Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Mesleğimizden bahsedelim birazda... (1 Kullanıcı)

çay gülü

Kayıtlı Kullanıcı
tuğba bacım ben ev kızı diyeyim sana bişey sorcam mesleğin öğrendik telfon alcam nokia en 95 sence nası telfon ha fıyatlar kaçtan gidiyo önerdigin varmı nokia başka kullanmam cevap yazarsan sevinirim

garip_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
bnde imam hatip öğrencisiyim,bilerek i.h.l öğrenciisiyim diorum,çünkü bu sene bunun ne kadar farklı ve gzl olduğunu anladım,ama her öğrencinin birazda olsa olumsuz sey söliceni tahmin ederekten, zor olduğu yerler var tabi diyorum...:)

emine2

Kayıtlı Kullanıcı
ben okuyorum işim yok okumaktanda çok memnunum ablacığım

tövbekar_kız

Kayıtlı Kullanıcı
s.aleykum arkadaşlar bende bir markette satış elamanıyım 2 hafta olucak inşallah... işim guzel ama cok yorucu yaklaşık 10 saat ayaktayız ...rabbım herkesın yardımcısı olsun
.... slm ve dua ile ...

afak

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar çay gülü kardeş nokianın yahudi malı olduğunu biliyorum.yinede sen bilirsin.Allah'a emanet olun

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm bende imam hatip mezunuym aslında okumayı istedim kuran kursu hocası olmak istedim fakat kısmet değilmiş nişanlandım.ama bu 4. yıl 4 yıldan beri yapıyorum bu işi camide hocalık yapıyorum bı nevı öğretmenim kuran öğretiyorum çok güzel bi meslek (imam hatip mezunu old için isteğimle yapıyorum kadrolu falan değilim
tavsiye ederim çok güzel bişey bi öğrenciye kuran öğretmek ve o insan büyüdüğünde ben merve hocadan öğrendim allah razı olsun demesi zaten sana herşeyi veriyo

acem_kizi

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm kardeşlerim.Ben daha üniversite 2-ci sınıftayım.Azerbaycan Diller Üniversitesinde Almanca tercümanlık okuyorum..Selam ve Dua ile..

melinay

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm kardeşim bende sağlik ocağinda çalişan bir ebeyim.selam ve dua ile

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
tuğba bacım ben ev kızı diyeyim sana bişey sorcam mesleğin öğrendik telfon alcam nokia en 95 sence nası telfon ha fıyatlar kaçtan gidiyo önerdigin varmı nokia başka kullanmam cevap yazarsan sevinirim
selamun aleyküm kardeşim kusura bakma formu görmedim benden tavsiye bu ara tel alma euro yüksek olduğu için onların fiyatları arttı sen biraz daha bekle en iyisi

tu-ba

Kayıtlı Kullanıcı
selam aradaşlar ben öğretmenim.düzcede çalışıyorum ismim engin
bencede öğretmenlik peygamber mesleği
ve sorumluluğu fazla düzceli varsa tanışmak isterim

hislerimm

Kayıtlı Kullanıcı
selam aradaşlar ben öğretmenim.düzcede çalışıyorum ismim engin
bencede öğretmenlik peygamber mesleği
ve sorumluluğu fazla düzceli varsa tanışmak isterim

ben aslen trabzonluyum ama ailem düzcede oturuyor ve her yıl tatilimi düzcede geçiriyorum ailemin yanında yani yarı düzceli sayılırım :)

hislerimm

Kayıtlı Kullanıcı
bu arada benim mesleğim de annelik diyeyim
yani ev hanımıyım çocuklarımı büyütüyorum evimle ilgiliyim kısacası ev hanımıyım

erdal

Kayıtlı Kullanıcı
Ben inşaat mühendisiyim ..
Çocuklarım da mühendis , inşaat şirketimiz var ... çalışıyoruz...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt