Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mesleğimizden bahsedelim birazda... (1 Kullanıcı)

zikra_

Kayıtlı Kullanıcı
a.s bende ögrenciyiim ama arnızda en küçükleriyiim galiba cün kü 14 yasınddayıım veögrenciliq pekte kolayy degill tabiiiki bana göre

pastrychef

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeslerim Bende Ogrenciyim Yani Yanlizligimin Ogrencisi Yanlizligim Ve Nefsim Acaba Bu Sinavda Okulda Kalirmiyim Ya Sinavi Gecemessem Halim Ne Olur,,,,

derya61

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam ben okul öncesi öğretmenliği yapıyorum. çok güzel bir meslek şükrolsun Allah böyle güzel bir mesleği bana nasip etti inşallah hakkıyla yapmayıda nasip eder.Allah herkese işlerinde kolaylık versin

derya61

Kayıtlı Kullanıcı
:MALESEF BİR İŞİM YOK ÇÜNKÜ OKULUMU BİTİREMEDİM BAŞ ÖRTÜMÜ AÇMAMAK UĞRUNA AMA OLSUN İNŞAALLAH DÜZELİRDE MÜCAHİDE KARDEŞLERİM RAHATÇA OKUYABİLİRLER..ÇALIŞMAYA GELİNCE MEVLAMIN İZNİ OLMAYAN BİR ŞEYİ YAPAMAM ONUN İÇİN ÇALIŞMIYORUM.:AHOCAMA GİDEREK ARAPÇA ÖĞRENMEYE ÇALIŞIYORUM....
İLİM ELDE BİR ÇIRA
YAKTA MEVLAYI ARA, BULMAK OLMAK DEĞİLDİR,OLMAYA BAK OLMAYA......:gulegule

tebirk ediyorum sizi herkes yapamıyor sizin yaptığınızı biz yapamadık bir sürü taviz verdik veriyoruzda Allah affetsin. ama sizin yaptığınız çok güzel bir şey
mükafatını en güzel şekilde görürsünüz inşallah. bu arada avatardaki resim çok güzel Allah böyle değerli insanların şefaatlerini nasip etsin hepimize

imidik

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
blog.mynet.com
Güzel bir paylaşım ellerinize sağlık.Bende otomotiv sektöründeyim.

Slm ve Dua ile..

mr.Art

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm arkadaşlar.ben siteye henüz yeni katıldım.çok zevkli bir mesleğim olduğunu düşünüyorum ben iç mimarım,iç mekanların önce üç boyutlu çizimlerini yapıp işi alıyorum toplantılarla.Devamlı mobilya çizimleri yapıyorum ve atölyeye imalata veriyorum.Allah'a çok şükür ki sevdiğim bir mesleği nasib etmiş bana.

sengul

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamun Aleykum..

Inşaallah Bu Ay Smmm Belgemi Aliyorum..
Sitede Muhasebeci Arkadaşlarin Olmasi çok Güzel önümüzdeki ay Belgemi Alinca Ofis Açmayi Düşünüyorum..

Ayrica Ticaretle Uğraşiyorum..
Dünyaca ünlü Bir Lastik Firmasinin Bayiliklerini Işletiyoruz...

Işin Zor Yönüne Gelince:lastik Kokusu..

Selametle...

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
selamun aleyküm ben de halkla ilişkiler mezunuyum malesef başörtüsü problemi yüzünden kendi mesleğimi yapamıyorum.:A..hayırlısı inşllh...

seda_seda_

Kayıtlı Kullanıcı
uzgun

uzgun

suan en ıstedıgım heves duydugum meslek dın görevlısı.ancak ımam hatıpli olmadıgım ıcın öyle bı şansım yok malesef

seyyidetün_nisa

Kayıtlı Kullanıcı
tebirk ediyorum sizi herkes yapamıyor sizin yaptığınızı biz yapamadık bir sürü taviz verdik veriyoruzda Allah affetsin. ama sizin yaptığınız çok güzel bir şey
mükafatını en güzel şekilde görürsünüz inşallah. bu arada avatardaki resim çok güzel Allah böyle değerli insanların şefaatlerini nasip etsin hepimize

mükafatı tek biz değil tüm müslüman kardeşlerim görsün inşaallah.mevlam sizlerinde yardımcınız olsun,okumakta çok zor.keşke rahatça okuyabilsek.avatarımdaki resim büyük bir ALLAH DOSTUNUN resmi MEVLAM onların şefeatini nasib etsin.....selametle kal inşaallah...:H

ahnef

Kayıtlı Kullanıcı
s.a yaşım itibariyle şu an lise bire gitmem gerek ama başörtü sorunu yüzünden gidemiyoum maalesef.her zaman okulun en başarılı öğrencilerinnden oldum ama ahiretimi düşündüüüm için okumaktan vaz geçtim. şimdi boş duruyorum babam pazartesi günü almanyadan gelicek allah izi verirse. babamdan izin alıcam eğer izin verirse babamın fabrikasında sekreter olarak çalışacağım inş allah izin verirse. selam ve dua ile kalın inş

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
s.a yaşım itibariyle şu an lise bire gitmem gerek ama başörtü sorunu yüzünden gidemiyoum maalesef.her zaman okulun en başarılı öğrencilerinnden oldum ama ahiretimi düşündüüüm için okumaktan vaz geçtim. şimdi boş duruyorum babam pazartesi günü almanyadan gelicek allah izi verirse. babamdan izin alıcam eğer izin verirse babamın fabrikasında sekreter olarak çalışacağım inş allah izin verirse. selam ve dua ile kalın inş
ve aleyküm selam tuğba kardeşim inşaallah hakkında hayırlısı olsun

ebrarcicek

Kayıtlı Kullanıcı
Yıllarca Eskişehirde (okul için) oturdum. Mezundan sonra ist.a yerleştim. Yayınevlerinde garfiker olarak çalışmaktayım :)

ecthelion

Kayıtlı Kullanıcı
başörtüsü sorunu heryerde her topik de var.. burda da doğal olarak var.. inşallah şu sorun ortadan kalkar... bu arada ben de bil. müh. yim...

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar...
çoğumuz muhasebeci gerçekten.. ben de dahil..
özel bir şirkette muhasebeciyim ben de, çok şükür işyerimde ne başörtüme laf söylüyorlar ne de ibadetlerimde sorun çıkarıyorlar..
ama ben de aslında pek sevmiyorum işimi de devam ediyoruz şimdilik, Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin, amin.. :a03:

ebrar_reyyan

Kayıtlı Kullanıcı
su an işsizim )
üniveristeyi açık öğretim olarak okuyorum ön muhasebe tutabiliyorum sertifikalarım var bakalım uygun bi iş arıyorum sanki cv doldurur gibi anlattım

çengelköylü

Kayıtlı Kullanıcı
selamu aleküm arkadaşlar bende mali müşavirliğe hazırlanıyorum yukarda okudum muhasebeden pek memnun olunmadığınnı gördüm ama haklısınız zor meslek yıpratıcı meslek babam da mali müşavirr ama dünya hayatı işte bir şeylerle meşgul olup hayata gözlerimizi kapayacağız gerçek bu

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
selamu aleküm arkadaşlar bende mali müşavirliğe hazırlanıyorum yukarda okudum muhasebeden pek memnun olunmadığınnı gördüm ama haklısınız zor meslek yıpratıcı meslek babam da mali müşavirr ama dünya hayatı işte bir şeylerle meşgul olup hayata gözlerimizi kapayacağız gerçek bu

çok haklısın gerçekten..
selam ve dua ile.. :a03:

selimoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm...Ne güzel meslekleriniz var arkadaşlar...Ben sizler gibi masabaşı bir mesleğe sahip olamadım, ancak buna rağmen, beni köy köy dolaştırsada mesleğimi çok seviyorum..VETERİNER

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt