Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (1 Kullanıcı)

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
neden bozuk çıkıyor ki mesajlarım fikri olan var mı? normal kopyala yapıştır yapıyorum.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
listeye ekleme yaptım ama mesajım bozuk çıktı sildim artık.

leyla-1

Altın Üye
neden bozuk çıkıyor ki mesajlarım fikri olan var mı? normal kopyala yapıştır yapıyorum.

Selam aleyküm kardeşim bende bilgisay konusunda pek fazla bilgim yok bende renki çıkarmak yazmak istiyorum bir türlü yapamıyorum sağolsun bu konuda kardeşlerimiz yardım ediyorlar Allah razı olsun tanışma köşesinde form var yine sorabilirsin canım Allah'a emanet ol..

leyla-1

Altın Üye
3 yasinde ben alıyım,
gönül fazla okumak ister ama çalıştığım için fazla okuyamıyorum.:(

rabbim tüm dualarımızı kabul eder,
hakkımızda her şeyin hayırlısını verir inşaallah

Allaha emanet olunuz.
Allah razı olsun kardeşim Rabbim inşallah hepimizin hayırlısıyla dualşarımızı kabul eder bu dünyada ve ahirette sevdiğ razı olduğu kullar olmak nasip etsin inşallah.
Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet ol hayırlı cumalar..

leyla-1

Altın Üye
LİSTEYE BENİDE EKLERSENİZ SEVİNİRİM, KOCAMIN İÇKİYİ BIRAKMASI İÇİN..
Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah eşinizide doğru yola iletip hidayete erdirir inşallah Rabbim hayırlı gönül muradınızı versin sizide tez zamanda sıkıntılarınızdan kurtarıp selametinize çıkarır inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun hayırlı cumalar...

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ben aldığım 3 yasini şerifi okudm..ALLAH KABUL ETSİN..ALLAHA EMANET OLUN..

leyla-1

Altın Üye
LİSTEMİZ:

1.kardeşimiz Için....(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Bir Gelin Hayirli Yuva Hayirli çocuklar Sikintilardan çikmazlardan Kurtulmasi Için)

2.leaves...(gönül Muradinin Olmasi Ailesinin Hidayet Olmasi Aramiza Tekrar Katilmasi Sikintilardan çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için)

3.Leyle Belgin...(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Iş çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için)

4.sıla1....(ailesinin hidayete ermesi doğru yolu bulmaları için)

5.nevin2007...(Oğlunun hastalığının iyileşmesi için)

6.keltepe....(Zararı olan bir aileden hayırlısı ile kurtulması için Allah tan bir sebep olması için)

7.Cerennurum....(Annesi ie dayısının barışması için)

8.Fatmana......(Kız kardeşi ve arkadaşının hayırlısı ile bir yuva kurmaları)

9.Orkide ....(Hayırlısı ile tez zamanda sıkıntılarından kurtulup,refaha çıkması için)

10.Gülbanu.....(Eşiyle ve ailesiyle olan sorunları hayırlısı ile halledip, sıkıntılarından kurtulması için)
11.gizemsevgi(Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarının hayırlsıyla kabul etmesi için)
12.neslihantuncel(gönül muradının olmasıbu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)
13.reyyan68(Kocasının içkiyi bırakması için)
14.zehra(sevdiği kişiyle evlenmesi için)
Rabbim Okuyanlardan Ve Okumayanlardan Razi Olsun Hep Beraber Kardeşliğe Iştirakiniz Olmasi Temennisiyle Rabbime Emanet Olun

okuyan kardeşlerim okuduklarında listemize ekleyebililirsiniz.

Rabbim hepimizden razı olsun doğrudan cennete girmek Cennetiyle Cemaline nail olmak peygamber efendimizin şefaatine nail olmak Komşu olmak nasip etsin Rabbim hepimize..
Rabbim dualarımızı kabul edip bizleri affetsin inşallah.Selam ve dua ile hayırlı cumalar

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm ben aldığım 3 yasini şerifi okudm..ALLAH KABUL ETSİN..ALLAHA EMANET OLUN..

Allah razı olsun kardeşim Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah hayırlısıyla selam ve dua ile Allah'a emant ol hayırlı cumalar...

_zehra_

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm.listeye benide eklerseniz çok sevinirim.hayırlısıyla tez zamanda sevdiğim insanla evlenebilmem için okumanızı istiyorum ve şimdilik başlangıç olarak bir tane okumak üzere alıyorum.selam ve dua ile....

leyla-1

Altın Üye
ORKİDE´isimli üyeden Alıntı
OKUNAN KİŞİ: LEYLA BELGİN KARDEŞİ;....(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Bir Gelin Hayirli Yuva Hayirli çocuklar Sikintilardan çikmazlardan Kurtulmasi Için)

Leyla Belgin.......10
Keltepe.............5 okundu
Cerennurum......3
Sıla1...............3
Fatmana..........3 okundu
Orkide.............2
Gülbanu..........3
gizemsevgi......1
neslihantucel...2
leben.............3
zehra.............1
ALINAN.........36
KALAN..........34

Hep Beraber Kardeşliğe Iştirakiniz Olmasi Temennisiyle Rabbime Emanet Olun

Allah hepinizden razı olsun kardeşlerim selam ve dua ile Allah'a emanet olun..

--------------------------------------------------------------------------------

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm.listeye benide eklerseniz çok sevinirim.hayırlısıyla tez zamanda sevdiğim insanla evlenebilmem için okumanızı istiyorum ve şimdilik başlangıç olarak bir tane okumak üzere alıyorum.selam ve dua ile....
Aleyküm selam kardeşim sizde listeye ekledim Rabbim hayırlı gönül muradınızı versin inşallah Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin engelleri olumsuzlukları sıkıntıları ortadan kaldırsınolumsuzlukları Rabbim olumluya çevirsin hayırlısıya birbirlerine seven kişilerinde hayırlısyla kavuşmak nasip etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun hayırlı cumalar..

_zehra_

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam kardeşim sizde listeye ekledim Rabbim hayırlı gönül muradınızı versin inşallah Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin engelleri olumsuzlukları sıkıntıları ortadan kaldırsınolumsuzlukları Rabbim olumluya çevirsin hayırlısıya birbirlerine seven kişilerinde hayırlısyla kavuşmak nasip etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun hayırlı cumalar..

ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN YAPTIĞINIZ DUALARA CANI GÖNÜLDEN AMİN DİYORUM KARDEŞİM RABBİM KİMSEYİ DARDA KOYMASIN KİMİN NE SIKINTISI VARSA RABBİM GİDERSİN CÜMLEMİZİN GÖNÜL MURATLARIMIZI YAŞAMAYI NAİP ETSİN İNŞALLAH.CENNETTE PEYGAMBERİMİZE KOMŞU OLMANIZ DUASIYLA.ALLAH A EMANET OLUN.SELAM VE DUA İLE...

leyla-1

Altın Üye
LİSTEMİZ:

1.kardeşimiz Için....(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Bir Gelin Hayirli Yuva Hayirli çocuklar Sikintilardan çikmazlardan Kurtulmasi Için)

2.leaves...(gönül Muradinin Olmasi Ailesinin Hidayet Olmasi Aramiza Tekrar Katilmasi Sikintilardan çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için)

3.Leyle Belgin...(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Iş çikmazlardan Tez Zamanda Kurtulup Selamete çikmak Için)

4.sıla1....(ailesinin hidayete ermesi doğru yolu bulmaları için)

5.nevin2007...(Oğlunun hastalığının iyileşmesi için)

6.keltepe....(Zararı olan bir aileden hayırlısı ile kurtulması için Allah tan bir sebep olması için)

7.Cerennurum....(Annesi ie dayısının barışması için)

8.Fatmana......(Kız kardeşi ve arkadaşının hayırlısı ile bir yuva kurmaları)

9.Orkide ....(Hayırlısı ile tez zamanda sıkıntılarından kurtulup,refaha çıkması için)

10.Gülbanu.....(Eşiyle ve ailesiyle olan sorunları hayırlısı ile halledip, sıkıntılarından kurtulması için)
11.gizemsevgi(Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarının hayırlsıyla kabul etmesi için)
12.neslihantuncel(gönül muradının olmasıbu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)
13.reyyan68(Kocasının içkiyi bırakması için)
14.zehra(sevdiği kişiyle evlenmesi için)

Rabbim Okuyanlardan Ve Okumayanlardan Razi Olsun Hep Beraber Kardeşliğe Iştirakiniz Olmasi Temennisiyle Rabbime Emanet Olun

okuyan kardeşlerim okuduklarında listemize ekleyebililirsiniz.

Rabbim hepimizden razı olsun doğrudan cennete girmek Cennetiyle Cemaline nail olmak peygamber efendimizin şefaatine nail olmak Komşu olmak nasip etsin Rabbim hepimize..
Rabbim dualarımızı kabul edip bizleri affetsin inşallah.Selam ve dua ile hayırlı cumalar

leyla-1

Altın Üye
ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN YAPTIĞINIZ DUALARA CANI GÖNÜLDEN AMİN DİYORUM KARDEŞİM RABBİM KİMSEYİ DARDA KOYMASIN KİMİN NE SIKINTISI VARSA RABBİM GİDERSİN CÜMLEMİZİN GÖNÜL MURATLARIMIZI YAŞAMAYI NAİP ETSİN İNŞALLAH.CENNETTE PEYGAMBERİMİZE KOMŞU OLMANIZ DUASIYLA.ALLAH A EMANET OLUN.SELAM VE DUA İLE...

Senden de kardeşim Rabbim binlerce kez razı olsun Rabbim hiç kimseyi darda sıkıntıda bırakmasın inşallah bu dünya bir imtihan olduğu için Rabbim hepimizi çeşitli şekilde imtaihan ediyor sabır ediyormuyuz yoksa isyan mı ediyoruz diye Rabbim inşallah sabırlarımızın en güzel mukafatını bu dünyada ve ahirette almak nasip etsin cümlemizi bizlerinde inşallah Rabbim'e uygun kullar olmak nasip etsin hepimizin yar ve yardımcısı olsun Allah dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla selam ve dua ile Allah'a emanet ol kardeşim...

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
OKUNAN KİŞİ: LEYLA BELGİN KARDEŞİ;....(gönül Muradinin Olmasi Hayirli Bir Gelin Hayirli Yuva Hayirli çocuklar Sikintilardan çikmazlardan Kurtulmasi Için)

Leyla Belgin.......10
Keltepe.............5 okundu
Cerennurum......3
Sıla1...............3
Fatmana..........3 okundu
Orkide.............2
Gülbanu..........3
gizemsevgi......1
neslihantucel...2
leben.............3
zehra.............1

ALINAN.........36
KALAN..........34

Hep Beraber Kardeşliğe Iştirakiniz Olmasi Temennisiyle Rabbime Emanet Olun

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
aldığım üç taneyi okudum Allah kabul etsin.

Kardelen..

Kayıtlı Kullanıcı
s.a bende bir tane alayım okuyunca haber veririm ama inşAllah daha çok okurumm..rabbim dualrınızı kabul eylesin..

gulbanu

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. aldığım üç taneyi okudum 3 tane daha alıyorum Rabbim kabul etsin inş.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt