Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (1 Kullanıcı)

sengul

Kayıtlı Kullanıcı
s.a...

cevdet kardeş hakkını helal et..

sitede hiç moderatör yokmu yani biri şimdi girse bize küfür etse ..(yanlış anlaşılmasın en uç örneği veriyorum)

o küfüre sanal sanal bakacakmıyız saatlerce..

neden yazdım..uygun olmayan forumları gerekçeleri ile yazıyoruz hala güncelenebiliniyor..

bilginiz varsa mümkünse bu konu sitede nasıl çözülüyor..

selametle...

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
s.a...

cevdet kardeş hakkını helal et..

sitede hiç moderatör yokmu yani biri şimdi girse bize küfür etse ..(yanlış anlaşılmasın en uç örneği veriyorum)

o küfüre sanal sanal bakacakmıyız saatlerce..

neden yazdım..uygun olmayan forumları gerekçeleri ile yazıyoruz hala güncelenebiliniyor..

bilginiz varsa mümkünse bu konu sitede nasıl çözülüyor..

selametle...

ve aleyküm selam kardeşim sizin anlatmak istediğinizi cok iyi anlıyorum ama biride gelip şengül diye bir kardeşimin olduğu bir siteye küfür yazacak kadar salak yoktur sanırım demi neyse bu tabi espiri idi ama benim şukadar bilgim var biliyorsun yönetici veya adminler iptal oldu şu an sadece erkan bey var ve oda bazı işlerinin yoğunluğu galiba bu sıralar fazla takılamıyor ama gelir ve ilgilenir bundan eminim sizin formunuzu bildirdim ve cok yakındada yönetici ve admin secimi yapılacak siz rahat olun rabbime emanet olun selam ve dua ile kalın kardeşim

müslim88

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun açtığınız konu için çok faydası oldu Allah a emanet ol

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm.Hayırlı Akşamlar,Sıla elifimbenim rumuzlu ablam 4.üncü hatimden almış olduğu 17.nci cüzü okumuş.Sizlere yazamıyor çünki o kadar uğraşmasına karşı siteye epey zamandır girmesi mümkün olmuyormuş.Bana bildirdi.Cevap yazılacak ya o yokmuş ve kayıtlı deyilmiş.parplasını ve şifresini veriyormuş ama kabul etmiyormuş.Yeni istiyormuş yolladık deniliyor fakat e mail gelmiyormuş.Yani hiç bir şekilde siteden e mail gitmiyormuş.Sana yazmaktaki nedenim,ben siteye sorunumuzu nasıl yazıcagımı bilmiyorum.Allah rızası için yardımcı olursan çok sevinirim.Yenidenmi başvurmak gerekiyor acaba.Kısa zamanda beni bilgilendirirsen çok sevinirim.okunan 4 hatimdeki 7 nci ve 17 nci cüzleri Annem,Babam ve her ikisininde ahirete göç etmiş cümle ölmüşlerimize,Annem ve Babamızın ruhu içinde yazarsanız bizleri çok mutlu edersiniz.AllahaEmanet Olun.Site yöneticilerindende özür dilerim.Ama gerçekten nereye yazacagımı bilmiyorum

hayırlı akşamlar.elifimbeim ablanın kardeşi namerve benim hatim forumuna yazmış. yardımcı olursanız sevinirim.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı akşamlar.elifimbeim ablanın kardeşi namerve benim hatim forumuna yazmış. yardımcı olursanız sevinirim.

selamün aleyküm kardeşim gerekli yerlere bildirdim inşallah bize veya kardeşimize bir haber gider rabbime emanet olun selam ve dua ile

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
TANIŞMA BÖLÜMÜNDE YENİ KONU VAR ONU AC VE YAZ TAMAM KARDEŞİM BEKLİYORUM

sultanim

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşlerim ben yeni üye oldum ve sizlerle tanışmak istiyorum :)

CAN DOSTU

Kayıtlı Kullanıcı
A.S KARDEŞİM HOŞ GELDİN ÜYELİĞİN DAİM OLUR İNŞALLAH SELAM VE DUA İLE

:evet:evetB)B)

sultanim

Kayıtlı Kullanıcı
s.a yaa ben yeni üye oldum.bikaç yerde dua formundan bahsedilmiş bende sizlerle dua kardeşliği yapmak istiyorum ama nerden ve nasıl gireceğimi bulamadım acil yardımlarınızı bekliyorum

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM SORULARINIZI BURAYA YAZIN İNŞALLAH

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşim Bakin Kesinlikle Vaz Gecmeyin Ve Defalarca Sorun şimdi Bulunduğumuz Forum Sayfasini Acin Ne Hakkinda Veya Hangi Konu Hakkinda Yazacaksan O Konun Başliğina Tiklayin Acin Acilan Konularin Forumlarin üst Tarafina Bakin Yeni Konu Diye Bir Yazi Göreceksiniz Ve Onu Acin Sonra Yazacaklarinizi Yazin Bir De Yazinizin Başliği 4 Kelimeden Fazla Olmasin Yine Kabul Edilmez Zaten Acmaya Başlayin Ve Ne Yaziliyorsa Okuyarak Takip Ederseniz Hedefe Ulaşirsiniz Başarilar Dilerim Rabbime Emanet Olun Selam Ve Dua Ile

zengin

Kayıtlı Kullanıcı
ben hiç birşey anlamadım yardım edin

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
_____selamün aleyküm cevdet abimiz benim saat ayarım iki saat geriden takip ediyor.. bunu nasıl düzeltebiliriz .. kontrol panelinden baktım dikkatimi çeken olmadı .. yardımcı olabilirseniz sevinecegim ABİ..
RABBİMİZE EMANET OLUNUZ
SELAM VE DUA İLE____

rojda44

Kayıtlı Kullanıcı
ya ben bi forum açmak istiyporum ama nasıl açılır bilmiyorumyardımcı olurmusunuz? şimdiden çok sağ olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt