Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (1 Kullanıcı)

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
s.a son tek harf bulmacası konun bir türlü açılmıyor,neden olabilir...
selametle...

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
s.a son tek harf bulmacası konun bir türlü açılmıyor,neden olabilir...
selametle...

A.S. KARDEŞİM BİR KARDEŞİMİZDE BENİM SELAM FORMUMU ACAMADIĞINI SÖYLEMİŞTİ BUNU BİLMİYORUM NEDEN OLUYOR AMA EN KISA ZAMANDA ÖĞRENECEM RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
resim yapıştırmayı yardımlarınla öğrendik nihayet. selametle kal abicim.

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM BENİM. EĞER BİRAZDA OLSA YARDIMIMIZ OLDU İSE COK MUTLU OLURUM RABBİME EMANET OL ARTIK YAPA BİLDİĞİNER COK SEVİNDİM KENDİNE İYİ BAK TAMAM SELAM VE DUIA İKE KAL

S

sahrada

öncelikle Selamlar Arkadaslar Ana Gelen Ileti özel Sayfam Varmi Yoksa Herkes Burdami Konusuyyor

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
güncel sohbetleri nasıl takip edebilirim

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ SEFA GETİRDİNİZ ÖNCE FORUM SAYFASINA GİRİN GÜNLÜK SOHBETLER ORADADIR BİR SAYFAYA GİRİNCE TEKRAR FORUM BÖLÜMÜNE TIKLARSANIZ TEKRAR GÜNCELLENECEKTİR RABBİME EMANETY OLUN SELAM VE DUA İLE

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
öncelikle Selamlar Arkadaslar Ana Gelen Ileti özel Sayfam Varmi Yoksa Herkes Burdami Konusuyyor

VE ALEY KÜM SELAM KARDEŞİM ÖNCELİKLE HOŞ GELDİNİZ SEFA GETİRDİNİZ SİZE ÖZEL BİR BÖYÜM YOK MAVCİ KARDEŞİMDE YAZMIŞ AMA BENDE YAZAYIM AMA İSTEDİĞİNİZ KONUYU İSTEDİĞİNİZ BİR FORM ACA BİLİRSİNİZ BAŞKA SORACAKLARINIZ OLURSA BURAYA YAZIN SELAM VE DUA İLE

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Cevdet abi,

Bir sorum var, siteye üye olduğum ilk zamanlarda Arkadaş & Yasaklı bölümü ne girip bazı kardeşlerimizi Arkadaşlar kategorisine seçmiştim, şimdi ise;
Kontrol Paneli'nden Arkadaş & Yasaklı Listeniz sayfası bomboş beyaz bir sayfa olarak açılıyor, arkadaş listemden çıkarmak istediklerim var ama bu sayfaya ulaşamıyorum, neden acaba ? web sayfasına ait teknik bir sorun mu yoksa benim pc'den mi kaynaklanıyor anlayamadım?

Şimdiden teşekkür ederim
Selam ve dua ile...

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Cevdet abi,

Bir sorum var, siteye üye olduğum ilk zamanlarda Arkadaş & Yasaklı bölümü ne girip bazı kardeşlerimizi Arkadaşlar kategorisine seçmiştim, şimdi ise;
Kontrol Paneli'nden Arkadaş & Yasaklı Listeniz sayfası bomboş beyaz bir sayfa olarak açılıyor, arkadaş listemden çıkarmak istediklerim var ama bu sayfaya ulaşamıyorum, neden acaba ? web sayfasına ait teknik bir sorun mu yoksa benim pc'den mi kaynaklanıyor anlayamadım?

Şimdiden teşekkür ederim
Selam ve dua ile...

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM BU SORUMUNUZU BİRAZDAN VERECEM ADRESİ TIKLAYIN NE İSTİYORSANIZ ORAYA YAZIN RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE KALIN

iletişim Islamiyet.gen.tr - Huzur Dolu

sengul

Kayıtlı Kullanıcı
s.a...

cevdet kardeş..

ben kendi forumumu moderatöre bildiremiyorum...
bunlar çıkıyor...

Sayın sengul, bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yoktur. Bunun nedeni aşağıdakilerden biri olabilir:

Bu bölüm forumdan kaldırılmış olabilir.
Bu uyarıyı foruma ekli bir dosyaya tıkladığınızda aldı iseniz, foruma ekli dosyalar kaldırılmıştır.
Kullanıcı izinleriniz veya üyesi olduğunuz grubun izinleri, bu sayfayı görüntülemenize izin vermiyor. Yada admin ayarlarıyla uğraşıyor olabilirsiniz ve izniniz olmadığından bu sayfayı görüntüleyemiyorsunuz.
Veya girmek istediğiniz konu forumdan kaldırılmıştır.

ayrıca üyelik iptali için bir aydır iletişim bölümüne bize bildirine mail atamıyorum..

lütfen bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz...

saygılar...

kişisel aktivite:Lütfen bu sayfadan çıkarken peygamber efendimiz (sav) e SALATU SELAM okuyunuz

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
s.a...

cevdet kardeş..

ben kendi forumumu moderatöre bildiremiyorum...
bunlar çıkıyor...

Sayın sengul, bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yoktur. Bunun nedeni aşağıdakilerden biri olabilir:

Bu bölüm forumdan kaldırılmış olabilir.
Bu uyarıyı foruma ekli bir dosyaya tıkladığınızda aldı iseniz, foruma ekli dosyalar kaldırılmıştır.
Kullanıcı izinleriniz veya üyesi olduğunuz grubun izinleri, bu sayfayı görüntülemenize izin vermiyor. Yada admin ayarlarıyla uğraşıyor olabilirsiniz ve izniniz olmadığından bu sayfayı görüntüleyemiyorsunuz.
Veya girmek istediğiniz konu forumdan kaldırılmıştır.

ayrıca üyelik iptali için bir aydır iletişim bölümüne bize bildirine mail atamıyorum..

lütfen bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz...

saygılar...

kişisel aktivite:Lütfen bu sayfadan çıkarken peygamber efendimiz (sav) e SALATU SELAM okuyunuz

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ŞİMDİ SİZ FORMUNUZUN OLDUĞU YERDEKİ ÜCGEN İŞARETİNİ TIKLAYIN ORADAN BİR ŞEY OLMAZSA ŞİMDİ VERECEM ADRESE YAZ BİRDE BUNU DENE RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE KALIN

iletişim Islamiyet.gen.tr - Huzur Dolu

sengul

Kayıtlı Kullanıcı
üçgenden Olmuyor Kardeşim..yine Ayni Yazilar çikiyor...siz Benim şu 5 Dk Delikanli Olun Hoşçakalin Başlikli Açtiğim Forumu O üçgene Iptal Edilmesi Için Yazi Yazarmisiniz..

Linke De Mazlumkul Kardeşe Verdiğiniz Yerden Ulaşacağim Inşaallah...

çok Tşk...

Hakkinizi Helal Ediniz ..

Selametle...

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
üçgenden Olmuyor Kardeşim..yine Ayni Yazilar çikiyor...siz Benim şu 5 Dk Delikanli Olun Hoşçakalin Başlikli Açtiğim Forumu O üçgene Iptal Edilmesi Için Yazi Yazarmisiniz..

Linke De Mazlumkul Kardeşe Verdiğiniz Yerden Ulaşacağim Inşaallah...

çok Tşk...

Hakkinizi Helal Ediniz ..

Selametle...

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM TAMAM BEN GEREKENİ YAPARIM RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE KALIN

Âmâk-ı Hayal

Kayıtlı Kullanıcı
Ben de özel mesaj sistemi görünmüyor ve profilleri de görüntüleyemiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Ben de özel mesaj sistemi görünmüyor ve profilleri de görüntüleyemiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM BURADA ÖZEL MESAJ BÖLÜMÜ YAK CÜNKÜ BAZI NEDENLERDEN DOLAYI KALDIRILDI ANCAK KENDİ PROFİLİNİZİ GÖRE BİLİRSİNİZ RABBİME EMANET SELAM VE DUAİLE

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt