Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mesleğimizden bahsedelim birazda... (3 Kullanıcı)

zeymes

Kayıtlı Kullanıcı
ben de özel dikim yapıyorum
miletin derdi hiç çekilmiyor
eskiden severek yaptığım işi bana bıktırdılar
bide yanı sıra çocuk gelişimini okuyorum

**zulfiye**

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardesim ben ogretmenim..elhamdulillah meslegimi cok seviyorum..tabi ulkemde bunu tesetturlu yapmak zor ama Rabbim yardimcimiz olsun . o yuzden endonezya da calisiyorum.endonezya cocuklarina birseyler ogretmek harika bir duygu:D

nickyok

Kayıtlı Kullanıcı
s.a bende öğrenciyim arkadaşlar ama bu işten hiç bişi anlamadım bide istemediğin okulsa hiç

heartbroken

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

Ben üniversite öğrencisiyim, hafta sonları da bir dersanede ingilizce öğretmenliği yapıyorum. öğretmenliği çok seviyorum fakat özel sektör kesinlikle çok kötü. Bir kere sürekli beni makyaj yapmaya zorluyorlar, giyimim süzülüyor gittiğimde, neden kaşlarını almıyorsun diyen bile oldu. Benim o paraya ihtiyacım var ama böyle giderse ki öyle görünüyor, bu işi bırakacağım. Hiç memnun değilim, hatta beni bunalıma sokacak derecede manevi olarak yıpratıyor :( Allah sonumu hayr etsin...

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
bende ogrenciyim ama mezuniyetime 3 dersim kaldi.. doktor olucam insaallah bu zamnada drluk zor ama seviyorum insanlari .. insallah cok katkim olur..

embiyaaa

Kayıtlı Kullanıcı
bende isletme okuyuormm ogrenciim memnunummm...sukurrr...

harun78xxx

Kayıtlı Kullanıcı
benim mesleğimde öğretmenlik.mesleğimi seviyorum.son zamanlarda sağolsun büyüklerimiz bürokrasiyi azaltacaz diye geldiler bürokrasiye kağıda boğdular...buna rağmen güzel iş ...

mervenur16

Kayıtlı Kullanıcı
Ben de lise öğrencisiyim.Tabi zorluklarıda var;ama güzellikleride var.Bir iyi bir kötü geçiyo günler.Ah ah keşke psikolok olsam.Hayalim ya.İnsan sevdiği mesleği yapmalı.Allah her şeyin hayırlısını versin kardeşlerim.

kenan41

Kayıtlı Kullanıcı
s.a ben de bilgisayar teknikservis elemanıyıdım bir neden dolayı tekstil sektörüne gectim şimdi tül perde işinde calışıyorum bilğsiayar konusunda sıkıntısı olan varsa yarıdımcı olabilirm aynı zamanda cok şükür memnunum nasibim buyumuş bende severek yapıyorum zaten :)

tuba y

Kayıtlı Kullanıcı
bende lise son öğrencisiyim bilgisayar bölümü web tasarım alanını okuyorum ama şuan stajımı bankada yapıyorum ve ne kapalılığım bir sorun yaratıyor nede ibadetlerim allahıma çok şükür işimden çok memnunum ... selametle...

eylül as

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm arkadaşlar
ben de özel bi polikilinigin kafeteryasını çalıştırıyorum
işimi seviyorum dolu dolu geçiyor günlerim... insanlarla iç içesin gün nasıl bitiyor anlamıyorum bile...
ama hasta ve yaşlı insanlara çok üzülüyorum öyle hastalar geliyorki çocukları tarafından bile kötü duruma düşürülüyorlar allah islah etsin onları inşallah.

yalniz_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeslerim bende ögrenciyim herkez bi sekilde ögrenci olmustur nasildir bilirsiniz çalis çalis ve calis ama ben çok sosyal biriryim cesitli yardim spor kuruluslari fln kosturup duruyorum iste...bu arada lise 2. siniftayim ögrenciligi seviyorum ama yoruldugum zaman kacacak bi yol ariyorum rabbim herkezin yardimcisi olsun..selametle

imported_eli__f

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeslerim bende otistik çocuklar okulunda gönüllü çalışıyorum otistik bir çocuğa da sahibim ama bana sorarsanız okul mevcudu olan 120 çocuğum var.

Killer 7

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykum selam kardeşim
hehe benim işim eczacılık.ama çıktım işten.baya haksızlığa uğradım.şimdi iş bakıyorum.aslında işimi sevmiyorum.benim işim müzik.gitar.ben bunları seviyorum kocam askere gidecek.o sırada bende gitarla uğraşacam ve ona secdade örecem:) ama 460 gün bekleyecem ufffff:(

ramazanakbulut

Kayıtlı Kullanıcı
Ben işmakinesi obaratöriyim işim cokzor ama cokseviyorum evime helal ekmek getirmem onlsağlanıyor

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

Ben üniversite öğrencisiyim, hafta sonları da bir dersanede ingilizce öğretmenliği yapıyorum. öğretmenliği çok seviyorum fakat özel sektör kesinlikle çok kötü. Bir kere sürekli beni makyaj yapmaya zorluyorlar, giyimim süzülüyor gittiğimde, neden kaşlarını almıyorsun diyen bile oldu. Benim o paraya ihtiyacım var ama böyle giderse ki öyle görünüyor, bu işi bırakacağım. Hiç memnun değilim, hatta beni bunalıma sokacak derecede manevi olarak yıpratıyor :( Allah sonumu hayr etsin...

bende ogrenciyim ama mezuniyetime 3 dersim kaldi.. doktor olucam insaallah bu zamnada drluk zor ama seviyorum insanlari .. insallah cok katkim olur..

bende isletme okuyuormm ogrenciim memnunummm...sukurrr...
ve aleykümselam hayırlı günler Rabbimiz kolaylıklar versin inşaallah...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
bende lise son öğrencisiyim bilgisayar bölümü web tasarım alanını okuyorum ama şuan stajımı bankada yapıyorum ve ne kapalılığım bir sorun yaratıyor nede ibadetlerim allahıma çok şükür işimden çok memnunum ... selametle...

selamın aleyküm arkadaşlar

ben de özel bi polikilinigin kafeteryasını çalıştırıyorum
işimi seviyorum dolu dolu geçiyor günlerim... insanlarla iç içesin gün nasıl bitiyor anlamıyorum bile...

ama hasta ve yaşlı insanlara çok üzülüyorum öyle hastalar geliyorki çocukları tarafından bile kötü duruma düşürülüyorlar allah islah etsin onları inşallah.
ve aleykümselam Rabbimiz razı olsun kolaylıklar versin inşaallah...

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
kardeslerım ben de son yılımdayım,bıtıyor ınsalllah.Öğretmen adayıyım.:)

E

es_selam

selam aleyküm arkadaşlar bende açık lise ögrencisiyim artı kuran kursu ve el sanatları kurslarına katılıyorum yogun olmayı seviyorum yani bide şu bilgisayarı tam çözebilsem;)yani yeniyim anlıycanız..selametle hoşçakalın...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt