Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mesleğimizden bahsedelim birazda... (2 Kullanıcı)

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
s.a arkadaslar benm meslegım bayan kuaförü cok sevıyorum ama cok zor bir meslek benımkı sızınkıler gibi işim zor degil yani fön cekmek boya yapmak zor degil ancak bayanlarla ugrasmak cok cok zor.bayan arkadaslar alınmayın ama ne bilim cıkarken para verdıklerı ıcnmı bılemem ama anlatamam asagılamak azarlamak ne bılım özellıkle ukalalıkm zor ya hele dükkan kendımın olunca daha zor tabi onlr her halukarda haklılar ama neyse ben meslegımı sevıyorum sız ne dersınız bu meslek hakkında?
bayansın degıl mı kardesım. yanı her meslegın kendıne gore zorlukları oldugu gıbı kuaforlugun de kendıne gore vardır zorlukları.kardesım ne guzel kendı yerın.kendını nıye sıkıntıya sokuyorsun kı.sız de parayı cıkarken almayın bence.gırıste vatandas ne yaptırmak ıstıyorsa parasını versın fıs kesın otursun oturdugu yerde sırasını beklesın.:) deneyın ıstersenız.degısen cok sey oluyor.

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Kardeşlerim,
Ben ev hanımıyım,hayalim inş. mühendisliğiydi ama kısmet değilmiş,Yapı ressamlığı olarak başlayan okul hayatımı dışarıdan liseyi bitirerek bırakmak zorunda kaldım.4 yldır Bursa Özel İlkbahar İlköğretim okulunda servis hostesliği yapıyorum ,yani parttaym çalışıyorum,işimi ortamı çok seviyorum.
Lise mezunuyum Ehliyetim,bilgisayar sertifikam var ama malesef,malum çokistememe rağmen çalışamadadım.Şimdiki gençler daha şanslı ,istedikleri gibi giyinerek iş bulma imkanları var.Benim için çalışmak para kazanmaktan çok üretmek olduğu için zevkli
selam ve dua ile

Luvi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum,
Ben de üniversite öğrencisiyim (İnşallah bu sene bitiyor) ve perakende sektöründe Tedarik Zinciri (Lojistik) Uzmanı olarak çalışıyorum.

istanbull

Kayıtlı Kullanıcı
bayansın degıl mı kardesım. yanı her meslegın kendıne gore zorlukları oldugu gıbı kuaforlugun de kendıne gore vardır zorlukları.kardesım ne guzel kendı yerın.kendını nıye sıkıntıya sokuyorsun kı.sız de parayı cıkarken almayın bence.gırıste vatandas ne yaptırmak ıstıyorsa parasını versın fıs kesın otursun oturdugu yerde sırasını beklesın.:) deneyın ıstersenız.degısen cok sey oluyor.

saol kardesim evet bayanım soyledıklerın için tesekkurler ama senın dedıgın pek olmaz bızımm meslekte. o kadarda zor degil meslek ama arada bı ta
nesı cıkıyo işte herkesın moralini bozuyo.
olsun be kardesim allah hepımızın yardımcısı olsun ben cok ama cok sevıyorum meslegımı allah benı meslegımden ayrı koymasın
bu arada senn meslek neydı kardesim​

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Kardeşlerim,
Ben ev hanımıyım,hayalim inş. mühendisliğiydi ama kısmet değilmiş,Yapı ressamlığı olarak başlayan okul hayatımı dışarıdan liseyi bitirerek bırakmak zorunda kaldım.4 yldır Bursa Özel İlkbahar İlköğretim okulunda servis hostesliği yapıyorum ,yani parttaym çalışıyorum,işimi ortamı çok seviyorum.
Lise mezunuyum Ehliyetim,bilgisayar sertifikam var ama malesef,malum çokistememe rağmen çalışamadadım.Şimdiki gençler daha şanslı ,istedikleri gibi giyinerek iş bulma imkanları var.Benim için çalışmak para kazanmaktan çok üretmek olduğu için zevkli
selam ve dua ile
ve aleykümselam kardeşim Rabbimiz gönlünüze göre versin inşaallah..

sahabeler

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm.bende yazayım dedim işimi.
ben bir hastanede idareciyim.ve günde en az 250-300 kişiyle muhattap oluyorum.işimi seviyorumda sevmesine bazen toplantılardan kaçasım geliyor inanın:)

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm.bende yazayım dedim işimi.
ben bir hastanede idareciyim.ve günde en az 250-300 kişiyle muhattap oluyorum.işimi seviyorumda sevmesine bazen toplantılardan kaçasım geliyor inanın:)
ve aleykümselam kardeşim hastanemi aman Allahım Rabbim kolaylık versin hastane gerçekten çok zor..

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı

bende Muhasebeciyim kağıtlarla defter kitap paralarla boğuşup duruyorum Patronum ve ben iki kişiyiz büroda Allaha şükür çok memnunum işimden İbadetlerimi rahat bir şekilde yapabiliyorum Abi kardeş gibiyiz patronumla (Allah (c.c.) razı olsun patronumdan , birde ibadetlerini yapması için arada bir Uyarıyorum inşallah Etkisi olur rabbim hidayet nasip etsin ) ayrıya üniversite öğrencisi olduğumdan araya derslerde girince çok zorlanıyorum sanırım hayatımın en zor aşamasındayım .. Allah nasip ederse okul bitirip kendi adıma Muhasebecilik belgemi Alıp düzenli bir hayatım olmasını hedefliyorum Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah ..

selam ve dua ile kal ....

selamun aleyküm .. kardeşim mesleğim adına önceden yazdığım her şey yine aynı çok şükür , kayıplardayım :) biraz sorunlarım var desem bahane olur mu acaba bilmiyorum .. sende hala çalışıyorsun sanırım .. Rabbim cümlemize hayırlı işler nasip etsin inşallah ..

selametle kal kardeşim ..

sahabeler

Kayıtlı Kullanıcı
hastane işi her ne olursa olsun zordur.Rabbim hayırlı adaletli bir idarecilik yapmayı nasip etsin

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm .. kardeşim mesleğim adına önceden yazdığım her şey yine aynı çok şükür , kayıplardayım :) biraz sorunlarım var desem bahane olur mu acaba bilmiyorum .. sende hala çalışıyorsun sanırım .. Rabbim cümlemize hayırlı işler nasip etsin inşallah ..

selametle kal kardeşim ..
ve aleykümselam değerli kardeşim yokluğun belli oluyor açıkçası özledik kardeşimizi hiç olmazsa ara sıra gir bir salamını ver biz kardeşlerine ..
Rabbimiz her işini halleylesin hayırların fethini şerlerin defini nasip eylesin inşaallah..herşey yoluna girer inşaallah dualarımdasın kıymetli kardeşim..
evet çalışıyorum iş başa düştü kaçamıyoruz ki :a16:eek:lsun vardır bundada bir hayır..

Kendine çok çok iyi bak Rabbimize emanet ol...Bahanen olmasın Rabbimizin izniyle aramızda sık sık ol inşaallah..
:H​

IMEN

Kayıtlı Kullanıcı
ben de ışsızım en buyuk derdım evde oturmak:a01:

ufuktuncay

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ın Selamı Rahmeti Bereketi Üzerinize Olsun
Herkese selam vermek istedim.
Bende yeni kayıt oldum.
İnşallah güzel paylaşımlar olur ve ben memurum.

beyaznur...

Kayıtlı Kullanıcı
S.a ben daha lise 2 öğrencisiyim Allah ın izniyle psikoloji bölümünü okuyacağım....

oguzhan 84

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim ben öğrenciyim.her işin bi zorluğu vardır derler ve ben ev hanımlarını tebrik etmek isterim çünkü onlar bir yandan çok önemli bi görev olan çocuklarını eğitirken diğer taraftan ailelerinin her sorunuyla ilgilenirler.Bence bunlar kadar önemli olan yaptıkları bi şey daha var ''ekonomiye katkıları''.bu sayısal anlamda olmuyor,gayri safi milli hasılaya yansımıyor ama krizlerden çıkmamızda onların etkileri çok büyüktür.Unutmayalım ki alış-verişin büyük bölümü kadınlar tarafından yapılar ve herkesten çok onların bilinçlenmesi gerekir.Allah onlardan razı olsun ve onların yardımcısı olsun...

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm İlahiyat Fakültesi öğrencisiyim Bursa'da okuyorum tüm kardeşlerime tavsiye ederim çok güzel bir bölüm...

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
selamınaleykum dostlar.

bende istanbul bir ilaç firmasında sevkiyat bölümünde calışıyorum.oldukça yorucu bir işimiz var ama hamdolsun hersey çok şükür yolunda.Allah devletime ve şirketime zeval vermesin inşallah.

Allaha emanet olun...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt