Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (1 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
cevdet Kardeşim Ben Arkadaş Larin üzerine Veya Isimlerinin üzerin Bastiğim Zaman Bana Bilgi Vermiyo Yada Daha Açik Bu Bölüme Giremezsin Diyor Ben çok Acemiyim Yardim Edermisin Rica Etsem.allah Razi Olsun

selamün Aleyküm Kardeşim Inan O Kadar Morelim Bozuktuki Siz Biran Bana Tebesüm Ettirdiniz Nasilmi Arkadaşlarin üzerine Basinca Yazmişiniz Arkadaşin üzerine Basinca Ne Bekliyorsunuz Bakin Dayakta Yersiniz Dikkat Edin :k Neyse Buda Benin şakamdi

Gelelim Konuya Siz Arkadaşlarionizin üzerine Basinca Forumlarinimi Görmek Istiyorsunuz Yoksa özel Mesaj Yerinimi Bunu Yazarsaniz Daha Acik Olurdu Neyese özel Mesaji Soruyorsaniz Iptal Edildi Artik Yok Forumlari Soruyorsaniz Siz önce Konturol Panaline Girin Ayarlarinizi Okuyarak Tekrar Ayarlayin Rabbime Emanet Olun Selam Ve Dua Ile Kalin

sewwda66

Kayıtlı Kullanıcı
selamün Aleyküm Kardeşim Inan O Kadar Morelim Bozuktuki Siz Biran Bana Tebesüm Ettirdiniz Nasilmi Arkadaşlarin üzerine Basinca Yazmişiniz Arkadaşin üzerine Basinca Ne Bekliyorsunuz Bakin Dayakta Yersiniz Dikkat Edin :k Neyse Buda Benin şakamdi

Gelelim Konuya Siz Arkadaşlarionizin üzerine Basinca Forumlarinimi Görmek Istiyorsunuz Yoksa özel Mesaj Yerinimi Bunu Yazarsaniz Daha Acik Olurdu Neyese özel Mesaji Soruyorsaniz Iptal Edildi Artik Yok Forumlari Soruyorsaniz Siz önce Konturol Panaline Girin Ayarlarinizi Okuyarak Tekrar Ayarlayin Rabbime Emanet Olun Selam Ve Dua Ile Kalin

Allah razı olSUN.TEBESSÜM ETTİRDİSE NE MUTLU BANA MORALİNMİ BOZUK DİYA BİR KONU AÇMIŞTIM ONU OKU MORLİN DÜZELİR. RABBİM MORALİNİ BOZAN ŞEYİ HAYIR ETSİN İNŞALLAH ... AEO

canyürekli

Kayıtlı Kullanıcı
ben Yeni Bir Uyeyim Siteyi Cok Begendim Insallah Hayirlara Vesile Olur Allaha Emanet Olun

humeyra1

Kayıtlı Kullanıcı
ya yanlız bir şey sorcam you tube kapalı you tube a girmenin başaka bir yolu yok mu

7gülnisa2006

Kayıtlı Kullanıcı
evet ya lütfen yardım edin ben nasıl sohbet edeceğim burası diğer sitelere göre çok karışık bana gelen mesajları nasıl alıcağımı bile bilmiyorum

sonayg

Kayıtlı Kullanıcı
Begin browsing e tıklayacaksın youtube açılır A.E.O

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
evet ya lütfen yardım edin ben nasıl sohbet edeceğim burası diğer sitelere göre çok karışık bana gelen mesajları nasıl alıcağımı bile bilmiyorum

selamün aleyküm kardeşim aramıza hoş geldiniz sefa getirdiniz bu sitede özel mesaj yok ve bir sorumunuz olursa ana sayfada bize yazın var oraya yazın selam ve dua ile kalın

_Gebzeli Beyza_

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.
benim sorunum kim nerde veya örnek olarak kişisel özelliklelerime bakamıyorum..
Yada istediğim kişiye mesaj yazamıyorum....Allah razı olsun...

_Gebzeli Beyza_

Kayıtlı Kullanıcı
En sıkıntılısı ise ;

Ekeldiğim konuya yorum yapılmış mı bakamaıyorum :/ ?

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.
benim sorunum kim nerde veya örnek olarak kişisel özelliklelerime bakamıyorum..
Yada istediğim kişiye mesaj yazamıyorum....Allah razı olsun...

a.s. kardeşim öncelikle aramıza hoş geldiniz sefa getirdiniz sizin bahsettiğiniz özel mesaj felan yok burada kim nerede bölümüde yok başka sorunuz olursa ben buradayım rabbime emanet olun selam ve dua ile kalın

sweet_büşra

Kayıtlı Kullanıcı
acaba avatarımızı nasıl değiştiriyoruz??yardımcı olursanız sevinirim:)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
acaba Avatarımızı Nasıl Değiştiriyoruz??yardımcı Olursanız Sevinirim:)

selamün Aleyküm Kardeşim öncelikle Aramiza Hoş Geldiniz Sefalar Getirdiniz Avatari Değiştirmek Sira Ile şöyle üst Tarafta Konturol Paneli Var Onu Ac Ve Avatar Düzenle Butonuna Bas Sonra Bilgi Sayarindan Istediğin Resmi Sec Kaydet Hepsi Bu Yapamazsan Tekrar Sor Rabbime Emanet Olun Selam Ve Dua Ile Kalin

keyfhoşe

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ben siteye yeni katıldım yeni yeni bşeyler yapmak daha çok bilinçlenmek istiyorum.şimdiden yardımlarınıza teşekkür ederim.Allaha emanet olun

masmavi_44

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun hepinizden..yeni üyeyim..şuan istediğim tek şey,yazdıklarıma bi cvp?1000 tane ihlası şerif okuyup listeye eklenmesi için ileti yazdım ama cvp alamadım.aktif değilmiyim acaba?

masmavi_44

Kayıtlı Kullanıcı
bana gelen mesajları nasıl okuycam?lütfen yardımcı olumusunuz?

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Selamünaleykum...

Selamünaleykum...

Allah razı olsun hepinizden..yeni üyeyim..şuan istediğim tek şey,yazdıklarıma bi cvp?1000 tane ihlası şerif okuyup listeye eklenmesi için ileti yazdım ama cvp alamadım.aktif değilmiyim acaba?

bana gelen mesajları nasıl okuycam?lütfen yardımcı olumusunuz?

Hoşgeldiniz...
Üyeliğiniz hayırlı olsun...,

Üst kısımda KONTROL PANELİ var...
Onu tıklarsanız,
Oradan üye olduğunuz konuları görebilir ve cevap yazabilirsiniz...Kısaca...
:a12:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt