Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (1 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
_____selamün aleyküm cevdet abimiz benim saat ayarım iki saat geriden takip ediyor.. bunu nasıl düzeltebiliriz .. kontrol panelinden baktım dikkatimi çeken olmadı .. yardımcı olabilirseniz sevinecegim ABİ..
RABBİMİZE EMANET OLUNUZ
SELAM VE DUA İLE____

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ŞİMDİ KONTUROL PANELİNE GİRİN DÜĞZENLE VE ZAMAN AYARINDAN ŞU AYARI YAPIN

GMT+2. 00 YE AL

RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
ya ben bi forum açmak istiyporum ama nasıl açılır bilmiyorumyardımcı olurmusunuz? şimdiden çok sağ olun

Selamün Aleyküm Kardeşim Bakin Kesinlikle Vaz Gecmeyin Ve Defalarca Sorun şimdi Bulunduğumuz Forum Sayfasini Acin Ne Hakkinda Veya Hangi Konu Hakkinda Yazacaksan O Konun Başliğina Tiklayin Acin Acilan Konularin Forumlarin üst Tarafina Bakin Yeni Konu Diye Bir Yazi Göreceksiniz Ve Onu Acin Sonra Yazacaklarinizi Yazin Bir De Yazinizin Başliği 4 Kelimeden Fazla Olmasin Yine Kabul Edilmez Zaten Acmaya Başlayin Ve Ne Yaziliyorsa Okuyarak Takip Ederseniz Hedefe Ulaşirsiniz Başarilar Dilerim Rabbime Emanet Olun Selam Ve Dua Ile

canderda

Kayıtlı Kullanıcı
ben bu siteye nasıl gireceğimi bilmiyorum

canderda

Kayıtlı Kullanıcı
bu sitedeki konuşmalar canlı mı

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
bu Sitedeki Konuşmalar Canlı Mı

selamün Aleyküm Kardeşim Aramiza Hoş Geldiniz Evet Girmişin Ve Yazmişin Bile Evet Konuşmalar Canli Ama Onley Olanlar Cevap Verebilir Sormak Istediğiniz Varsa Bana Sorum Yardimci Olmaya Calişirim Rabbime Emanet Olun

leyla-1

Altın Üye
.......................

Su_DaMLaSi

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyna Ve Aleykum Selam

elinize saglık aydınlatıcı :)

leyla-1 kardeşim allah razı olsun dualarınız için ecmain ins allah

leyla-1

Altın Üye
Aleyna Ve Aleykum Selam

elinize saglık aydınlatıcı :)

leyla-1 kardeşim allah razı olsun dualarınız için ecmain ins allah

Amin
Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak her ili dünyada da umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullarolmak nasip etsin Rabbimkendi rızası için.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.:(

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
.......................

selamün Aleyküm Kardeşim Burada Ben Bir Iki Gün önce Bir Yazi Okumuştum Inan Siteye Girip Cevap Yazacak Zamanim Olmamişti şimdi Tekrar Yazmani Istiyorum Hala Sen Istediğini Istiyorsan Rabbime Emanet Olun Selam Ve Dua Ile

leyla-1

Altın Üye
selamün Aleyküm Kardeşim Burada Ben Bir Iki Gün önce Bir Yazi Okumuştum Inan Siteye Girip Cevap Yazacak Zamanim Olmamişti şimdi Tekrar Yazmani Istiyorum Hala Sen Istediğini Istiyorsan Rabbime Emanet Olun Selam Ve Dua Ile

Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun sizden bir haber gelmeyince bende biraz önce yazıyı sildim kardeşim.
Allah razı olsun sizden bir ricam olacaktı Allah rızası için Hatim yapmak için benim için form açabilir misiniz şu anda bulunduğumu sıkıntılardan çıkmazlarden engellerden olumsuzluklardan olumsuz düşüncelerinden kurtulmak için şu anda hayırlısıyla olmasını istediğim bir gönül muradımın hayırlısıyla olmasın engellerin hayırsızları olumluya hayırlıya çevrlimesini Allah'tan kendi rızası için ayrıca Rabbim'den gönlüme göre huzurlu mutlu bir yuva kurmak engelellerden olsumsuzluktan kurtulmak niyetiyle inşallah.
Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda bırakmasın kedni kapsından başk kul kapısına muhtaç etmesin.
Form açarsanız kardeşim ilk cüzü bir teyzeyle beraber okuyacağız Allah'ın izniyle inşallah ben fazla hızlı okuyamadığım için ancak kardeşim.
Allah hepinizden razı olsun Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun selma ve dua ile Allah'a emanet olun.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm Selam Kardeşim Allah Razı Olsun Sizden Bir Haber Gelmeyince Bende Biraz önce Yazıyı Sildim Kardeşim.
Allah Razı Olsun Sizden Bir Ricam Olacaktı Allah Rızası Için Hatim Yapmak Için Benim Için Form Açabilir Misiniz şu Anda Bulunduğumu Sıkıntılardan çıkmazlarden Engellerden Olumsuzluklardan Olumsuz Düşüncelerinden Kurtulmak Için şu Anda Hayırlısıyla Olmasını Istediğim Bir Gönül Muradımın Hayırlısıyla Olmasın Engellerin Hayırsızları Olumluya Hayırlıya çevrlimesini Allah'tan Kendi Rızası Için Ayrıca Rabbim'den Gönlüme Göre Huzurlu Mutlu Bir Yuva Kurmak Engelellerden Olsumsuzluktan Kurtulmak Niyetiyle Inşallah.
Allah Hepimizin Dualarını Kabul Etsin Inşallah Hiç Birimizi Darda Sıkıntıda çıkmazda Bırakmasın Kedni Kapsından Başk Kul Kapısına Muhtaç Etmesin.
Form Açarsanız Kardeşim Ilk Cüzü Bir Teyzeyle Beraber Okuyacağız Allah'ın Izniyle Inşallah Ben Fazla Hızlı Okuyamadığım Için Ancak Kardeşim.
Allah Hepinizden Razı Olsun Rabbim Hepimizin Yar Ve Yardımcısı Olsun Selma Ve Dua Ile Allah'a Emanet Olun.

ve Aleyküm Selam Kardeşim Formunuzu Actim Inşallah Rabbim Dualarimizi Kabul Eder Kardeşim Olurya Ben Olamam Siz Takip Edersiniz Artik Yaradab Rabbime Emanet Olun Selam Ve Dua Ile Kalin

leyla-1

Altın Üye
ve Aleyküm Selam Kardeşim Formunuzu Actim Inşallah Rabbim Dualarimizi Kabul Eder Kardeşim Olurya Ben Olamam Siz Takip Edersiniz Artik Yaradab Rabbime Emanet Olun Selam Ve Dua Ile Kalin
Amin.
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun bütün yardımlarınızdan dolayı emeiğinize sağlık Rabbim mükafatınızı her iki dünyada da kat kat almak nasip etsin. Rabbim içinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip edip yaşamımıza bir düzen bir yön nasip etsin Rabbim Alalh herkese hayırlı rızk iş kapıları nasip etsin kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin kimseye fırsat vermesin inşallah. allah sonumuzu hayırlara vesile etsin engelelleri olumsuzlukları ortadan kaldırıp olumluya hayırlıya çevirsin inşallah kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.:)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Amin.
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun bütün yardımlarınızdan dolayı emeiğinize sağlık Rabbim mükafatınızı her iki dünyada da kat kat almak nasip etsin. Rabbim içinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip edip yaşamımıza bir düzen bir yön nasip etsin Rabbim Alalh herkese hayırlı rızk iş kapıları nasip etsin kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin kimseye fırsat vermesin inşallah. allah sonumuzu hayırlara vesile etsin engelelleri olumsuzlukları ortadan kaldırıp olumluya hayırlıya çevirsin inşallah kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.:)

amin amin amin selam ve dua ile kalın kardeşim

gulun gulleri

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli gunler

Hayirli gunler

Ben yeni bir uyeyim siteyi cok begendim insallah hayirlara vesile olur allaha emanet olun

sewwda66

Kayıtlı Kullanıcı
selamün Aleyküm Kadreşim Aramiza Hoş Geldiniz Sefa Getirdiniz Rabbime Emanet Olun Selam Ve Dua Ile Kalin

Cevdet Kardeşim Ben Arkadaş Larin üzerine Veya Isimlerinin üzerin Bastiğim Zaman Bana Bilgi Vermiyo Yada Daha Açik Bu Bölüme Giremezsin Diyor Ben çok Acemiyim Yardim Edermisin Rica Etsem.Allah Razi Olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt