARDEŞLİK KULUBÜ ADI ALTINDA.SİTEDEKİ KARDEŞLİĞİMİZİ PEKİŞTİRMEK İÇİN KULUBE ÜYE OLAN KARDEŞLERİMİZİN DİĞER KARDEŞLERİMİZE HAFTANIN BELİRLİ BİR GÜNÜNDE DUA ETMELERİNİ İSTEYECEKTİK BU ÇALIŞMANIZ BİR BAKIMA BİZİM DÜŞÜNCELERİMİZEDE İSABET OLMUŞ.ALLAH RAZI OLSUN İNŞAALLAH.HER GÜN OLMASI ELBETTE DAHA İYİ BİZ SADECE HAFTANIN BİR GÜNÜ OLARAK ELE ALMIŞTIK.BUNUN YANINDA BÖYLE BİR KULUB DÜŞÜNÜLMESİNİN İSTİŞARE EDİLMESİ GÖRÜŞÜNDEYİM.SELASM VE DUA iLE

Ve aleykümselam...

Personel Yönetimi Ekimizden çıkan bir karar , Rabbim kardeşlerimizden razı olsun.:a12:

İnşaAllah hayırlı bir paylaşım olacak ...

Bu arada sizi de listeye dahil ediyoruz , değil mi?
( Aslında zorla da olsa dahil edeceğim de , yine de nezaket icabı sorayım dedim... :a26: )

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
Ve aleykümselam...

Personel Yönetimi Ekimizden çıkan bir karar , Rabbim kardeşlerimizden razı olsun.:a12:

İnşaAllah hayırlı bir paylaşım olacak ...

Bu arada sizi de listeye dahil ediyoruz , değil mi?
( Aslında zorla da olsa dahil edeceğim de , yine de nezaket icabı sorayım dedim... :a26: )

TABİ DAHİL OLACAĞIM ELBETTE.ZATEN ÖNEMLİ OLAN KİMİN YAPTIĞI DEĞİL ZATEN.UYGALANMASI YALNIZ GURUPLARA AYRILMASI KENDİ GÖRÜŞÜMCE BİRAZ KARIŞIK.HER NAMAZDA HERKEZ HERKEZE DUA ETSE OLMAZMI?. BASİTE İNDİRGEMENİN UYGULAMA AÇISINDAN DAHA RAHAT OLACAĞI GÖRÜŞÜNDEYİM.SELAM VE DUA iLE

GEVHER

Yönetici
TABİ DAHİL OLACAĞIM ELBETTE.ZATEN ÖNEMLİ OLAN KİMİN YAPTIĞI DEĞİL ZATEN.UYGALANMASI YALNIZ GURUPLARA AYRILMASI KENDİ GÖRÜŞÜMCE BİRAZ KARIŞIK.HER NAMAZDA HERKEZ HERKEZE DUA ETSE OLMAZMI?. BASİTE İNDİRGEMENİN UYGULAMA AÇISINDAN DAHA RAHAT OLACAĞI GÖRÜŞÜNDEYİM.SELAM VE DUA iLE

Aslında sizin belirttiğiniz şekilde bizim açmızdan takibi ve uygulaması da kolay olur kesinlikle , ancak aksiyon olursa kimse sıkılmaz, katılım da gitgide azalmaz diye düşündük.
Zira diğer dua kampanyalarında durum bu oluyor .
Ayrıca Kimse kaçmasın diye yoklama da şart... :a12:

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
Aslında sizin belirttiğiniz şekilde bizim açmızdan takibi ve uygulaması da kolay olur kesinlikle , ancak aksiyon olursa kimse sıkılmaz, katılım da gitgide azalmaz diye düşündük.
Zira diğer dua kampanyalarında durum bu oluyor .
Ayrıca Kimse kaçmasın diye yoklama da şart... :a12:

BİLMİYORUM İŞ DENEYİMLERİMDEN ALDIĞIM DENEYİM İLE BASİTE İNDİRGENEN KONULARDA DEVAMLILIĞIN DAHA ÇOK OLDUĞU GÖRÜŞÜNÜ HEP SAVUNUYORUM.BİR HER VAKİTTE DUA ALMAK VAR BİRDE GÜNÜN BELİRLİ VAKİTLERİNDE DUA ALMAK VAR.SİZ HANGİSİNİ TECİH EDERDİNİZ.BUNLAR SADECE BENİM ŞAHSİ DÜŞÜNCELERİM.UYGULAMA KARARI NE ALINIR İSE ELBETTE TABİİ OLURUM.SELAM VE DUA iLE

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Esselamüaleykum...

Esselamüaleykum...

Bizler insanız...
Beşeriz, şaşarız...
1., 2., 3...Sabah, öğle, akşam,....

Her namazadan sonra;
"Bugün, bu vakitte, İslamiyet.gen.tr sitemizde TEK YÜREK OLARAK kime dua ediliyorsa onlar için okuyorum Ya Rabbi...
Kabu eyle Ya Rabbi...
"

Diye dua edelim inşallah...

GEVHER

Yönetici
ve aleykümselam....

ve aleykümselam....

Bizler insanız...
Beşeriz, şaşarız...

Her namazadan sonra;
"Bugün, bu vakitte, İslamiyet.gen.tr sitemizde TEK YÜREK OLARAK kime dua ediliyorsa onlar için okuyorum Ya Rabbi...
Kabu eyle Ya Rabbi...
"

Rabbim razı olsun Mavci abim , yine yardımcı oldunuz.:a12:
Biz zaten forumda duyuracağız inşaAllah her vakitte , ama sizin dediğiniz gibi dua ederse kardeşlerimiz işi daha da garantiye alırız inşaAllah.

berat05

Yönetici
vealeykümselamveRahmetullahiveBerakatuhu

vealeykümselamveRahmetullahiveBerakatuhu

Bizler insanız...

Beşeriz, şaşarız...

Her namazadan sonra;
Kabu eyle Ya Rabbi..."

Maaşallah Mavci abimiz GÜZEL BİR ÇÖZÜM DAHA bulmuş...

Allah c.c. razı olsun...bu kendi adımada iyi oldu ;)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Esselamüaleykum...

Esselamüaleykum...

Rabbim razı olsun Mavci abim , yine yardımcı oldunuz.:a12:
Biz zaten forumda duyuracağız inşaAllah her vakitte , ama sizin dediğiniz gibi dua ederse kardeşlerimiz işi daha da garantiye alırız inşaAllah.

Maaşallah Mavci abimiz GÜZEL BİR ÇÖZÜM DAHA bulmuş...

Allah c.c. razı olsun...bu kendi adımada iyi oldu ;)

Allah CC. cümlemizden razı olsun...

Zamanımız unutkanlık zamanı...
Maalesef unutkanlık hastalık olmuş hem de çağımızın en büyük hastalığı...
İnşallah Rabbimiz bizleri kendini unutmayanlardan eylesin...
AMİNNN...

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
KONU İLE KENDİ DÜŞÜNCELERİMİ PAYLAŞMAK İSTİYORUM.FORMLARDA BİRTENE KARDEŞLİK KULÜBÜ ADI ALTINDA BİR KULÜB KURULABİLİR.BU KÜLÜBE ÜYE OLAN KARDEŞLERİMİZ HER VAKİTTE ÜYE OLAN KARDEŞLERİMİZE DUA EDEBİLİR.GÜN İÇİNDE DUA ETTİĞİNİ BU KULUP İÇİ PAYLAŞIMINDA BELİRTE BİLİR.BÖYLELİKLE KARDEŞLİK DUYGULAI PEKİŞMİŞ OLABİLİR.AYRIUCA İŞ,HASTALIK YOLCULUK VS. GİBİ SEBEPLER İLE 3 GÜN SİTEYE BİR KARDEŞİMİZİN GİRMEMESİ DOĞALDIR.BÖYLE DURUMLARDA DUALARDAN EKSİK BIRAKILMASI.İSMİNİN SİLİNMESİ PEK UYGUN BULMUYORUM.ZAMAN BİRAZ DAHA UZATILABİLİR.SONUÇTA BİR KAYBIMIZ OLMAZ.SELAM VE DUA iLE

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
ben ben bennnn de varım inşALLAH geçmişi okumaya pek vaktim yok şimdi bugun namazlarımızın ardından 1.gurup arkdaşarımıza dualar ediyoruz değil mi
niyetim
sevdiğim insanın bana olan sevgisinin ilgisinin saygısının muhabbetinin artması,birlik ve beraberliğimizin daha çok onun teşvikiyle davranışlarıyla adımlarıyla EFENDİMİZİN izinden giderek lezzetlenmesi,el ele RABBİMİN rızasını kazanarak yaşamanın istek ve arzusunun içimize gelmesi ve beraberliğimizin iman aşkıyla güçlenmesi,bu devrin sahabe ailelerinden birinin de bizim ailemiz olması,VE bu aile daha çok onun çabaları ve teşvikiyle şekil alması.beraber el ele ALLAH cc görür gibi yaşama arzusunun içimize gelmesi,onun istediğimden de güzel bi eş olması ve onun benden beklentilerinide bende bulması,el ele ama o benden bi kaç adım önde eli her daim elimde klavuzumuz KURANI KERİM,önderimiz HZ.MUHAMMED mustafa s.a.v,ve amacımız ALLAH cc rızası doğrltusunda yaşamak ve bu yaşam sitlinin hemen şimdiden kaderimize yazılması ve saçımız sakalımız ağarana kadar bu yaşam doğrultusunda el ele içimizde biririmize olan sevgi ve muhabbetle gidebilmek için bu hayatı benden çok onun istemesi ve bir an önce bu hayata girmeyi onun benden daha çok istemsi ve bana hal ve hareketleriyle örnek olması için tüm sınava girecekler ve gireceğim aöf sınavından büte kalmadan geçmek ve kpss sınavına girecekler ve nişanlım eniştem ve ben yüksek bir puan alıp ilk atamalarda hayırlı iman dolu bir iş ortamaına yerleşmek.ve sonra kpss ye bağladığım hayallerimi gerçekleştirmek ve aile içindeki sıkıntılarımızın son bulması.kötü ahlaklarımızın yok olması.bu duamın en yakın ve hayırlı bi zamanda kabul olması için

GEVHER

Yönetici
ben ben bennnn de varım inşALLAH geçmişi okumaya pek vaktim yok şimdi bugun namazlarımızın ardından 1.gurup arkdaşarımıza dualar ediyoruz değil mi
niyetim
sevdiğim insanın bana olan sevgisinin ilgisinin saygısının muhabbetinin artması,birlik ve beraberliğimizin daha çok onun teşvikiyle davranışlarıyla adımlarıyla EFENDİMİZİN izinden giderek lezzetlenmesi,el ele RABBİMİN rızasını kazanarak yaşamanın istek ve arzusunun içimize gelmesi ve beraberliğimizin iman aşkıyla güçlenmesi,bu devrin sahabe ailelerinden birinin de bizim ailemiz olması,VE bu aile daha çok onun çabaları ve teşvikiyle şekil alması.beraber el ele ALLAH cc görür gibi yaşama arzusunun içimize gelmesi,onun istediğimden de güzel bi eş olması ve onun benden beklentilerinide bende bulması,el ele ama o benden bi kaç adım önde eli her daim elimde klavuzumuz KURANI KERİM,önderimiz HZ.MUHAMMED mustafa s.a.v,ve amacımız ALLAH cc rızası doğrltusunda yaşamak ve bu yaşam sitlinin hemen şimdiden kaderimize yazılması ve saçımız sakalımız ağarana kadar bu yaşam doğrultusunda el ele içimizde biririmize olan sevgi ve muhabbetle gidebilmek için bu hayatı benden çok onun istemesi ve bir an önce bu hayata girmeyi onun benden daha çok istemsi ve bana hal ve hareketleriyle örnek olması için tüm sınava girecekler ve gireceğim aöf sınavından büte kalmadan geçmek ve kpss sınavına girecekler ve nişanlım eniştem ve ben yüksek bir puan alıp ilk atamalarda hayırlı iman dolu bir iş ortamaına yerleşmek.ve sonra kpss ye bağladığım hayallerimi gerçekleştirmek ve aile içindeki sıkıntılarımızın son bulması.kötü ahlaklarımızın yok olması.bu duamın en yakın ve hayırlı bi zamanda kabul olması için

Hoşgeldiniz kardeşim sefalar getirdiniz inşaAllah.
MaşaAllah , Barekallah...Bu nasıl bir şevk , nasıl bir heyecandır..:a12:
Rabbim bizlere de nasip etsin , dua etmeyi bu kadar heyecanla istemeyi...

Listeye eklendiniz kardeşim , hayırlı olsun.

C

cemal-i hilal

Selamin aleykum mumkunse eger bende katilmayi can-i gonulden isterim

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
Hoşgeldiniz kardeşim sefalar getirdiniz inşaAllah.
MaşaAllah , Barekallah...Bu nasıl bir şevk , nasıl bir heyecandır..:a12:
Rabbim bizlere de nasip etsin , dua etmeyi bu kadar heyecanla istemeyi...

Listeye eklendiniz kardeşim , hayırlı olsun.

amin amin cümlzemizle beraber hepimize inşALLAH.teşekkkür ederim aranıza aldğınız için :a12: geçmişi okudum daha uygulmaya başlamıyomuşuz hayırlara vesile olsun inşALLAH
EN EMİNE EMANET OLUN

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm .maşallah katılım artıcak inşallah.
yarın sabah başlıyoruz değilmi...peki gruptaki kişiler az değilmi

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
AleyküM SeLaM GevheR Kardeşim, Bende gruba girmek istiyorum mümkünse 5. gruba, dua'm ise :

"ALLAHIM GÖNLÜMDEKİNİ HAKKIMDA HAYIRLI EYLE; HAKKIMDA HAYIRLI OLANI GÖNLÜME RAZI EYLE"

SeLaM ve Dua iLe;

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt