Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (1 Kullanıcı)

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
OKUNAN KİŞİ: LEYLA BELGİN KARDEŞİ;....(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Bir Gelin Hayirli Yuva Hayirli çocuklar Sikintilardan çikmazlardan Kurtulmasi Için)

Leyla Belgin.......10
Keltepe.............5
Cerennurum......3
Sıla1...............3
Fatmana..........3
Orkide.............2
Gülbanu..........3

ALINAN.........29
KALAN........41

Hep Beraber Kardeşliğe Iştirakiniz Olmasi Temennisiyle Rabbime Emanet Olun

gizemmsevgi

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞLERİM NE KADAR GÜZEL DÜŞÜNMÜSSÜNÜZ.BENİDE EKLEYİN..AMA İŞYERİNDE OLDUĞUM İÇİN 1 YASİN OKUYACAĞİM..BENİM ALLAHIMDAN BİR ÇOK DUALARIMVAR RABBİM HEPSİNİ KABUL EYLESİNN AMİNNNN​

leyla-1

Altın Üye
benide listeye eklermisiniz allah herkesten razı olsun benim dileğimde annemle dayımın barışması 10 yıldır küsler günaydın hayırlı cumalar 3 yasinde ben alıyorum

Allah razı olsun kardeşim Rabbim dualarınımızı kabul etsin inşallah hayırlısıyla dayınla annenin tez zamanda barışmalarını nasip etsin Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.Bağlantı olmadığı için siteye giremedim sağolsun kardeşlerimiz listeyi yapmışlar Allah onlardan razı olsun.Rabbim hepimizin gönül muradlarını isteklerini dualarını kabul etsin hayırlısıyla bulunduğumuz sıkıntılardan çımazlardan hepimizi kurtarıp selametimize çıkarsın.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.Hayırlı cumalar...

leyla-1

Altın Üye
1.sıradaki ablamız için 3 tane yasin aldım Allah hayırlı bir gelin nasip etsin gerçekten anlaşamamak çok zor..

Allah razı olsun kardeşim Rabbim hayırlısıyla dualarımızı kabul etsin inşallah dua müminin silahıdır bizim Rabbim'e dua etmekten verdiği kulluk görevini yapmaktan Ondan istemekten başka yapacağımız birşey yok Allah Rahman'dır Rahim'dir Affedicidir Onun herşeye gücü yeter bizler Rabbim'den yeter ki istemesini bilelim Rabbim bizleri affedip huzuruna layık etsin ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin inşallah.
Rabbim herkese hayırlı eş,hayırlı çocuklar,hayırlı yuvalar,hayırlı iş,hayırlı ev hayırlı gönül muradalarını versin kötü art niyetli insalnalar fırsat vermesin.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun hayırlı cumalar...

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm benide listeye alırsanız sevinirm....benim niyetim kız kardeşimin ve çok sevdiğim bi arkadaşımın hayırlı yuva kurmaları....rabbimim tüm bekarlarımıza hayırlı kısmetler versin......bende 1.sıradaki akrdeşimiz için şimdilik 3 tane alıyorum okudukça devamınuı alırım..allaha emanet olun...

Allah razı olsun kardeşim Rabbim hayırlı dualarımızı kabul etsin inşallah Allah bizlerin yar ve yardımcısı olsun.İçinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan üzüntülerden bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarsın inşallah.

leyla-1

Altın Üye
Arkadaşlar beni de listeye ekler misiniz ? Niyetim(Hayırlısı ile içinde bulunduğum çıkmazdan kurtulup, feraha çıkmak.)

Listedeki Leyla Belgin kardeşi için 2 tane aldım şimdilik..

Allah razı olsun kardeşim Rabbim hayırlsıyla dualarımızı kabul etsin içinde bulunduğumuz sıkıntılardan üzüntülerden çıkmazlardan tez zamanda bizleri kurtarıp selametimize çıkarmak nasip etsin hepimizin gönlündeki hayırlı muradlara kavuşmak nasip etsin hayırlısıyla.

leyla-1

Altın Üye
beni de eklermisiniz dileğm eşimle ve ailesiyle sorunlar yaşıyorum.yaşadıklarım beni çok etkiliyor. ruhen zarar görüyorum.hakkımda hayırlısı ne ise Rabbim bana onu nasip etsin 1.sıradaki krdeşimiz için 3 tane alıyorum okuyunca tekrar alırım inş.

Allah razı olsun kardeşim yuvanda huzur mutluluk dirlik düzen versin Rabbim kimsenin kurulu yuvasının bozulmasına fırsat vermesin eşinle ve ailesiyle huzursuzlukların ortadan kaldırsın onları hidayet etsin içinde bulunduğunuz sıkıntılardan Rabbim tez zamanda selametinize çıkarsın inşallah.
Rabbim herkesin yuvasında huzur mutluluk dirlik düzen geçim versin kötülüklere fırsat vermesin, tüm bekar kızlara ve tüm bekar erkeklere hayırlı yuva kurmak gönül muradlarını nasip etsin Rabbim kötü art niyetli insanlara fırsat vermesin inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun hayırlı cumalar...

leyla-1

Altın Üye
SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞLERİM NE KADAR GÜZEL DÜŞÜNMÜSSÜNÜZ.BENİDE EKLEYİN..AMA İŞYERİNDE OLDUĞUM İÇİN 1 YASİN OKUYACAĞİM..BENİM ALLAHIMDAN BİR ÇOK DUALARIMVAR RABBİM HEPSİNİ KABUL EYLESİNN AMİNNNN​

Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hepimizin hayırlı gönül muradlarını dualarını kabul etsin inşallah.
Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul edip cennetinden hepimize birer köşk nasip etsin bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim hepimizi bizleride inşallah.

leyla-1

Altın Üye
OKUNAN KİŞİ: LEYLA BELGİN KARDEŞİ;....(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Bir Gelin Hayirli Yuva Hayirli çocuklar Sikintilardan çikmazlardan Kurtulmasi Için)

Leyla Belgin.......10
Keltepe.............5
Cerennurum......3
Sıla1...............3
Fatmana..........3
Orkide.............2
Gülbanu..........3
Gizemsevgi......1
ALINAN.........30
KALAN........40

Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin dünyada Kur'an ahirette iman dünyada dünya Ahirette ahiret muradımızı versin inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet ol..

leyla-1

Altın Üye
LİSTEMİZ:

1.kardeşimiz Için....(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Bir Gelin Hayirli Yuva Hayirli çocuklar Sikintilardan çikmazlardan Kurtulmasi Için)

2.leaves...(gönül Muradinin Olmasi Ailesinin Hidayet Olmasi Aramiza Tekrar Katilmasi Sikintilardan çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için)

3.Leyle Belgin...(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Iş çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için)

4.sıla1....(ailesinin hidayete ermesi doğru yolu bulmaları için)

5.nevin2007...(Oğlunun hastalığının iyileşmesi için)

6.keltepe....(Zararı olan bir aileden hayırlısı ile kurtulması için Allah tan bir sebep olması için)

7.Cerennurum....(Annesi ie dayısının barışması için)

8.Fatmana......(Kız kardeşi ve arkadaşının hayırlısı ile bir yuva kurmaları)

9.Orkide ....(Hayırlısı ile tez zamanda sıkıntılarından kurtulup,refaha çıkması için)

10.Gülbanu.....(Eşiyle ve ailesiyle olan sorunları hayırlısı ile halledip, sıkıntılarından kurtulması için)
11.gizemsevgi(Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarının hayırlsıyla kabul etmesi için)
12.neslihantuncel(gönül muradının olmasıbu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)
13.reyyan68(Kocasının içkiyi bırakması için)
14.zehra(sevdiği kişiyle evlenmesi için)

Rabbim Okuyanlardan Ve Okumayanlardan Razi Olsun Hep Beraber Kardeşliğe Iştirakiniz Olmasi Temennisiyle Rabbime Emanet Olun

okuyan kardeşlerim okuduklarında listemize ekleyebililirsiniz.

Rabbim hepimizden razı olsun doğrudan cennete girmek Cennetiyle Cemaline nail olmak peygamber efendimizin şefaatine nail olmak Komşu olmak nasip etsin Rabbim hepimize..
Rabbim dualarımızı kabul edip bizleri affetsin inşallah.Selam ve dua ile hayırlı cumalar..

neslihantuncel

Kayıtlı Kullanıcı
Listeye Benide Ekler Misiniz.gönül Muradimin Olmasi Için Ve Bu Yil Ki Sinavlarimin Iyi Geçmesi Için.

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
Ilk önce Bir Kardeşim Için Hayirli Bir Gelin Hayirli Bir Eş Hayirli çocuklar Için Huzurlu Mutlu Bir Yuva Gönül Muradi Için Rabbim Yaşamina Bir Düzen Versin Inşallah Bu Dünyada Ve Ahirrette Sevdiği Razi Olduğu Bir Kul Olmak Nasip Etsin Cümlemizi Bizleride Inşallah.
Selam Ve Dua Ile Allah'a Emmanet Olun...

selamun aleyküm kardeşim..

ilk sıradaki kardeşimize 5 tane yasin okudum...

RABBİM KUSURSUZ KABUL ETSİN İNŞAALLAH..

RABBİME EMANET OLUN DUA İLE..

HAYIRLI CUMALAR..

leyla-1

Altın Üye
Listeye Benide Ekler Misiniz.gönül Muradimin Olmasi Için Ve Bu Yil Ki Sinavlarimin Iyi Geçmesi Için.

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dularımızı kabul etsin hepimizn gönül muradımızı hayırlısıyla kabul etsin inşallah.
Rabbim kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın bütün sınava girecek kardeşlerimize başarı zihin açıklığı çalışma azmi versin Rabbim.
Allah hepimiizn yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile hayırlı cumalar...

leyla-1

Altın Üye
Alıntı:
ORKİDE´isimli üyeden Alıntı
LİSTEMİZ:

1.kardeşimiz Için....(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Bir Gelin Hayirli Yuva Hayirli çocuklar Sikintilardan çikmazlardan Kurtulmasi Için)

2.leaves...(gönül Muradinin Olmasi Ailesinin Hidayet Olmasi Aramiza Tekrar Katilmasi Sikintilardan çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için)

3.Leyle Belgin...(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Iş çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için)

4.sıla1....(ailesinin hidayete ermesi doğru yolu bulmaları için)

5.nevin2007...(Oğlunun hastalığının iyileşmesi için)

6.keltepe....(Zararı olan bir aileden hayırlısı ile kurtulması için Allah tan bir sebep olması için)

7.Cerennurum....(Annesi ie dayısının barışması için)

8.Fatmana......(Kız kardeşi ve arkadaşının hayırlısı ile bir yuva kurmaları)

9.Orkide ....(Hayırlısı ile tez zamanda sıkıntılarından kurtulup,refaha çıkması için)

10.Gülbanu.....(Eşiyle ve ailesiyle olan sorunları hayırlısı ile halledip, sıkıntılarından kurtulması için)
11.gizemsevgi(Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarının hayırlsıyla kabul etmesi için)
12.neslihantuncel(gönül muradının olmasıbu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)
Rabbim Okuyanlardan Ve Okumayanlardan Razi Olsun Hep Beraber Kardeşliğe Iştirakiniz Olmasi Temennisiyle Rabbime Emanet Olun

okuyan kardeşlerim okuduklarında listemize ekleyebililirsiniz.

Rabbim hepimizden razı olsun doğrudan cennete girmek Cennetiyle Cemaline nail olmak peygamber efendimizin şefaatine nail olmak Komşu olmak nasip etsin Rabbim hepimize..
Rabbim dualarımızı kabul edip bizleri affetsin inşallah.Selam ve dua ile hayırlı cumalar..

leyla-1

Altın Üye
selamun aleyküm kardeşim..

ilk sıradaki kardeşimize 5 tane yasin okudum...

RABBİM KUSURSUZ KABUL ETSİN İNŞAALLAH..

RABBİME EMANET OLUN DUA İLE..

HAYIRLI CUMALAR..

Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun dualarımızı kabul etsin inşallah Selam ve dua ile Allah'a emanet ol hayırlı cumalar...

leyla-1

Altın Üye

Leyla Belgin.......10
Keltepe.............5 okundu
Cerennurum......3
Sıla1...............3
Fatmana..........3 okundu
Orkide.............2
Gülbanu..........3
gizemsevgi......1
neslihantucel...2
leben.............3
zehra.............1
ALINAN.........36
KALAN........34

Allah hepinizden razı olsun kardeşlerim selam ve dua ile Allah'a emanet olun..

leben

Kayıtlı Kullanıcı
3 yasinde ben alıyım,
gönül fazla okumak ister ama çalıştığım için fazla okuyamıyorum.:(

rabbim tüm dualarımızı kabul eder,
hakkımızda her şeyin hayırlısını verir inşaallah

Allaha emanet olunuz.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
ORKİDE´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster OKUNAN KİŞİ: LEYLA BELGİN KARDEŞİ;....(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Bir Gelin Hayirli Yuva Hayirli çocuklar Sikintilardan çikmazlardan Kurtulmasi Için) -Leyla Belgin.......10 -Keltepe.............5 okundu -Cerennurum......3 -Sıla1...............3 -Fatmana..........3 -Orkide.............2 -Gülbanu..........3 -gizemsevgi......1 -neslihantucel...2 -leben.............3 -ALINAN.........35 -KALAN........35 Hep Beraber Kardeşliğe Iştirakiniz Olmasi Temennisiyle Rabbime Emanet Olun

reyyan68

Kayıtlı Kullanıcı
LİSTEYE BENİDE EKLERSENİZ SEVİNİRİM, KOCAMIN İÇKİYİ BIRAKMASI İÇİN..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt